Bixolon Yazıcı Servisi Ankara, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Ankara, Bixolon Termal Yazıcı Teknik Servisi.

Elektro-Park olarak 20 yıllık tecrubemiz ile  teknik servisimizde elektronik ve mekanik onarımlarını yapmaktayız. Orjinal yedek parçaları ile garantili servis desteği siz değerli müşrerilerimize sağlamaktayız.

Elektro-Park olarak firmamız tüm türkiyeye barkod yazıcı cihazlarının satışını , tamir , bakım , onarım ve yedek parçalarının satış ve teknik destegini sağlamaktadır . Barkod yazıcı cihazlarında en sık yaşanan sorunlardan bazıları şöyledir ; kafa sorunları , sensör sorunları , power kard sorunları , bıçak sorunları , mekanik sorunlar gibi birçok arıza oluşabilir. Tüm bu arızaların onarımında elektro-park teknik servisi nerde olursanız olun her türlü desteği sunmaktadır . Barkod yazıcı servisi ile yetkili servislerde bulacagınız  faiş fiyatta ki tamir, onarım , bakımlar aynı kalitede tamir bakım ve kaliteli işçilik ile sizlere uygun fiyatlarla sunmaktayız . Tüm barkod yazıcı cihazları arızalarında cihazda yapılan tüm arızaların servisimiz tarafınca 6 ay servis garantisi bulunmaktadır . Kargo şirketleri , magzalar , özel sektörler ,ve diğer tüm barkod yazıcı kullanan firmalara her marka barkod yazıcı servis desteğini uygun fiyatlarla destek vermekteyiz .Bunun yanında laser yazıcı , çok fonksiyonlu yazıcı ve profesyonel cihazların yedek parçalarını , tamirlerini , genel bakımlarını yapmaktayız . Tamir için servisimize gelmiş olan ürünlere  cihazın genel bakımı ücretsiz yapılmaktadır . Onaylanmadıgınız cihazlar için herhangi bir arıza tespit ücreti almamaktayız .Profesyonel teknik servisimiz ve elemanlarımız ile tüm türkiye ye destek vermekteyiz .

 

ANKARA YAZICI SERVİSİ :

Yazıcılar artık günümüzde tüm iş yerlerinde ve ofislerde olmazsa olmaz ofis araclarından biri haline geldi. Örneğin officejet bir yazıcı ile firmanızdaki her türlü ihtiyacınızı halledebilir ve bunu da çok kısa bir zaman içerisinde yapabilirsiniz . Örneğin fotokopi  çekebilirsiniz , faks gönderebilir  ve  alabilirsiniz , almak istediğiniz çıktıları alabilir ve faturalarınızı kesebilirsiniz. Tüm bu kolaylıkları teknoloji sayesinde tek bir yazıcı ile halledebilirsiniz .  Bununla birlikte yazıcılar elektronik ve mekanik ağırlıklı ürünler  olduğu için sorun yaşanması , arıza yaşanması çok normaldir. Birçok kişinin yaşadığı en basit sorunlardan bazıları kağıt sıkışması , kağıt alamaması , renklerin soluk ve bozuk çıkması , cihazın devamlı hata sinyali vermesi , cihazdan yanık kokusu gelmesi , faks iletememek , tarama yapmaması gibi birçok sorun karşınıza çıkabilir . Tüm bu sorunlarınızda size bir telefon kadar yakın olan firmamız Elektro-park her türlü yazıcı , faks , fotokopi , plotter , desk jet,Office jet, lazer jet yazıcılarınızın her türlü bakımını ve tamiratını yapmaktayız. Bununla birlikte bu cihazların her türlü yedek parçasını sizlere sağlamaktayız. Yedek parça konusunda firmamız geniş yelpazesi ile birlikte fuser filimler , dişli çeşitleri , separation pad , Pick up Roller ,Pres Roller, formarter  kart , yazıcı kafaları , network kartlar ve power kartları satışı yapmaktadır . Piyasada en sık kullanılan markalardan Hp, Canon , Zerox , Epson , Panasonic , Oki , Brother , Lexmark , Konica Minolta , Kyocera yazıcıların her türlü servis desteğini vermektedir.
NOKTA VURUŞLU YAZICILAR :
Nokta vuruşlu yazıcılar genelde fatura ve irsaliye kesiminde kullanılmaktadır. Noterler , kargo firmaları , muhasebeler genel itibariyle tüm firmaların muhasebe bölümleri Nokta Vuruşlu Yazıcı kullanmaktadır. Tabi burada sınırlı sayıda yazıcı çeşiti vardır . Bu işlemlerde en önemli şeylerden biriside yazıcının hızıdır. Bu konuda Oki dünyada ilk sırayı alır. Diğer markalar ise Panasonic , Epson olarak sıralanmaktadır. Bu konudaki en büyük dezavantaj servislerin Türkiye genelinde değil birkaç şehirde yer almasıdır. Yetkili servislerinde ise çıkartılan büyük maliyetlerdir. Bu yazıcılarda en çok rastlanan sorunlar kafa arızaları , sensör arızaları, traktör arızalarıdır. Elektro-park  tüm bu sorunlarınza uygun fiyatlarla orijinal yedek parçaları ile garantili hizmet vermektedir.
LAZER JET YAZICILAR :
Lazer jet yazıcılar çok çıktı alınması gereken yerlerde kullanılır. Lazer jet yazıcılar toner ile fırınlama sistemiyle çalışır. Isıya dayanıklı olarak toner tozlarıyla yazım gerçekleşir. Ülkemizde birçok markası ve modeli olan lazer yazıcılar HP,Canon,Zerox,Lexmark,Konica Minolta , Kyocera markaları çoğunlukta olup bir çok teknoloji markette satışı yapılmaktadır. Genelde yaşanan sorunlarda Fuser film arızası , Pres roller arızası , pick up roller arızası ve toner arızaları yaşanmaktadır. Bu markaların kendi servisleri olmakla birlikte sektörde bir çok özel servis de bulunmaktadır. Bizde elektro-park olarak tüm yazıcı markalarına özel servis olarak destek vermekteyiz. Fuser film değişimi , pick up roller değişimi , Pres roller değişimi, yazıcı bakımı, sensör bakımı yapmaktayız.
OFFiCE JET YAZICILAR :
Office Jet yazıcıların diğer bir adı da çok fonksiyonlu yazıcı demektir. Yani bir yazıcıdan fotokopi çekimi , faks çekimi , sayfa tarama , çıktı alımı yapabilirsiniz. Bu yazıcıların  ink jet yazıcılardan artısı Tarayıcı ve faks modüllerinin bulunmasıdır. Bu yazıcılar; ink jet , office jet , lazer jet office jet olarak 2 modeldedir. Lazer jet olanlar renkli tonerler ile çalışır . ink jet olanlar kartuş ile çalışır. . Bu markaların kendi servisleri olmakla birlikte sektörde bir çok özel servis de bulunmaktadır. Bizde elektro-park olarak tüm yazıcı markalarına özel servis olarak destek vermekteyiz. Fuser film değişiimi , pick up roller değişimi , Pres roller değişimi, yazıcı bakımı, sensör bakımı yapmaktayız.
Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Bahçelievler, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Çankaya, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Beşevler, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Bilkent, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Kızılay, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Maltepe, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Mamak, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Ulus, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Şaşmaz, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Aydınlıkevler, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Etlik, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Keçiören, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Sincan, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Söğütözü, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Balgat, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Batıkent, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Bagcılar, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Beysukent, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Kavaklıdere, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Keklikpınarı, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Kurtuluş, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Mebusevleri, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Oran, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Ostim, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Sıhhıye, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Eryaman, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Tandoğan, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Çukurambar, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi İncirli, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi İvedik, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Dikmen
 
Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Adana, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Adıyaman, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Afyon, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Ağrı, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Amasya, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Antalya, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Artvin, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Aydın, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Balıkesir, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Bilecik, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Bitlis, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Bolu, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Burdur, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Bursa, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Çanakkale, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Çankırı, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Çorum, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Denizli, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Diyarbakır, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Edirne, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Elazığ, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Erzurum, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Eskişehir, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Giresun, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Gümüşhane, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Hakkari , Bixolon Barkod Yazıcı Servisi hatay , Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Isparta , Bixolon Barkod Yazıcı Servisi içel , Bixolon Barkod Yazıcı Servisi istanbul, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi İzmir, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Kars, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Kastamonu, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Kayseri, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Kırklareli, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Kırşehir, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Kocaeli, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Konya, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Kütahya, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Malatya, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Manisa, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Maraş, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Mardin, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Muğla, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Muş, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Nevşehir, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Niğde, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Rize, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Sakarya, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Samsun, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Siirt, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Sinop, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Sivas, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Tekirdağ, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Tokat, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Trabzon, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Tunceli, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Şanlıurfa, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Uşak, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Van, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Yozgat, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Zonguldak, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Aksaray, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Bayburt, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Karaman, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Kırıkkale, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Batman, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Şırnak, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Bartın, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Ardahan, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Iğdır, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Yalova, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Karabük, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Osmaniye, Bixolon Barkod Yazıcı Servisi Düzce
 
Bixolon Termal Yazıcı Servisi Bahçelievler, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Çankaya, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Beşevler, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Bilkent, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Kızılay, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Maltepe, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Mamak, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Ulus, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Şaşmaz, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Aydınlıkevler, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Etlik, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Keçiören, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Sincan, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Söğütözü, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Balgat, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Batıkent, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Bagcılar, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Beysukent, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Kavaklıdere, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Keklikpınarı, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Kurtuluş, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Mebusevleri, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Oran, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Ostim, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Sıhhıye, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Eryaman, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Tandoğan, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Çukurambar, Bixolon Termal Yazıcı Servisi İncirli, Bixolon Termal Yazıcı Servisi İvedik, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Dikmen
 
Bixolon Termal Yazıcı Servisi Adana, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Adıyaman, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Afyon, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Ağrı, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Amasya, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Antalya, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Artvin, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Aydın, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Balıkesir, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Bilecik, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Bitlis, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Bolu, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Burdur, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Bursa, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Çanakkale, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Çankırı, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Çorum, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Denizli, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Diyarbakır, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Edirne, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Elazığ, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Erzurum, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Eskişehir, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Giresun, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Gümüşhane, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Hakkari , Bixolon Termal Yazıcı Servisi hatay , Bixolon Termal Yazıcı Servisi Isparta , Bixolon Termal Yazıcı Servisi içel , Bixolon Termal Yazıcı Servisi istanbul, Bixolon Termal Yazıcı Servisi İzmir, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Kars, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Kastamonu, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Kayseri, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Kırklareli, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Kırşehir, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Kocaeli, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Konya, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Kütahya, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Malatya, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Manisa, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Maraş, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Mardin, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Muğla, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Muş, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Nevşehir, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Niğde, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Rize, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Sakarya, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Samsun, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Siirt, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Sinop, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Sivas, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Tekirdağ, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Tokat, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Trabzon, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Tunceli, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Şanlıurfa, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Uşak, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Van, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Yozgat, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Zonguldak, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Aksaray, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Bayburt, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Karaman, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Kırıkkale, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Batman, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Şırnak, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Bartın, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Ardahan, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Iğdır, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Yalova, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Karabük, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Osmaniye, Bixolon Termal Yazıcı Servisi Düzce
 
Bixolon Yazıcı Servisi Bodrum, Bixolon Yazıcı Servisi Marmaris, Bixolon Yazıcı Servisi Fethiye, Bixolon Yazıcı Servisi Alanya, Bixolon Yazıcı Servisi Manavgat, Bixolon Yazıcı Servisi Kemer,Bixolon Yazıcı Servisi Kaş, Bixolon Yazıcı Servisi Çeşme, Bixolon Yazıcı Servisi Side, Bixolon Yazıcı Servisi Belek, Bixolon Yazıcı Servisi Erdek, Bixolon Yazıcı Servisi Akçay, Bixolon Yazıcı Servisi Ayvalık, Bixolon Yazıcı Servisi Dikili, Bixolon Yazıcı Servisi Edremit, Bixolon Yazıcı Servisi Safranbolu, Bixolon Yazıcı Servisi Kalkan, Bixolon Yazıcı Servisi Finike, Bixolon Yazıcı Servisi Kumluca, Bixolon Yazıcı Servisi Çınarcık, Bixolon Yazıcı Servisi Urla, Bixolon Yazıcı Servisi Didim, Bixolon Yazıcı Servisi Akbük, Bixolon Yazıcı Servisi Kuşadası, Bixolon Yazıcı Servisi Dalaman, Bixolon Yazıcı Servisi Dalyan, Bixolon Yazıcı Servisi Milas, Bixolon Yazıcı Servisi Bergama, Bixolon Yazıcı Servisi Foça, Bixolon Yazıcı Servisi Kepez, Bixolon Yazıcı Servisi Dandırma, Bixolon Yazıcı Servisi Ortaca, Bixolon Yazıcı Servisi Demre, Bixolon Yazıcı Servisi Kumluca, Bixolon Yazıcı Servisi Serik, Bixolon Yazıcı Servisi Mahmutları, Bixolon Yazıcı Servisi Anamur, Bixolon Yazıcı Servisi Silifke, Bixolon Yazıcı Yetkili Servis, Bixolon Yetkili Servis, Bixolon Yazıcı Onarımı, Bixolon Yazıcı Tamiri, Bixolon Termal Yazıcı Yetkili Servis, Bixolon Servisi, Bixolon Barkod Yazıcı Fiyatları, Bixolon Barkod Yazıcı Fiyatı, Bixolon Barkod Yazıcı Satış, Bixolon Yazıcı Termal Kafa, Bixolon Yazıcı Etiketi, Bixolon Yazıcı Motoru, Bixolon Yazıcı Anakartı, Bixolon Yazıcı Yedek Parça, Bixolon Barkod Yazıcı Yedek Parçaları, Bixolon Termal Yazıcı Yedek Parça, Bixolon Yazıcı, Bixolon Termal Yazıcı, Bixolon Barkod Yazıcı, Bixolon Onarım Merkezi