Citizen Yazıcı Servisi Ankara, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Ankara, Citizen Termal Yazıcı Teknik Servisi.

Elektro-Park olarak 20 yıllık tecrubemiz ile  teknik servisimizde elektronik ve mekanik onarımlarını yapmaktayız. Orjinal yedek parçaları ile garantili servis desteği siz değerli müşrerilerimize sağlamaktayız.

Elektro-Park olarak firmamız tüm türkiyeye barkod yazıcı cihazlarının satışını , tamir , bakım , onarım ve yedek parçalarının satış ve teknik destegini sağlamaktadır . Barkod yazıcı cihazlarında en sık yaşanan sorunlardan bazıları şöyledir ; kafa sorunları , sensör sorunları , power kard sorunları , bıçak sorunları , mekanik sorunlar gibi birçok arıza oluşabilir. Tüm bu arızaların onarımında elektro-park teknik servisi nerde olursanız olun her türlü desteği sunmaktadır . Barkod yazıcı servisi ile yetkili servislerde bulacagınız  faiş fiyatta ki tamir, onarım , bakımlar aynı kalitede tamir bakım ve kaliteli işçilik ile sizlere uygun fiyatlarla sunmaktayız . Tüm barkod yazıcı cihazları arızalarında cihazda yapılan tüm arızaların servisimiz tarafınca 6 ay servis garantisi bulunmaktadır . Kargo şirketleri , magzalar , özel sektörler ,ve diğer tüm barkod yazıcı kullanan firmalara her marka barkod yazıcı servis desteğini uygun fiyatlarla destek vermekteyiz .Bunun yanında laser yazıcı , çok fonksiyonlu yazıcı ve profesyonel cihazların yedek parçalarını , tamirlerini , genel bakımlarını yapmaktayız . Tamir için servisimize gelmiş olan ürünlere  cihazın genel bakımı ücretsiz yapılmaktadır . Onaylanmadıgınız cihazlar için herhangi bir arıza tespit ücreti almamaktayız .Profesyonel teknik servisimiz ve elemanlarımız ile tüm türkiye ye destek vermekteyiz .

ANKARA YAZICI SERVİSİ :

Yazıcılar artık günümüzde tüm iş yerlerinde ve ofislerde olmazsa olmaz ofis araclarından biri haline geldi. Örneğin officejet bir yazıcı ile firmanızdaki her türlü ihtiyacınızı halledebilir ve bunu da çok kısa bir zaman içerisinde yapabilirsiniz . Örneğin fotokopi  çekebilirsiniz , faks gönderebilir  ve  alabilirsiniz , almak istediğiniz çıktıları alabilir ve faturalarınızı kesebilirsiniz. Tüm bu kolaylıkları teknoloji sayesinde tek bir yazıcı ile halledebilirsiniz .  Bununla birlikte yazıcılar elektronik ve mekanik ağırlıklı ürünler  olduğu için sorun yaşanması , arıza yaşanması çok normaldir. Birçok kişinin yaşadığı en basit sorunlardan bazıları kağıt sıkışması , kağıt alamaması , renklerin soluk ve bozuk çıkması , cihazın devamlı hata sinyali vermesi , cihazdan yanık kokusu gelmesi , faks iletememek , tarama yapmaması gibi birçok sorun karşınıza çıkabilir . Tüm bu sorunlarınızda size bir telefon kadar yakın olan firmamız Elektro-park her türlü yazıcı , faks , fotokopi , plotter , desk jet,Office jet, lazer jet yazıcılarınızın her türlü bakımını ve tamiratını yapmaktayız. Bununla birlikte bu cihazların her türlü yedek parçasını sizlere sağlamaktayız. Yedek parça konusunda firmamız geniş yelpazesi ile birlikte fuser filimler , dişli çeşitleri , separation pad , Pick up Roller ,Pres Roller, formarter  kart , yazıcı kafaları , network kartlar ve power kartları satışı yapmaktadır . Piyasada en sık kullanılan markalardan Hp, Canon , Zerox , Epson , Panasonic , Oki , Brother , Lexmark , Konica Minolta , Kyocera yazıcıların her türlü servis desteğini vermektedir.
NOKTA VURUŞLU YAZICILAR :
Nokta vuruşlu yazıcılar genelde fatura ve irsaliye kesiminde kullanılmaktadır. Noterler , kargo firmaları , muhasebeler genel itibariyle tüm firmaların muhasebe bölümleri Nokta Vuruşlu Yazıcı kullanmaktadır. Tabi burada sınırlı sayıda yazıcı çeşiti vardır . Bu işlemlerde en önemli şeylerden biriside yazıcının hızıdır. Bu konuda Oki dünyada ilk sırayı alır. Diğer markalar ise Panasonic , Epson olarak sıralanmaktadır. Bu konudaki en büyük dezavantaj servislerin Türkiye genelinde değil birkaç şehirde yer almasıdır. Yetkili servislerinde ise çıkartılan büyük maliyetlerdir. Bu yazıcılarda en çok rastlanan sorunlar kafa arızaları , sensör arızaları, traktör arızalarıdır. Elektro-park  tüm bu sorunlarınza uygun fiyatlarla orijinal yedek parçaları ile garantili hizmet vermektedir.
LAZER JET YAZICILAR :
Lazer jet yazıcılar çok çıktı alınması gereken yerlerde kullanılır. Lazer jet yazıcılar toner ile fırınlama sistemiyle çalışır. Isıya dayanıklı olarak toner tozlarıyla yazım gerçekleşir. Ülkemizde birçok markası ve modeli olan lazer yazıcılar HP,Canon,Zerox,Lexmark,Konica Minolta , Kyocera markaları çoğunlukta olup bir çok teknoloji markette satışı yapılmaktadır. Genelde yaşanan sorunlarda Fuser film arızası , Pres roller arızası , pick up roller arızası ve toner arızaları yaşanmaktadır. Bu markaların kendi servisleri olmakla birlikte sektörde bir çok özel servis de bulunmaktadır. Bizde elektro-park olarak tüm yazıcı markalarına özel servis olarak destek vermekteyiz. Fuser film değişimi , pick up roller değişimi , Pres roller değişimi, yazıcı bakımı, sensör bakımı yapmaktayız.
OFFiCE JET YAZICILAR :
Office Jet yazıcıların diğer bir adı da çok fonksiyonlu yazıcı demektir. Yani bir yazıcıdan fotokopi çekimi , faks çekimi , sayfa tarama , çıktı alımı yapabilirsiniz. Bu yazıcıların  ink jet yazıcılardan artısı Tarayıcı ve faks modüllerinin bulunmasıdır. Bu yazıcılar; ink jet , office jet , lazer jet office jet olarak 2 modeldedir. Lazer jet olanlar renkli tonerler ile çalışır . ink jet olanlar kartuş ile çalışır. . Bu markaların kendi servisleri olmakla birlikte sektörde bir çok özel servis de bulunmaktadır. Bizde elektro-park olarak tüm yazıcı markalarına özel servis olarak destek vermekteyiz. Fuser film değişiimi , pick up roller değişimi , Pres roller değişimi, yazıcı bakımı, sensör bakımı yapmaktayız.
SERVİS VERDİĞİMİZ İLLER ;
 
Citizen Barkod Yazıcı Servisi Bahçelievler, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Çankaya, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Beşevler, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Bilkent, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Kızılay, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Maltepe, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Mamak, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Ulus, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Şaşmaz, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Aydınlıkevler, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Etlik, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Keçiören, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Sincan, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Söğütözü, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Balgat, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Batıkent, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Bagcılar, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Beysukent, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Kavaklıdere, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Keklikpınarı, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Kurtuluş, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Mebusevleri, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Oran, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Ostim, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Sıhhıye, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Eryaman, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Tandoğan, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Çukurambar, Citizen Barkod Yazıcı Servisi İncirli, Citizen Barkod Yazıcı Servisi İvedik, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Dikmen
 
Citizen Barkod Yazıcı Servisi Adana, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Adıyaman, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Afyon, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Ağrı, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Amasya, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Antalya, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Artvin, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Aydın, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Balıkesir, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Bilecik, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Bitlis, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Bolu, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Burdur, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Bursa, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Çanakkale, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Çankırı, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Çorum, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Denizli, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Diyarbakır, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Edirne, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Elazığ, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Erzurum, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Eskişehir, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Giresun, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Gümüşhane, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Hakkari , Citizen Barkod Yazıcı Servisi hatay , Citizen Barkod Yazıcı Servisi Isparta , Citizen Barkod Yazıcı Servisi içel , Citizen Barkod Yazıcı Servisi istanbul, Citizen Barkod Yazıcı Servisi İzmir, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Kars, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Kastamonu, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Kayseri, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Kırklareli, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Kırşehir, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Kocaeli, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Konya, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Kütahya, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Malatya, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Manisa, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Maraş, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Mardin, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Muğla, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Muş, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Nevşehir, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Niğde, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Rize, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Sakarya, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Samsun, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Siirt, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Sinop, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Sivas, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Tekirdağ, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Tokat, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Trabzon, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Tunceli, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Şanlıurfa, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Uşak, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Van, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Yozgat, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Zonguldak, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Aksaray, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Bayburt, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Karaman, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Kırıkkale, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Batman, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Şırnak, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Bartın, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Ardahan, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Iğdır, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Yalova, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Karabük, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Osmaniye, Citizen Barkod Yazıcı Servisi Düzce
 
Citizen Termal Yazıcı Servisi Bahçelievler, Citizen Termal Yazıcı Servisi Çankaya, Citizen Termal Yazıcı Servisi Beşevler, Citizen Termal Yazıcı Servisi Bilkent, Citizen Termal Yazıcı Servisi Kızılay, Citizen Termal Yazıcı Servisi Maltepe, Citizen Termal Yazıcı Servisi Mamak, Citizen Termal Yazıcı Servisi Ulus, Citizen Termal Yazıcı Servisi Şaşmaz, Citizen Termal Yazıcı Servisi Aydınlıkevler, Citizen Termal Yazıcı Servisi Etlik, Citizen Termal Yazıcı Servisi Keçiören, Citizen Termal Yazıcı Servisi Sincan, Citizen Termal Yazıcı Servisi Söğütözü, Citizen Termal Yazıcı Servisi Balgat, Citizen Termal Yazıcı Servisi Batıkent, Citizen Termal Yazıcı Servisi Bagcılar, Citizen Termal Yazıcı Servisi Beysukent, Citizen Termal Yazıcı Servisi Kavaklıdere, Citizen Termal Yazıcı Servisi Keklikpınarı, Citizen Termal Yazıcı Servisi Kurtuluş, Citizen Termal Yazıcı Servisi Mebusevleri, Citizen Termal Yazıcı Servisi Oran, Citizen Termal Yazıcı Servisi Ostim, Citizen Termal Yazıcı Servisi Sıhhıye, Citizen Termal Yazıcı Servisi Eryaman, Citizen Termal Yazıcı Servisi Tandoğan, Citizen Termal Yazıcı Servisi Çukurambar, Citizen Termal Yazıcı Servisi İncirli, Citizen Termal Yazıcı Servisi İvedik, Citizen Termal Yazıcı Servisi Dikmen
 
Citizen Termal Yazıcı Servisi Adana, Citizen Termal Yazıcı Servisi Adıyaman, Citizen Termal Yazıcı Servisi Afyon, Citizen Termal Yazıcı Servisi Ağrı, Citizen Termal Yazıcı Servisi Amasya, Citizen Termal Yazıcı Servisi Antalya, Citizen Termal Yazıcı Servisi Artvin, Citizen Termal Yazıcı Servisi Aydın, Citizen Termal Yazıcı Servisi Balıkesir, Citizen Termal Yazıcı Servisi Bilecik, Citizen Termal Yazıcı Servisi Bitlis, Citizen Termal Yazıcı Servisi Bolu, Citizen Termal Yazıcı Servisi Burdur, Citizen Termal Yazıcı Servisi Bursa, Citizen Termal Yazıcı Servisi Çanakkale, Citizen Termal Yazıcı Servisi Çankırı, Citizen Termal Yazıcı Servisi Çorum, Citizen Termal Yazıcı Servisi Denizli, Citizen Termal Yazıcı Servisi Diyarbakır, Citizen Termal Yazıcı Servisi Edirne, Citizen Termal Yazıcı Servisi Elazığ, Citizen Termal Yazıcı Servisi Erzurum, Citizen Termal Yazıcı Servisi Eskişehir, Citizen Termal Yazıcı Servisi Giresun, Citizen Termal Yazıcı Servisi Gümüşhane, Citizen Termal Yazıcı Servisi Hakkari , Citizen Termal Yazıcı Servisi hatay , Citizen Termal Yazıcı Servisi Isparta , Citizen Termal Yazıcı Servisi içel , Citizen Termal Yazıcı Servisi istanbul, Citizen Termal Yazıcı Servisi İzmir, Citizen Termal Yazıcı Servisi Kars, Citizen Termal Yazıcı Servisi Kastamonu, Citizen Termal Yazıcı Servisi Kayseri, Citizen Termal Yazıcı Servisi Kırklareli, Citizen Termal Yazıcı Servisi Kırşehir, Citizen Termal Yazıcı Servisi Kocaeli, Citizen Termal Yazıcı Servisi Konya, Citizen Termal Yazıcı Servisi Kütahya, Citizen Termal Yazıcı Servisi Malatya, Citizen Termal Yazıcı Servisi Manisa, Citizen Termal Yazıcı Servisi Maraş, Citizen Termal Yazıcı Servisi Mardin, Citizen Termal Yazıcı Servisi Muğla, Citizen Termal Yazıcı Servisi Muş, Citizen Termal Yazıcı Servisi Nevşehir, Citizen Termal Yazıcı Servisi Niğde, Citizen Termal Yazıcı Servisi Rize, Citizen Termal Yazıcı Servisi Sakarya, Citizen Termal Yazıcı Servisi Samsun, Citizen Termal Yazıcı Servisi Siirt, Citizen Termal Yazıcı Servisi Sinop, Citizen Termal Yazıcı Servisi Sivas, Citizen Termal Yazıcı Servisi Tekirdağ, Citizen Termal Yazıcı Servisi Tokat, Citizen Termal Yazıcı Servisi Trabzon, Citizen Termal Yazıcı Servisi Tunceli, Citizen Termal Yazıcı Servisi Şanlıurfa, Citizen Termal Yazıcı Servisi Uşak, Citizen Termal Yazıcı Servisi Van, Citizen Termal Yazıcı Servisi Yozgat, Citizen Termal Yazıcı Servisi Zonguldak, Citizen Termal Yazıcı Servisi Aksaray, Citizen Termal Yazıcı Servisi Bayburt, Citizen Termal Yazıcı Servisi Karaman, Citizen Termal Yazıcı Servisi Kırıkkale, Citizen Termal Yazıcı Servisi Batman, Citizen Termal Yazıcı Servisi Şırnak, Citizen Termal Yazıcı Servisi Bartın, Citizen Termal Yazıcı Servisi Ardahan, Citizen Termal Yazıcı Servisi Iğdır, Citizen Termal Yazıcı Servisi Yalova, Citizen Termal Yazıcı Servisi Karabük, Citizen Termal Yazıcı Servisi Osmaniye, Citizen Termal Yazıcı Servisi Düzce
 
Citizen Yazıcı Servisi Bodrum, Citizen Yazıcı Servisi Marmaris, Citizen Yazıcı Servisi Fethiye, Citizen Yazıcı Servisi Alanya, Citizen Yazıcı Servisi Manavgat, Citizen Yazıcı Servisi Kemer,Citizen Yazıcı Servisi Kaş, Citizen Yazıcı Servisi Çeşme, Citizen Yazıcı Servisi Side, Citizen Yazıcı Servisi Belek, Citizen Yazıcı Servisi Erdek, Citizen Yazıcı Servisi Akçay, Citizen Yazıcı Servisi Ayvalık, Citizen Yazıcı Servisi Dikili, Citizen Yazıcı Servisi Edremit, Citizen Yazıcı Servisi Safranbolu, Citizen Yazıcı Servisi Kalkan, Citizen Yazıcı Servisi Finike, Citizen Yazıcı Servisi Kumluca, Citizen Yazıcı Servisi Çınarcık, Citizen Yazıcı Servisi Urla, Citizen Yazıcı Servisi Didim, Citizen Yazıcı Servisi Akbük, Citizen Yazıcı Servisi Kuşadası, Citizen Yazıcı Servisi Dalaman, Citizen Yazıcı Servisi Dalyan, Citizen Yazıcı Servisi Milas, Citizen Yazıcı Servisi Bergama, Citizen Yazıcı Servisi Foça, Citizen Yazıcı Servisi Kepez, Citizen Yazıcı Servisi Dandırma, Citizen Yazıcı Servisi Ortaca, Citizen Yazıcı Servisi Demre, Citizen Yazıcı Servisi Kumluca, Citizen Yazıcı Servisi Serik, Citizen Yazıcı Servisi Mahmutları, Citizen Yazıcı Servisi Anamur, Citizen Yazıcı Servisi Silifke, Citizen Yazıcı Yetkili Servis, Citizen Yetkili Servis, Citizen Yazıcı Onarımı, Citizen Yazıcı Tamiri, Citizen Termal Yazıcı Yetkili Servis, Citizen Servisi, Citizen Barkod Yazıcı Fiyatları, Citizen Barkod Yazıcı Fiyatı, Citizen Barkod Yazıcı Satış, Citizen Yazıcı Termal Kafa, Citizen Yazıcı Etiketi, Citizen Yazıcı Motoru, Citizen Yazıcı Anakartı, Citizen Yazıcı Yedek Parça, Citizen Barkod Yazıcı Yedek Parçaları, Citizen Termal Yazıcı Yedek Parça, Citizen Yazıcı, Citizen Termal Yazıcı, Citizen Barkod Yazıcı, Citizen Onarım Merkezi