Argox Yazıcı Servisi Ankara, Argox Barkod Yazıcı Servisi Ankara, Argox Termal Yazıcı Teknik Servisi.

Elektro-Park olarak 20 yıllık tecrubemiz ile  teknik servisimizde elektronik ve mekanik onarımlarını yapmaktayız. Orjinal yedek parçaları ile garantili servis desteği siz değerli müşrerilerimize sağlamaktayız.

Elektro-Park olarak firmamız tüm türkiyeye barkod yazıcı cihazlarının satışını , tamir , bakım , onarım ve yedek parçalarının satış ve teknik destegini sağlamaktadır . Barkod yazıcı cihazlarında en sık yaşanan sorunlardan bazıları şöyledir ; kafa sorunları , sensör sorunları , power kard sorunları , bıçak sorunları , mekanik sorunlar gibi birçok arıza oluşabilir. Tüm bu arızaların onarımında elektro-park teknik servisi nerde olursanız olun her türlü desteği sunmaktadır . Barkod yazıcı servisi ile yetkili servislerde bulacagınız  faiş fiyatta ki tamir, onarım , bakımlar aynı kalitede tamir bakım ve kaliteli işçilik ile sizlere uygun fiyatlarla sunmaktayız . Tüm barkod yazıcı cihazları arızalarında cihazda yapılan tüm arızaların servisimiz tarafınca 6 ay servis garantisi bulunmaktadır . Kargo şirketleri , magzalar , özel sektörler ,ve diğer tüm barkod yazıcı kullanan firmalara her marka barkod yazıcı servis desteğini uygun fiyatlarla destek vermekteyiz .Bunun yanında laser yazıcı , çok fonksiyonlu yazıcı ve profesyonel cihazların yedek parçalarını , tamirlerini , genel bakımlarını yapmaktayız . Tamir için servisimize gelmiş olan ürünlere  cihazın genel bakımı ücretsiz yapılmaktadır . Onaylanmadıgınız cihazlar için herhangi bir arıza tespit ücreti almamaktayız .Profesyonel teknik servisimiz ve elemanlarımız ile tüm türkiye ye destek vermekteyiz .

ANKARA YAZICI SERVİSİ :

Yazıcılar artık günümüzde tüm iş yerlerinde ve ofislerde olmazsa olmaz ofis araclarından biri haline geldi. Örneğin officejet bir yazıcı ile firmanızdaki her türlü ihtiyacınızı halledebilir ve bunu da çok kısa bir zaman içerisinde yapabilirsiniz . Örneğin fotokopi  çekebilirsiniz , faks gönderebilir  ve  alabilirsiniz , almak istediğiniz çıktıları alabilir ve faturalarınızı kesebilirsiniz. Tüm bu kolaylıkları teknoloji sayesinde tek bir yazıcı ile halledebilirsiniz .  Bununla birlikte yazıcılar elektronik ve mekanik ağırlıklı ürünler  olduğu için sorun yaşanması , arıza yaşanması çok normaldir. Birçok kişinin yaşadığı en basit sorunlardan bazıları kağıt sıkışması , kağıt alamaması , renklerin soluk ve bozuk çıkması , cihazın devamlı hata sinyali vermesi , cihazdan yanık kokusu gelmesi , faks iletememek , tarama yapmaması gibi birçok sorun karşınıza çıkabilir . Tüm bu sorunlarınızda size bir telefon kadar yakın olan firmamız Elektro-park her türlü yazıcı , faks , fotokopi , plotter , desk jet,Office jet, lazer jet yazıcılarınızın her türlü bakımını ve tamiratını yapmaktayız. Bununla birlikte bu cihazların her türlü yedek parçasını sizlere sağlamaktayız. Yedek parça konusunda firmamız geniş yelpazesi ile birlikte fuser filimler , dişli çeşitleri , separation pad , Pick up Roller ,Pres Roller, formarter  kart , yazıcı kafaları , network kartlar ve power kartları satışı yapmaktadır . Piyasada en sık kullanılan markalardan Hp, Canon , Zerox , Epson , Panasonic , Oki , Brother , Lexmark , Konica Minolta , Kyocera yazıcıların her türlü servis desteğini vermektedir.
NOKTA VURUŞLU YAZICILAR :
Nokta vuruşlu yazıcılar genelde fatura ve irsaliye kesiminde kullanılmaktadır. Noterler , kargo firmaları , muhasebeler genel itibariyle tüm firmaların muhasebe bölümleri Nokta Vuruşlu Yazıcı kullanmaktadır. Tabi burada sınırlı sayıda yazıcı çeşiti vardır . Bu işlemlerde en önemli şeylerden biriside yazıcının hızıdır. Bu konuda Oki dünyada ilk sırayı alır. Diğer markalar ise Panasonic , Epson olarak sıralanmaktadır. Bu konudaki en büyük dezavantaj servislerin Türkiye genelinde değil birkaç şehirde yer almasıdır. Yetkili servislerinde ise çıkartılan büyük maliyetlerdir. Bu yazıcılarda en çok rastlanan sorunlar kafa arızaları , sensör arızaları, traktör arızalarıdır. Elektro-park  tüm bu sorunlarınza uygun fiyatlarla orijinal yedek parçaları ile garantili hizmet vermektedir.
LAZER JET YAZICILAR :
Lazer jet yazıcılar çok çıktı alınması gereken yerlerde kullanılır. Lazer jet yazıcılar toner ile fırınlama sistemiyle çalışır. Isıya dayanıklı olarak toner tozlarıyla yazım gerçekleşir. Ülkemizde birçok markası ve modeli olan lazer yazıcılar HP,Canon,Zerox,Lexmark,Konica Minolta , Kyocera markaları çoğunlukta olup bir çok teknoloji markette satışı yapılmaktadır. Genelde yaşanan sorunlarda Fuser film arızası , Pres roller arızası , pick up roller arızası ve toner arızaları yaşanmaktadır. Bu markaların kendi servisleri olmakla birlikte sektörde bir çok özel servis de bulunmaktadır. Bizde elektro-park olarak tüm yazıcı markalarına özel servis olarak destek vermekteyiz. Fuser film değişimi , pick up roller değişimi , Pres roller değişimi, yazıcı bakımı, sensör bakımı yapmaktayız.
OFFiCE JET YAZICILAR :

Office Jet yazıcıların diğer bir adı da çok fonksiyonlu yazıcı demektir. Yani bir yazıcıdan fotokopi çekimi , faks çekimi , sayfa tarama , çıktı alımı yapabilirsiniz. Bu yazıcıların  ink jet yazıcılardan artısı Tarayıcı ve faks modüllerinin bulunmasıdır. Bu yazıcılar; ink jet , office jet , lazer jet office jet olarak 2 modeldedir. Lazer jet olanlar renkli tonerler ile çalışır . ink jet olanlar kartuş ile çalışır. . Bu markaların kendi servisleri olmakla birlikte sektörde bir çok özel servis de bulunmaktadır. Bizde elektro-park olarak tüm yazıcı markalarına özel servis olarak destek vermekteyiz. Fuser film değişiimi , pick up roller değişimi , Pres roller değişimi, yazıcı bakımı, sensör bakımı yapmaktayız.

 

ARGOX BARKOD YAZICI MODELLERİ ;

Argox OS-214 PLUS Barkod Yazıcı, Argox A-200 Barkod Yazıcı, Argox A-2240 Barkod Yazıcı, Argox CP-2140 Barkod Yazıcı, Argox CP-3140 Barkod Yazıcı, Argox R-600 Barkod Yazıcı, Argox X-1000VL Barkod Yazıcı, Argox X-2000VL Barkod Yazıcı, Argox X3200 Barkod Yazıcı, Argox G-6000 Barkod Yazıcı

Argox Barkod Yazıcı Servisi Bahçelievler, Argox Barkod Yazıcı Servisi Çankaya, Argox Barkod Yazıcı Servisi Beşevler, Argox Barkod Yazıcı Servisi Bilkent, Argox Barkod Yazıcı Servisi Kızılay, Argox Barkod Yazıcı Servisi Maltepe, Argox Barkod Yazıcı Servisi Mamak, Argox Barkod Yazıcı Servisi Ulus, Argox Barkod Yazıcı Servisi Şaşmaz, Argox Barkod Yazıcı Servisi Aydınlıkevler, Argox Barkod Yazıcı Servisi Etlik, Argox Barkod Yazıcı Servisi Keçiören, Argox Barkod Yazıcı Servisi Sincan, Argox Barkod Yazıcı Servisi Söğütözü, Argox Barkod Yazıcı Servisi Balgat, Argox Barkod Yazıcı Servisi Batıkent, Argox Barkod Yazıcı Servisi Bagcılar, Argox Barkod Yazıcı Servisi Beysukent, Argox Barkod Yazıcı Servisi Kavaklıdere, Argox Barkod Yazıcı Servisi Keklikpınarı, Argox Barkod Yazıcı Servisi Kurtuluş, Argox Barkod Yazıcı Servisi Mebusevleri, Argox Barkod Yazıcı Servisi Oran, Argox Barkod Yazıcı Servisi Ostim, Argox Barkod Yazıcı Servisi Sıhhıye, Argox Barkod Yazıcı Servisi Eryaman, Argox Barkod Yazıcı Servisi Tandoğan, Argox Barkod Yazıcı Servisi Çukurambar, Argox Barkod Yazıcı Servisi İncirli, Argox Barkod Yazıcı Servisi İvedik, Argox Barkod Yazıcı Servisi Dikmen
 
Argox Barkod Yazıcı Servisi Adana, Argox Barkod Yazıcı Servisi Adıyaman, Argox Barkod Yazıcı Servisi Afyon, Argox Barkod Yazıcı Servisi Ağrı, Argox Barkod Yazıcı Servisi Amasya, Argox Barkod Yazıcı Servisi Antalya, Argox Barkod Yazıcı Servisi Artvin, Argox Barkod Yazıcı Servisi Aydın, Argox Barkod Yazıcı Servisi Balıkesir, Argox Barkod Yazıcı Servisi Bilecik, Argox Barkod Yazıcı Servisi Bitlis, Argox Barkod Yazıcı Servisi Bolu, Argox Barkod Yazıcı Servisi Burdur, Argox Barkod Yazıcı Servisi Bursa, Argox Barkod Yazıcı Servisi Çanakkale, Argox Barkod Yazıcı Servisi Çankırı, Argox Barkod Yazıcı Servisi Çorum, Argox Barkod Yazıcı Servisi Denizli, Argox Barkod Yazıcı Servisi Diyarbakır, Argox Barkod Yazıcı Servisi Edirne, Argox Barkod Yazıcı Servisi Elazığ, Argox Barkod Yazıcı Servisi Erzurum, Argox Barkod Yazıcı Servisi Eskişehir, Argox Barkod Yazıcı Servisi Giresun, Argox Barkod Yazıcı Servisi Gümüşhane, Argox Barkod Yazıcı Servisi Hakkari , Argox Barkod Yazıcı Servisi hatay , Argox Barkod Yazıcı Servisi Isparta , Argox Barkod Yazıcı Servisi içel , Argox Barkod Yazıcı Servisi istanbul, Argox Barkod Yazıcı Servisi İzmir, Argox Barkod Yazıcı Servisi Kars, Argox Barkod Yazıcı Servisi Kastamonu, Argox Barkod Yazıcı Servisi Kayseri, Argox Barkod Yazıcı Servisi Kırklareli, Argox Barkod Yazıcı Servisi Kırşehir, Argox Barkod Yazıcı Servisi Kocaeli, Argox Barkod Yazıcı Servisi Konya, Argox Barkod Yazıcı Servisi Kütahya, Argox Barkod Yazıcı Servisi Malatya, Argox Barkod Yazıcı Servisi Manisa, Argox Barkod Yazıcı Servisi Maraş, Argox Barkod Yazıcı Servisi Mardin, Argox Barkod Yazıcı Servisi Muğla, Argox Barkod Yazıcı Servisi Muş, Argox Barkod Yazıcı Servisi Nevşehir, Argox Barkod Yazıcı Servisi Niğde, Argox Barkod Yazıcı Servisi Rize, Argox Barkod Yazıcı Servisi Sakarya, Argox Barkod Yazıcı Servisi Samsun, Argox Barkod Yazıcı Servisi Siirt, Argox Barkod Yazıcı Servisi Sinop, Argox Barkod Yazıcı Servisi Sivas, Argox Barkod Yazıcı Servisi Tekirdağ, Argox Barkod Yazıcı Servisi Tokat, Argox Barkod Yazıcı Servisi Trabzon, Argox Barkod Yazıcı Servisi Tunceli, Argox Barkod Yazıcı Servisi Şanlıurfa, Argox Barkod Yazıcı Servisi Uşak, Argox Barkod Yazıcı Servisi Van, Argox Barkod Yazıcı Servisi Yozgat, Argox Barkod Yazıcı Servisi Zonguldak, Argox Barkod Yazıcı Servisi Aksaray, Argox Barkod Yazıcı Servisi Bayburt, Argox Barkod Yazıcı Servisi Karaman, Argox Barkod Yazıcı Servisi Kırıkkale, Argox Barkod Yazıcı Servisi Batman, Argox Barkod Yazıcı Servisi Şırnak, Argox Barkod Yazıcı Servisi Bartın, Argox Barkod Yazıcı Servisi Ardahan, Argox Barkod Yazıcı Servisi Iğdır, Argox Barkod Yazıcı Servisi Yalova, Argox Barkod Yazıcı Servisi Karabük, Argox Barkod Yazıcı Servisi Osmaniye, Argox Barkod Yazıcı Servisi Düzce
 
Argox Termal Yazıcı Servisi Bahçelievler, Argox Termal Yazıcı Servisi Çankaya, Argox Termal Yazıcı Servisi Beşevler, Argox Termal Yazıcı Servisi Bilkent, Argox Termal Yazıcı Servisi Kızılay, Argox Termal Yazıcı Servisi Maltepe, Argox Termal Yazıcı Servisi Mamak, Argox Termal Yazıcı Servisi Ulus, Argox Termal Yazıcı Servisi Şaşmaz, Argox Termal Yazıcı Servisi Aydınlıkevler, Argox Termal Yazıcı Servisi Etlik, Argox Termal Yazıcı Servisi Keçiören, Argox Termal Yazıcı Servisi Sincan, Argox Termal Yazıcı Servisi Söğütözü, Argox Termal Yazıcı Servisi Balgat, Argox Termal Yazıcı Servisi Batıkent, Argox Termal Yazıcı Servisi Bagcılar, Argox Termal Yazıcı Servisi Beysukent, Argox Termal Yazıcı Servisi Kavaklıdere, Argox Termal Yazıcı Servisi Keklikpınarı, Argox Termal Yazıcı Servisi Kurtuluş, Argox Termal Yazıcı Servisi Mebusevleri, Argox Termal Yazıcı Servisi Oran, Argox Termal Yazıcı Servisi Ostim, Argox Termal Yazıcı Servisi Sıhhıye, Argox Termal Yazıcı Servisi Eryaman, Argox Termal Yazıcı Servisi Tandoğan, Argox Termal Yazıcı Servisi Çukurambar, Argox Termal Yazıcı Servisi İncirli, Argox Termal Yazıcı Servisi İvedik, Argox Termal Yazıcı Servisi Dikmen
 
Argox Termal Yazıcı Servisi Adana, Argox Termal Yazıcı Servisi Adıyaman, Argox Termal Yazıcı Servisi Afyon, Argox Termal Yazıcı Servisi Ağrı, Argox Termal Yazıcı Servisi Amasya, Argox Termal Yazıcı Servisi Antalya, Argox Termal Yazıcı Servisi Artvin, Argox Termal Yazıcı Servisi Aydın, Argox Termal Yazıcı Servisi Balıkesir, Argox Termal Yazıcı Servisi Bilecik, Argox Termal Yazıcı Servisi Bitlis, Argox Termal Yazıcı Servisi Bolu, Argox Termal Yazıcı Servisi Burdur, Argox Termal Yazıcı Servisi Bursa, Argox Termal Yazıcı Servisi Çanakkale, Argox Termal Yazıcı Servisi Çankırı, Argox Termal Yazıcı Servisi Çorum, Argox Termal Yazıcı Servisi Denizli, Argox Termal Yazıcı Servisi Diyarbakır, Argox Termal Yazıcı Servisi Edirne, Argox Termal Yazıcı Servisi Elazığ, Argox Termal Yazıcı Servisi Erzurum, Argox Termal Yazıcı Servisi Eskişehir, Argox Termal Yazıcı Servisi Giresun, Argox Termal Yazıcı Servisi Gümüşhane, Argox Termal Yazıcı Servisi Hakkari , Argox Termal Yazıcı Servisi hatay , Argox Termal Yazıcı Servisi Isparta , Argox Termal Yazıcı Servisi içel , Argox Termal Yazıcı Servisi istanbul, Argox Termal Yazıcı Servisi İzmir, Argox Termal Yazıcı Servisi Kars, Argox Termal Yazıcı Servisi Kastamonu, Argox Termal Yazıcı Servisi Kayseri, Argox Termal Yazıcı Servisi Kırklareli, Argox Termal Yazıcı Servisi Kırşehir, Argox Termal Yazıcı Servisi Kocaeli, Argox Termal Yazıcı Servisi Konya, Argox Termal Yazıcı Servisi Kütahya, Argox Termal Yazıcı Servisi Malatya, Argox Termal Yazıcı Servisi Manisa, Argox Termal Yazıcı Servisi Maraş, Argox Termal Yazıcı Servisi Mardin, Argox Termal Yazıcı Servisi Muğla, Argox Termal Yazıcı Servisi Muş, Argox Termal Yazıcı Servisi Nevşehir, Argox Termal Yazıcı Servisi Niğde, Argox Termal Yazıcı Servisi Rize, Argox Termal Yazıcı Servisi Sakarya, Argox Termal Yazıcı Servisi Samsun, Argox Termal Yazıcı Servisi Siirt, Argox Termal Yazıcı Servisi Sinop, Argox Termal Yazıcı Servisi Sivas, Argox Termal Yazıcı Servisi Tekirdağ, Argox Termal Yazıcı Servisi Tokat, Argox Termal Yazıcı Servisi Trabzon, Argox Termal Yazıcı Servisi Tunceli, Argox Termal Yazıcı Servisi Şanlıurfa, Argox Termal Yazıcı Servisi Uşak, Argox Termal Yazıcı Servisi Van, Argox Termal Yazıcı Servisi Yozgat, Argox Termal Yazıcı Servisi Zonguldak, Argox Termal Yazıcı Servisi Aksaray, Argox Termal Yazıcı Servisi Bayburt, Argox Termal Yazıcı Servisi Karaman, Argox Termal Yazıcı Servisi Kırıkkale, Argox Termal Yazıcı Servisi Batman, Argox Termal Yazıcı Servisi Şırnak, Argox Termal Yazıcı Servisi Bartın, Argox Termal Yazıcı Servisi Ardahan, Argox Termal Yazıcı Servisi Iğdır, Argox Termal Yazıcı Servisi Yalova, Argox Termal Yazıcı Servisi Karabük, Argox Termal Yazıcı Servisi Osmaniye, Argox Termal Yazıcı Servisi Düzce
 
Argox Yazıcı Servisi Bodrum, Argox Yazıcı Servisi Marmaris, Argox Yazıcı Servisi Fethiye, Argox Yazıcı Servisi Alanya, Argox Yazıcı Servisi Manavgat, Argox Yazıcı Servisi Kemer,Argox Yazıcı Servisi Kaş, Argox Yazıcı Servisi Çeşme, Argox Yazıcı Servisi Side, Argox Yazıcı Servisi Belek, Argox Yazıcı Servisi Erdek, Argox Yazıcı Servisi Akçay, Argox Yazıcı Servisi Ayvalık, Argox Yazıcı Servisi Dikili, Argox Yazıcı Servisi Edremit, Argox Yazıcı Servisi Safranbolu, Argox Yazıcı Servisi Kalkan, Argox Yazıcı Servisi Finike, Argox Yazıcı Servisi Kumluca, Argox Yazıcı Servisi Çınarcık, Argox Yazıcı Servisi Urla, Argox Yazıcı Servisi Didim, Argox Yazıcı Servisi Akbük, Argox Yazıcı Servisi Kuşadası, Argox Yazıcı Servisi Dalaman, Argox Yazıcı Servisi Dalyan, Argox Yazıcı Servisi Milas, Argox Yazıcı Servisi Bergama, Argox Yazıcı Servisi Foça, Argox Yazıcı Servisi Kepez, Argox Yazıcı Servisi Dandırma, Argox Yazıcı Servisi Ortaca, Argox Yazıcı Servisi Demre, Argox Yazıcı Servisi Kumluca, Argox Yazıcı Servisi Serik, Argox Yazıcı Servisi Mahmutları, Argox Yazıcı Servisi Anamur, Argox Yazıcı Servisi Silifke, Argox Yazıcı Yetkili Servis, Argox Yetkili Servis, Argox Yazıcı Onarımı, Argox Yazıcı Tamiri, Argox Termal Yazıcı Yetkili Servis, Argox Servisi, Argox Barkod Yazıcı Fiyatları, Argox Barkod Yazıcı Fiyatı, Argox Barkod Yazıcı Satış, Argox Yazıcı Termal Kafa, Argox Yazıcı Etiketi, Argox Yazıcı Motoru, Argox Yazıcı Anakartı, Argox Yazıcı Yedek Parça, Argox Barkod Yazıcı Yedek Parçaları, Argox Termal Yazıcı Yedek Parça, Argox Yazıcı, Argox Termal Yazıcı, Argox Barkod Yazıcı, Argox Onarım Merkezi