Dymo Yazıcı Servisi Ankara, Dymo Barkod Yazıcı Servisi Ankara, Dymo Termal Yazıcı Teknik Servisi.

Elektro-Park olarak 20 yıllık tecrubemiz ile  teknik servisimizde elektronik ve mekanik onarımlarını yapmaktayız. Orjinal yedek parçaları ile garantili servis desteği siz değerli müşrerilerimize sağlamaktayız.

Elektro-Park olarak firmamız tüm türkiyeye barkod yazıcı cihazlarının satışını , tamir , bakım , onarım ve yedek parçalarının satış ve teknik destegini sağlamaktadır . Barkod yazıcı cihazlarında en sık yaşanan sorunlardan bazıları şöyledir ; kafa sorunları , sensör sorunları , power kard sorunları , bıçak sorunları , mekanik sorunlar gibi birçok arıza oluşabilir. Tüm bu arızaların onarımında elektro-park teknik servisi nerde olursanız olun her türlü desteği sunmaktadır . Barkod yazıcı servisi ile yetkili servislerde bulacagınız  faiş fiyatta ki tamir, onarım , bakımlar aynı kalitede tamir bakım ve kaliteli işçilik ile sizlere uygun fiyatlarla sunmaktayız . Tüm barkod yazıcı cihazları arızalarında cihazda yapılan tüm arızaların servisimiz tarafınca 6 ay servis garantisi bulunmaktadır . Kargo şirketleri , magzalar , özel sektörler ,ve diğer tüm barkod yazıcı kullanan firmalara her marka barkod yazıcı servis desteğini uygun fiyatlarla destek vermekteyiz .Bunun yanında laser yazıcı , çok fonksiyonlu yazıcı ve profesyonel cihazların yedek parçalarını , tamirlerini , genel bakımlarını yapmaktayız . Tamir için servisimize gelmiş olan ürünlere  cihazın genel bakımı ücretsiz yapılmaktadır . Onaylanmadıgınız cihazlar için herhangi bir arıza tespit ücreti almamaktayız .Profesyonel teknik servisimiz ve elemanlarımız ile tüm türkiye ye destek vermekteyiz .

 

ANKARA YAZICI SERVİSİ :

Yazıcılar artık günümüzde tüm iş yerlerinde ve ofislerde olmazsa olmaz ofis araclarından biri haline geldi. Örneğin officejet bir yazıcı ile firmanızdaki her türlü ihtiyacınızı halledebilir ve bunu da çok kısa bir zaman içerisinde yapabilirsiniz . Örneğin fotokopi  çekebilirsiniz , faks gönderebilir  ve  alabilirsiniz , almak istediğiniz çıktıları alabilir ve faturalarınızı kesebilirsiniz. Tüm bu kolaylıkları teknoloji sayesinde tek bir yazıcı ile halledebilirsiniz .  Bununla birlikte yazıcılar elektronik ve mekanik ağırlıklı ürünler  olduğu için sorun yaşanması , arıza yaşanması çok normaldir. Birçok kişinin yaşadığı en basit sorunlardan bazıları kağıt sıkışması , kağıt alamaması , renklerin soluk ve bozuk çıkması , cihazın devamlı hata sinyali vermesi , cihazdan yanık kokusu gelmesi , faks iletememek , tarama yapmaması gibi birçok sorun karşınıza çıkabilir . Tüm bu sorunlarınızda size bir telefon kadar yakın olan firmamız Elektro-park her türlü yazıcı , faks , fotokopi , plotter , desk jet,Office jet, lazer jet yazıcılarınızın her türlü bakımını ve tamiratını yapmaktayız. Bununla birlikte bu cihazların her türlü yedek parçasını sizlere sağlamaktayız. Yedek parça konusunda firmamız geniş yelpazesi ile birlikte fuser filimler , dişli çeşitleri , separation pad , Pick up Roller ,Pres Roller, formarter  kart , yazıcı kafaları , network kartlar ve power kartları satışı yapmaktadır . Piyasada en sık kullanılan markalardan Hp, Canon , Zerox , Epson , Panasonic , Oki , Brother , Lexmark , Konica Minolta , Kyocera yazıcıların her türlü servis desteğini vermektedir.
NOKTA VURUŞLU YAZICILAR :
Nokta vuruşlu yazıcılar genelde fatura ve irsaliye kesiminde kullanılmaktadır. Noterler , kargo firmaları , muhasebeler genel itibariyle tüm firmaların muhasebe bölümleri Nokta Vuruşlu Yazıcı kullanmaktadır. Tabi burada sınırlı sayıda yazıcı çeşiti vardır . Bu işlemlerde en önemli şeylerden biriside yazıcının hızıdır. Bu konuda Oki dünyada ilk sırayı alır. Diğer markalar ise Panasonic , Epson olarak sıralanmaktadır. Bu konudaki en büyük dezavantaj servislerin Türkiye genelinde değil birkaç şehirde yer almasıdır. Yetkili servislerinde ise çıkartılan büyük maliyetlerdir. Bu yazıcılarda en çok rastlanan sorunlar kafa arızaları , sensör arızaları, traktör arızalarıdır. Elektro-park  tüm bu sorunlarınza uygun fiyatlarla orijinal yedek parçaları ile garantili hizmet vermektedir.
LAZER JET YAZICILAR :
Lazer jet yazıcılar çok çıktı alınması gereken yerlerde kullanılır. Lazer jet yazıcılar toner ile fırınlama sistemiyle çalışır. Isıya dayanıklı olarak toner tozlarıyla yazım gerçekleşir. Ülkemizde birçok markası ve modeli olan lazer yazıcılar HP,Canon,Zerox,Lexmark,Konica Minolta , Kyocera markaları çoğunlukta olup bir çok teknoloji markette satışı yapılmaktadır. Genelde yaşanan sorunlarda Fuser film arızası , Pres roller arızası , pick up roller arızası ve toner arızaları yaşanmaktadır. Bu markaların kendi servisleri olmakla birlikte sektörde bir çok özel servis de bulunmaktadır. Bizde elektro-park olarak tüm yazıcı markalarına özel servis olarak destek vermekteyiz. Fuser film değişimi , pick up roller değişimi , Pres roller değişimi, yazıcı bakımı, sensör bakımı yapmaktayız.
OFFiCE JET YAZICILAR :

Office Jet yazıcıların diğer bir adı da çok fonksiyonlu yazıcı demektir. Yani bir yazıcıdan fotokopi çekimi , faks çekimi , sayfa tarama , çıktı alımı yapabilirsiniz. Bu yazıcıların  ink jet yazıcılardan artısı Tarayıcı ve faks modüllerinin bulunmasıdır. Bu yazıcılar; ink jet , office jet , lazer jet office jet olarak 2 modeldedir. Lazer jet olanlar renkli tonerler ile çalışır . ink jet olanlar kartuş ile çalışır. . Bu markaların kendi servisleri olmakla birlikte sektörde bir çok özel servis de bulunmaktadır. Bizde elektro-park olarak tüm yazıcı markalarına özel servis olarak destek vermekteyiz. Fuser film değişiimi , pick up roller değişimi , Pres roller değişimi, yazıcı bakımı, sensör bakımı yapmaktayız.

SERVİS DESTEĞİ VERDİĞİMİZ İLLER :
 
DMYO Barkod Yazıcı Servisi Bahçelievler, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Çankaya, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Beşevler, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Bilkent, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Kızılay, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Maltepe, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Mamak, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Ulus, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Şaşmaz, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Aydınlıkevler, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Etlik, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Keçiören, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Sincan, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Söğütözü, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Balgat, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Batıkent, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Bagcılar, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Beysukent, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Kavaklıdere, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Keklikpınarı, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Kurtuluş, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Mebusevleri, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Oran, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Ostim, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Sıhhıye, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Eryaman, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Tandoğan, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Çukurambar, DMYO Barkod Yazıcı Servisi İncirli, DMYO Barkod Yazıcı Servisi İvedik, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Dikmen
 
DMYO Barkod Yazıcı Servisi Adana, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Adıyaman, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Afyon, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Ağrı, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Amasya, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Antalya, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Artvin, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Aydın, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Balıkesir, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Bilecik, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Bitlis, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Bolu, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Burdur, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Bursa, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Çanakkale, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Çankırı, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Çorum, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Denizli, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Diyarbakır, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Edirne, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Elazığ, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Erzurum, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Eskişehir, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Giresun, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Gümüşhane, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Hakkari , DMYO Barkod Yazıcı Servisi hatay , DMYO Barkod Yazıcı Servisi Isparta , DMYO Barkod Yazıcı Servisi içel , DMYO Barkod Yazıcı Servisi istanbul, DMYO Barkod Yazıcı Servisi İzmir, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Kars, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Kastamonu, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Kayseri, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Kırklareli, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Kırşehir, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Kocaeli, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Konya, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Kütahya, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Malatya, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Manisa, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Maraş, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Mardin, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Muğla, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Muş, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Nevşehir, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Niğde, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Rize, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Sakarya, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Samsun, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Siirt, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Sinop, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Sivas, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Tekirdağ, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Tokat, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Trabzon, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Tunceli, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Şanlıurfa, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Uşak, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Van, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Yozgat, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Zonguldak, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Aksaray, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Bayburt, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Karaman, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Kırıkkale, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Batman, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Şırnak, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Bartın, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Ardahan, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Iğdır, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Yalova, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Karabük, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Osmaniye, DMYO Barkod Yazıcı Servisi Düzce
 
DMYO Termal Yazıcı Servisi Bahçelievler, DMYO Termal Yazıcı Servisi Çankaya, DMYO Termal Yazıcı Servisi Beşevler, DMYO Termal Yazıcı Servisi Bilkent, DMYO Termal Yazıcı Servisi Kızılay, DMYO Termal Yazıcı Servisi Maltepe, DMYO Termal Yazıcı Servisi Mamak, DMYO Termal Yazıcı Servisi Ulus, DMYO Termal Yazıcı Servisi Şaşmaz, DMYO Termal Yazıcı Servisi Aydınlıkevler, DMYO Termal Yazıcı Servisi Etlik, DMYO Termal Yazıcı Servisi Keçiören, DMYO Termal Yazıcı Servisi Sincan, DMYO Termal Yazıcı Servisi Söğütözü, DMYO Termal Yazıcı Servisi Balgat, DMYO Termal Yazıcı Servisi Batıkent, DMYO Termal Yazıcı Servisi Bagcılar, DMYO Termal Yazıcı Servisi Beysukent, DMYO Termal Yazıcı Servisi Kavaklıdere, DMYO Termal Yazıcı Servisi Keklikpınarı, DMYO Termal Yazıcı Servisi Kurtuluş, DMYO Termal Yazıcı Servisi Mebusevleri, DMYO Termal Yazıcı Servisi Oran, DMYO Termal Yazıcı Servisi Ostim, DMYO Termal Yazıcı Servisi Sıhhıye, DMYO Termal Yazıcı Servisi Eryaman, DMYO Termal Yazıcı Servisi Tandoğan, DMYO Termal Yazıcı Servisi Çukurambar, DMYO Termal Yazıcı Servisi İncirli, DMYO Termal Yazıcı Servisi İvedik, DMYO Termal Yazıcı Servisi Dikmen
 
DMYO Termal Yazıcı Servisi Adana, DMYO Termal Yazıcı Servisi Adıyaman, DMYO Termal Yazıcı Servisi Afyon, DMYO Termal Yazıcı Servisi Ağrı, DMYO Termal Yazıcı Servisi Amasya, DMYO Termal Yazıcı Servisi Antalya, DMYO Termal Yazıcı Servisi Artvin, DMYO Termal Yazıcı Servisi Aydın, DMYO Termal Yazıcı Servisi Balıkesir, DMYO Termal Yazıcı Servisi Bilecik, DMYO Termal Yazıcı Servisi Bitlis, DMYO Termal Yazıcı Servisi Bolu, DMYO Termal Yazıcı Servisi Burdur, DMYO Termal Yazıcı Servisi Bursa, DMYO Termal Yazıcı Servisi Çanakkale, DMYO Termal Yazıcı Servisi Çankırı, DMYO Termal Yazıcı Servisi Çorum, DMYO Termal Yazıcı Servisi Denizli, DMYO Termal Yazıcı Servisi Diyarbakır, DMYO Termal Yazıcı Servisi Edirne, DMYO Termal Yazıcı Servisi Elazığ, DMYO Termal Yazıcı Servisi Erzurum, DMYO Termal Yazıcı Servisi Eskişehir, DMYO Termal Yazıcı Servisi Giresun, DMYO Termal Yazıcı Servisi Gümüşhane, DMYO Termal Yazıcı Servisi Hakkari , DMYO Termal Yazıcı Servisi hatay , DMYO Termal Yazıcı Servisi Isparta , DMYO Termal Yazıcı Servisi içel , DMYO Termal Yazıcı Servisi istanbul, DMYO Termal Yazıcı Servisi İzmir, DMYO Termal Yazıcı Servisi Kars, DMYO Termal Yazıcı Servisi Kastamonu, DMYO Termal Yazıcı Servisi Kayseri, DMYO Termal Yazıcı Servisi Kırklareli, DMYO Termal Yazıcı Servisi Kırşehir, DMYO Termal Yazıcı Servisi Kocaeli, DMYO Termal Yazıcı Servisi Konya, DMYO Termal Yazıcı Servisi Kütahya, DMYO Termal Yazıcı Servisi Malatya, DMYO Termal Yazıcı Servisi Manisa, DMYO Termal Yazıcı Servisi Maraş, DMYO Termal Yazıcı Servisi Mardin, DMYO Termal Yazıcı Servisi Muğla, DMYO Termal Yazıcı Servisi Muş, DMYO Termal Yazıcı Servisi Nevşehir, DMYO Termal Yazıcı Servisi Niğde, DMYO Termal Yazıcı Servisi Rize, DMYO Termal Yazıcı Servisi Sakarya, DMYO Termal Yazıcı Servisi Samsun, DMYO Termal Yazıcı Servisi Siirt, DMYO Termal Yazıcı Servisi Sinop, DMYO Termal Yazıcı Servisi Sivas, DMYO Termal Yazıcı Servisi Tekirdağ, DMYO Termal Yazıcı Servisi Tokat, DMYO Termal Yazıcı Servisi Trabzon, DMYO Termal Yazıcı Servisi Tunceli, DMYO Termal Yazıcı Servisi Şanlıurfa, DMYO Termal Yazıcı Servisi Uşak, DMYO Termal Yazıcı Servisi Van, DMYO Termal Yazıcı Servisi Yozgat, DMYO Termal Yazıcı Servisi Zonguldak, DMYO Termal Yazıcı Servisi Aksaray, DMYO Termal Yazıcı Servisi Bayburt, DMYO Termal Yazıcı Servisi Karaman, DMYO Termal Yazıcı Servisi Kırıkkale, DMYO Termal Yazıcı Servisi Batman, DMYO Termal Yazıcı Servisi Şırnak, DMYO Termal Yazıcı Servisi Bartın, DMYO Termal Yazıcı Servisi Ardahan, DMYO Termal Yazıcı Servisi Iğdır, DMYO Termal Yazıcı Servisi Yalova, DMYO Termal Yazıcı Servisi Karabük, DMYO Termal Yazıcı Servisi Osmaniye, DMYO Termal Yazıcı Servisi Düzce
 
DMYO Yazıcı Servisi Bodrum, DMYO Yazıcı Servisi Marmaris, DMYO Yazıcı Servisi Fethiye, DMYO Yazıcı Servisi Alanya, DMYO Yazıcı Servisi Manavgat, DMYO Yazıcı Servisi Kemer,DMYO Yazıcı Servisi Kaş, DMYO Yazıcı Servisi Çeşme, DMYO Yazıcı Servisi Side, DMYO Yazıcı Servisi Belek, DMYO Yazıcı Servisi Erdek, DMYO Yazıcı Servisi Akçay, DMYO Yazıcı Servisi Ayvalık, DMYO Yazıcı Servisi Dikili, DMYO Yazıcı Servisi Edremit, DMYO Yazıcı Servisi Safranbolu, DMYO Yazıcı Servisi Kalkan, DMYO Yazıcı Servisi Finike, DMYO Yazıcı Servisi Kumluca, DMYO Yazıcı Servisi Çınarcık, DMYO Yazıcı Servisi Urla, DMYO Yazıcı Servisi Didim, DMYO Yazıcı Servisi Akbük, DMYO Yazıcı Servisi Kuşadası, DMYO Yazıcı Servisi Dalaman, DMYO Yazıcı Servisi Dalyan, DMYO Yazıcı Servisi Milas, DMYO Yazıcı Servisi Bergama, DMYO Yazıcı Servisi Foça, DMYO Yazıcı Servisi Kepez, DMYO Yazıcı Servisi Dandırma, DMYO Yazıcı Servisi Ortaca, DMYO Yazıcı Servisi Demre, DMYO Yazıcı Servisi Kumluca, DMYO Yazıcı Servisi Serik, DMYO Yazıcı Servisi Mahmutları, DMYO Yazıcı Servisi Anamur, DMYO Yazıcı Servisi Silifke, DMYO Yazıcı Yetkili Servis, DMYO Yetkili Servis, DMYO Yazıcı Onarımı, DMYO Yazıcı Tamiri, DMYO Termal Yazıcı Yetkili Servis, DMYO Servisi, DMYO Barkod Yazıcı Fiyatları, DMYO Barkod Yazıcı Fiyatı, DMYO Barkod Yazıcı Satış, DMYO Yazıcı Termal Kafa, DMYO Yazıcı Etiketi, DMYO Yazıcı Motoru, DMYO Yazıcı Anakartı, DMYO Yazıcı Yedek Parça, DMYO Barkod Yazıcı Yedek Parçaları, DMYO Termal Yazıcı Yedek Parça, DMYO Yazıcı, DMYO Termal Yazıcı, DMYO Barkod Yazıcı, DMYO Onarım Merkezi