Brother Yazıcı Servisi Ankara, Brother Barkod Yazıcı Servisi Ankara, Brother Termal Yazıcı Teknik Servisi.

Elektro-Park olarak 20 yıllık tecrubemiz ile  teknik servisimizde elektronik ve mekanik onarımlarını yapmaktayız. Orjinal yedek parçaları ile garantili servis desteği siz değerli müşrerilerimize sağlamaktayız.

Elektro-Park olarak firmamız tüm türkiyeye barkod yazıcı cihazlarının satışını , tamir , bakım , onarım ve yedek parçalarının satış ve teknik destegini sağlamaktadır . Barkod yazıcı cihazlarında en sık yaşanan sorunlardan bazıları şöyledir ; kafa sorunları , sensör sorunları , power kard sorunları , bıçak sorunları , mekanik sorunlar gibi birçok arıza oluşabilir. Tüm bu arızaların onarımında elektro-park teknik servisi nerde olursanız olun her türlü desteği sunmaktadır . Barkod yazıcı servisi ile yetkili servislerde bulacagınız  faiş fiyatta ki tamir, onarım , bakımlar aynı kalitede tamir bakım ve kaliteli işçilik ile sizlere uygun fiyatlarla sunmaktayız . Tüm barkod yazıcı cihazları arızalarında cihazda yapılan tüm arızaların servisimiz tarafınca 6 ay servis garantisi bulunmaktadır . Kargo şirketleri , magzalar , özel sektörler ,ve diğer tüm barkod yazıcı kullanan firmalara her marka barkod yazıcı servis desteğini uygun fiyatlarla destek vermekteyiz .Bunun yanında laser yazıcı , çok fonksiyonlu yazıcı ve profesyonel cihazların yedek parçalarını , tamirlerini , genel bakımlarını yapmaktayız . Tamir için servisimize gelmiş olan ürünlere  cihazın genel bakımı ücretsiz yapılmaktadır . Onaylanmadıgınız cihazlar için herhangi bir arıza tespit ücreti almamaktayız .Profesyonel teknik servisimiz ve elemanlarımız ile tüm türkiye ye destek vermekteyiz .

 

ANKARA YAZICI SERVİSİ :

Yazıcılar artık günümüzde tüm iş yerlerinde ve ofislerde olmazsa olmaz ofis araclarından biri haline geldi. Örneğin officejet bir yazıcı ile firmanızdaki her türlü ihtiyacınızı halledebilir ve bunu da çok kısa bir zaman içerisinde yapabilirsiniz . Örneğin fotokopi  çekebilirsiniz , faks gönderebilir  ve  alabilirsiniz , almak istediğiniz çıktıları alabilir ve faturalarınızı kesebilirsiniz. Tüm bu kolaylıkları teknoloji sayesinde tek bir yazıcı ile halledebilirsiniz .  Bununla birlikte yazıcılar elektronik ve mekanik ağırlıklı ürünler  olduğu için sorun yaşanması , arıza yaşanması çok normaldir. Birçok kişinin yaşadığı en basit sorunlardan bazıları kağıt sıkışması , kağıt alamaması , renklerin soluk ve bozuk çıkması , cihazın devamlı hata sinyali vermesi , cihazdan yanık kokusu gelmesi , faks iletememek , tarama yapmaması gibi birçok sorun karşınıza çıkabilir . Tüm bu sorunlarınızda size bir telefon kadar yakın olan firmamız Elektro-park her türlü yazıcı , faks , fotokopi , plotter , desk jet,Office jet, lazer jet yazıcılarınızın her türlü bakımını ve tamiratını yapmaktayız. Bununla birlikte bu cihazların her türlü yedek parçasını sizlere sağlamaktayız. Yedek parça konusunda firmamız geniş yelpazesi ile birlikte fuser filimler , dişli çeşitleri , separation pad , Pick up Roller ,Pres Roller, formarter  kart , yazıcı kafaları , network kartlar ve power kartları satışı yapmaktadır . Piyasada en sık kullanılan markalardan Hp, Canon , Zerox , Epson , Panasonic , Oki , Brother , Lexmark , Konica Minolta , Kyocera yazıcıların her türlü servis desteğini vermektedir.
NOKTA VURUŞLU YAZICILAR :
Nokta vuruşlu yazıcılar genelde fatura ve irsaliye kesiminde kullanılmaktadır. Noterler , kargo firmaları , muhasebeler genel itibariyle tüm firmaların muhasebe bölümleri Nokta Vuruşlu Yazıcı kullanmaktadır. Tabi burada sınırlı sayıda yazıcı çeşiti vardır . Bu işlemlerde en önemli şeylerden biriside yazıcının hızıdır. Bu konuda Oki dünyada ilk sırayı alır. Diğer markalar ise Panasonic , Epson olarak sıralanmaktadır. Bu konudaki en büyük dezavantaj servislerin Türkiye genelinde değil birkaç şehirde yer almasıdır. Yetkili servislerinde ise çıkartılan büyük maliyetlerdir. Bu yazıcılarda en çok rastlanan sorunlar kafa arızaları , sensör arızaları, traktör arızalarıdır. Elektro-park  tüm bu sorunlarınza uygun fiyatlarla orijinal yedek parçaları ile garantili hizmet vermektedir.
LAZER JET YAZICILAR :
Lazer jet yazıcılar çok çıktı alınması gereken yerlerde kullanılır. Lazer jet yazıcılar toner ile fırınlama sistemiyle çalışır. Isıya dayanıklı olarak toner tozlarıyla yazım gerçekleşir. Ülkemizde birçok markası ve modeli olan lazer yazıcılar HP,Canon,Zerox,Lexmark,Konica Minolta , Kyocera markaları çoğunlukta olup bir çok teknoloji markette satışı yapılmaktadır. Genelde yaşanan sorunlarda Fuser film arızası , Pres roller arızası , pick up roller arızası ve toner arızaları yaşanmaktadır. Bu markaların kendi servisleri olmakla birlikte sektörde bir çok özel servis de bulunmaktadır. Bizde elektro-park olarak tüm yazıcı markalarına özel servis olarak destek vermekteyiz. Fuser film değişimi , pick up roller değişimi , Pres roller değişimi, yazıcı bakımı, sensör bakımı yapmaktayız.
OFFiCE JET YAZICILAR :

Office Jet yazıcıların diğer bir adı da çok fonksiyonlu yazıcı demektir. Yani bir yazıcıdan fotokopi çekimi , faks çekimi , sayfa tarama , çıktı alımı yapabilirsiniz. Bu yazıcıların  ink jet yazıcılardan artısı Tarayıcı ve faks modüllerinin bulunmasıdır. Bu yazıcılar; ink jet , office jet , lazer jet office jet olarak 2 modeldedir. Lazer jet olanlar renkli tonerler ile çalışır . ink jet olanlar kartuş ile çalışır. . Bu markaların kendi servisleri olmakla birlikte sektörde bir çok özel servis de bulunmaktadır. Bizde elektro-park olarak tüm yazıcı markalarına özel servis olarak destek vermekteyiz. Fuser film değişiimi , pick up roller değişimi , Pres roller değişimi, yazıcı bakımı, sensör bakımı yapmaktayız.

BROTHER BARKOD YAZICI MODELLERi ;

Brother P-TOUCH QL-700 Barkod Yazıcı, Brother P-TOUCH PT-2030VL Barkod Yazıcı

Brother Barkod Yazıcı Servisi Bahçelievler, Brother Barkod Yazıcı Servisi Çankaya, Brother Barkod Yazıcı Servisi Beşevler, Brother Barkod Yazıcı Servisi Bilkent, Brother Barkod Yazıcı Servisi Kızılay, Brother Barkod Yazıcı Servisi Maltepe, Brother Barkod Yazıcı Servisi Mamak, Brother Barkod Yazıcı Servisi Ulus, Brother Barkod Yazıcı Servisi Şaşmaz, Brother Barkod Yazıcı Servisi Aydınlıkevler, Brother Barkod Yazıcı Servisi Etlik, Brother Barkod Yazıcı Servisi Keçiören, Brother Barkod Yazıcı Servisi Sincan, Brother Barkod Yazıcı Servisi Söğütözü, Brother Barkod Yazıcı Servisi Balgat, Brother Barkod Yazıcı Servisi Batıkent, Brother Barkod Yazıcı Servisi Bagcılar, Brother Barkod Yazıcı Servisi Beysukent, Brother Barkod Yazıcı Servisi Kavaklıdere, Brother Barkod Yazıcı Servisi Keklikpınarı, Brother Barkod Yazıcı Servisi Kurtuluş, Brother Barkod Yazıcı Servisi Mebusevleri, Brother Barkod Yazıcı Servisi Oran, Brother Barkod Yazıcı Servisi Ostim, Brother Barkod Yazıcı Servisi Sıhhıye, Brother Barkod Yazıcı Servisi Eryaman, Brother Barkod Yazıcı Servisi Tandoğan, Brother Barkod Yazıcı Servisi Çukurambar, Brother Barkod Yazıcı Servisi İncirli, Brother Barkod Yazıcı Servisi İvedik, Brother Barkod Yazıcı Servisi Dikmen
 
Brother Barkod Yazıcı Servisi Adana, Brother Barkod Yazıcı Servisi Adıyaman, Brother Barkod Yazıcı Servisi Afyon, Brother Barkod Yazıcı Servisi Ağrı, Brother Barkod Yazıcı Servisi Amasya, Brother Barkod Yazıcı Servisi Antalya, Brother Barkod Yazıcı Servisi Artvin, Brother Barkod Yazıcı Servisi Aydın, Brother Barkod Yazıcı Servisi Balıkesir, Brother Barkod Yazıcı Servisi Bilecik, Brother Barkod Yazıcı Servisi Bitlis, Brother Barkod Yazıcı Servisi Bolu, Brother Barkod Yazıcı Servisi Burdur, Brother Barkod Yazıcı Servisi Bursa, Brother Barkod Yazıcı Servisi Çanakkale, Brother Barkod Yazıcı Servisi Çankırı, Brother Barkod Yazıcı Servisi Çorum, Brother Barkod Yazıcı Servisi Denizli, Brother Barkod Yazıcı Servisi Diyarbakır, Brother Barkod Yazıcı Servisi Edirne, Brother Barkod Yazıcı Servisi Elazığ, Brother Barkod Yazıcı Servisi Erzurum, Brother Barkod Yazıcı Servisi Eskişehir, Brother Barkod Yazıcı Servisi Giresun, Brother Barkod Yazıcı Servisi Gümüşhane, Brother Barkod Yazıcı Servisi Hakkari , Brother Barkod Yazıcı Servisi hatay , Brother Barkod Yazıcı Servisi Isparta , Brother Barkod Yazıcı Servisi içel , Brother Barkod Yazıcı Servisi istanbul, Brother Barkod Yazıcı Servisi İzmir, Brother Barkod Yazıcı Servisi Kars, Brother Barkod Yazıcı Servisi Kastamonu, Brother Barkod Yazıcı Servisi Kayseri, Brother Barkod Yazıcı Servisi Kırklareli, Brother Barkod Yazıcı Servisi Kırşehir, Brother Barkod Yazıcı Servisi Kocaeli, Brother Barkod Yazıcı Servisi Konya, Brother Barkod Yazıcı Servisi Kütahya, Brother Barkod Yazıcı Servisi Malatya, Brother Barkod Yazıcı Servisi Manisa, Brother Barkod Yazıcı Servisi Maraş, Brother Barkod Yazıcı Servisi Mardin, Brother Barkod Yazıcı Servisi Muğla, Brother Barkod Yazıcı Servisi Muş, Brother Barkod Yazıcı Servisi Nevşehir, Brother Barkod Yazıcı Servisi Niğde, Brother Barkod Yazıcı Servisi Rize, Brother Barkod Yazıcı Servisi Sakarya, Brother Barkod Yazıcı Servisi Samsun, Brother Barkod Yazıcı Servisi Siirt, Brother Barkod Yazıcı Servisi Sinop, Brother Barkod Yazıcı Servisi Sivas, Brother Barkod Yazıcı Servisi Tekirdağ, Brother Barkod Yazıcı Servisi Tokat, Brother Barkod Yazıcı Servisi Trabzon, Brother Barkod Yazıcı Servisi Tunceli, Brother Barkod Yazıcı Servisi Şanlıurfa, Brother Barkod Yazıcı Servisi Uşak, Brother Barkod Yazıcı Servisi Van, Brother Barkod Yazıcı Servisi Yozgat, Brother Barkod Yazıcı Servisi Zonguldak, Brother Barkod Yazıcı Servisi Aksaray, Brother Barkod Yazıcı Servisi Bayburt, Brother Barkod Yazıcı Servisi Karaman, Brother Barkod Yazıcı Servisi Kırıkkale, Brother Barkod Yazıcı Servisi Batman, Brother Barkod Yazıcı Servisi Şırnak, Brother Barkod Yazıcı Servisi Bartın, Brother Barkod Yazıcı Servisi Ardahan, Brother Barkod Yazıcı Servisi Iğdır, Brother Barkod Yazıcı Servisi Yalova, Brother Barkod Yazıcı Servisi Karabük, Brother Barkod Yazıcı Servisi Osmaniye, Brother Barkod Yazıcı Servisi Düzce
 
Brother Termal Yazıcı Servisi Bahçelievler, Brother Termal Yazıcı Servisi Çankaya, Brother Termal Yazıcı Servisi Beşevler, Brother Termal Yazıcı Servisi Bilkent, Brother Termal Yazıcı Servisi Kızılay, Brother Termal Yazıcı Servisi Maltepe, Brother Termal Yazıcı Servisi Mamak, Brother Termal Yazıcı Servisi Ulus, Brother Termal Yazıcı Servisi Şaşmaz, Brother Termal Yazıcı Servisi Aydınlıkevler, Brother Termal Yazıcı Servisi Etlik, Brother Termal Yazıcı Servisi Keçiören, Brother Termal Yazıcı Servisi Sincan, Brother Termal Yazıcı Servisi Söğütözü, Brother Termal Yazıcı Servisi Balgat, Brother Termal Yazıcı Servisi Batıkent, Brother Termal Yazıcı Servisi Bagcılar, Brother Termal Yazıcı Servisi Beysukent, Brother Termal Yazıcı Servisi Kavaklıdere, Brother Termal Yazıcı Servisi Keklikpınarı, Brother Termal Yazıcı Servisi Kurtuluş, Brother Termal Yazıcı Servisi Mebusevleri, Brother Termal Yazıcı Servisi Oran, Brother Termal Yazıcı Servisi Ostim, Brother Termal Yazıcı Servisi Sıhhıye, Brother Termal Yazıcı Servisi Eryaman, Brother Termal Yazıcı Servisi Tandoğan, Brother Termal Yazıcı Servisi Çukurambar, Brother Termal Yazıcı Servisi İncirli, Brother Termal Yazıcı Servisi İvedik, Brother Termal Yazıcı Servisi Dikmen
 
Brother Termal Yazıcı Servisi Adana, Brother Termal Yazıcı Servisi Adıyaman, Brother Termal Yazıcı Servisi Afyon, Brother Termal Yazıcı Servisi Ağrı, Brother Termal Yazıcı Servisi Amasya, Brother Termal Yazıcı Servisi Antalya, Brother Termal Yazıcı Servisi Artvin, Brother Termal Yazıcı Servisi Aydın, Brother Termal Yazıcı Servisi Balıkesir, Brother Termal Yazıcı Servisi Bilecik, Brother Termal Yazıcı Servisi Bitlis, Brother Termal Yazıcı Servisi Bolu, Brother Termal Yazıcı Servisi Burdur, Brother Termal Yazıcı Servisi Bursa, Brother Termal Yazıcı Servisi Çanakkale, Brother Termal Yazıcı Servisi Çankırı, Brother Termal Yazıcı Servisi Çorum, Brother Termal Yazıcı Servisi Denizli, Brother Termal Yazıcı Servisi Diyarbakır, Brother Termal Yazıcı Servisi Edirne, Brother Termal Yazıcı Servisi Elazığ, Brother Termal Yazıcı Servisi Erzurum, Brother Termal Yazıcı Servisi Eskişehir, Brother Termal Yazıcı Servisi Giresun, Brother Termal Yazıcı Servisi Gümüşhane, Brother Termal Yazıcı Servisi Hakkari , Brother Termal Yazıcı Servisi hatay , Brother Termal Yazıcı Servisi Isparta , Brother Termal Yazıcı Servisi içel , Brother Termal Yazıcı Servisi istanbul, Brother Termal Yazıcı Servisi İzmir, Brother Termal Yazıcı Servisi Kars, Brother Termal Yazıcı Servisi Kastamonu, Brother Termal Yazıcı Servisi Kayseri, Brother Termal Yazıcı Servisi Kırklareli, Brother Termal Yazıcı Servisi Kırşehir, Brother Termal Yazıcı Servisi Kocaeli, Brother Termal Yazıcı Servisi Konya, Brother Termal Yazıcı Servisi Kütahya, Brother Termal Yazıcı Servisi Malatya, Brother Termal Yazıcı Servisi Manisa, Brother Termal Yazıcı Servisi Maraş, Brother Termal Yazıcı Servisi Mardin, Brother Termal Yazıcı Servisi Muğla, Brother Termal Yazıcı Servisi Muş, Brother Termal Yazıcı Servisi Nevşehir, Brother Termal Yazıcı Servisi Niğde, Brother Termal Yazıcı Servisi Rize, Brother Termal Yazıcı Servisi Sakarya, Brother Termal Yazıcı Servisi Samsun, Brother Termal Yazıcı Servisi Siirt, Brother Termal Yazıcı Servisi Sinop, Brother Termal Yazıcı Servisi Sivas, Brother Termal Yazıcı Servisi Tekirdağ, Brother Termal Yazıcı Servisi Tokat, Brother Termal Yazıcı Servisi Trabzon, Brother Termal Yazıcı Servisi Tunceli, Brother Termal Yazıcı Servisi Şanlıurfa, Brother Termal Yazıcı Servisi Uşak, Brother Termal Yazıcı Servisi Van, Brother Termal Yazıcı Servisi Yozgat, Brother Termal Yazıcı Servisi Zonguldak, Brother Termal Yazıcı Servisi Aksaray, Brother Termal Yazıcı Servisi Bayburt, Brother Termal Yazıcı Servisi Karaman, Brother Termal Yazıcı Servisi Kırıkkale, Brother Termal Yazıcı Servisi Batman, Brother Termal Yazıcı Servisi Şırnak, Brother Termal Yazıcı Servisi Bartın, Brother Termal Yazıcı Servisi Ardahan, Brother Termal Yazıcı Servisi Iğdır, Brother Termal Yazıcı Servisi Yalova, Brother Termal Yazıcı Servisi Karabük, Brother Termal Yazıcı Servisi Osmaniye, Brother Termal Yazıcı Servisi Düzce
 
Brother Yazıcı Servisi Bodrum, Brother Yazıcı Servisi Marmaris, Brother Yazıcı Servisi Fethiye, Brother Yazıcı Servisi Alanya, Brother Yazıcı Servisi Manavgat, Brother Yazıcı Servisi Kemer,Brother Yazıcı Servisi Kaş, Brother Yazıcı Servisi Çeşme, Brother Yazıcı Servisi Side, Brother Yazıcı Servisi Belek, Brother Yazıcı Servisi Erdek, Brother Yazıcı Servisi Akçay, Brother Yazıcı Servisi Ayvalık, Brother Yazıcı Servisi Dikili, Brother Yazıcı Servisi Edremit, Brother Yazıcı Servisi Safranbolu, Brother Yazıcı Servisi Kalkan, Brother Yazıcı Servisi Finike, Brother Yazıcı Servisi Kumluca, Brother Yazıcı Servisi Çınarcık, Brother Yazıcı Servisi Urla, Brother Yazıcı Servisi Didim, Brother Yazıcı Servisi Akbük, Brother Yazıcı Servisi Kuşadası, Brother Yazıcı Servisi Dalaman, Brother Yazıcı Servisi Dalyan, Brother Yazıcı Servisi Milas, Brother Yazıcı Servisi Bergama, Brother Yazıcı Servisi Foça, Brother Yazıcı Servisi Kepez, Brother Yazıcı Servisi Dandırma, Brother Yazıcı Servisi Ortaca, Brother Yazıcı Servisi Demre, Brother Yazıcı Servisi Kumluca, Brother Yazıcı Servisi Serik, Brother Yazıcı Servisi Mahmutları, Brother Yazıcı Servisi Anamur, Brother Yazıcı Servisi Silifke, Brother Yazıcı Yetkili Servis, Brother Yetkili Servis, Brother Yazıcı Onarımı, Brother Yazıcı Tamiri, Brother Termal Yazıcı Yetkili Servis, Brother Servisi, Brother Barkod Yazıcı Fiyatları, Brother Barkod Yazıcı Fiyatı, Brother Barkod Yazıcı Satış, Brother Yazıcı Termal Kafa, Brother Yazıcı Etiketi, Brother Yazıcı Motoru, Brother Yazıcı Anakartı, Brother Yazıcı Yedek Parça, Brother Barkod Yazıcı Yedek Parçaları, Brother Termal Yazıcı Yedek Parça, Brother Yazıcı, Brother Termal Yazıcı, Brother Barkod Yazıcı, Brother Onarım Merkezi