Epson Yazıcı Servisi Ankara, Epson Barkod Yazıcı Servisi Ankara, Epson Termal Yazıcı Teknik Servisi

Elektro-Park olarak 20 yıllık tecrubemiz ile  teknik servisimizde elektronik ve mekanik onarımlarını yapmaktayız. Orjinal yedek parçaları ile garantili servis desteği siz değerli müşrerilerimize sağlamaktayız.

Elektro-Park olarak firmamız tüm türkiyeye barkod yazıcı cihazlarının satışını , tamir , bakım , onarım ve yedek parçalarının satış ve teknik destegini sağlamaktadır . Barkod yazıcı cihazlarında en sık yaşanan sorunlardan bazıları şöyledir ; kafa sorunları , sensör sorunları , power kard sorunları , bıçak sorunları , mekanik sorunlar gibi birçok arıza oluşabilir. Tüm bu arızaların onarımında elektro-park teknik servisi nerde olursanız olun her türlü desteği sunmaktadır . Barkod yazıcı servisi ile yetkili servislerde bulacagınız  faiş fiyatta ki tamir, onarım , bakımlar aynı kalitede tamir bakım ve kaliteli işçilik ile sizlere uygun fiyatlarla sunmaktayız . Tüm barkod yazıcı cihazları arızalarında cihazda yapılan tüm arızaların servisimiz tarafınca 6 ay servis garantisi bulunmaktadır . Kargo şirketleri , magzalar , özel sektörler ,ve diğer tüm barkod yazıcı kullanan firmalara her marka barkod yazıcı servis desteğini uygun fiyatlarla destek vermekteyiz .Bunun yanında laser yazıcı , çok fonksiyonlu yazıcı ve profesyonel cihazların yedek parçalarını , tamirlerini , genel bakımlarını yapmaktayız . Tamir için servisimize gelmiş olan ürünlere  cihazın genel bakımı ücretsiz yapılmaktadır . Onaylanmadıgınız cihazlar için herhangi bir arıza tespit ücreti almamaktayız .Profesyonel teknik servisimiz ve elemanlarımız ile tüm türkiye ye destek vermekteyiz .

 

ANKARA YAZICI SERVİSİ :

Yazıcılar artık günümüzde tüm iş yerlerinde ve ofislerde olmazsa olmaz ofis araclarından biri haline geldi. Örneğin officejet bir yazıcı ile firmanızdaki her türlü ihtiyacınızı halledebilir ve bunu da çok kısa bir zaman içerisinde yapabilirsiniz . Örneğin fotokopi  çekebilirsiniz , faks gönderebilir  ve  alabilirsiniz , almak istediğiniz çıktıları alabilir ve faturalarınızı kesebilirsiniz. Tüm bu kolaylıkları teknoloji sayesinde tek bir yazıcı ile halledebilirsiniz .  Bununla birlikte yazıcılar elektronik ve mekanik ağırlıklı ürünler  olduğu için sorun yaşanması , arıza yaşanması çok normaldir. Birçok kişinin yaşadığı en basit sorunlardan bazıları kağıt sıkışması , kağıt alamaması , renklerin soluk ve bozuk çıkması , cihazın devamlı hata sinyali vermesi , cihazdan yanık kokusu gelmesi , faks iletememek , tarama yapmaması gibi birçok sorun karşınıza çıkabilir . Tüm bu sorunlarınızda size bir telefon kadar yakın olan firmamız Elektro-park her türlü yazıcı , faks , fotokopi , plotter , desk jet,Office jet, lazer jet yazıcılarınızın her türlü bakımını ve tamiratını yapmaktayız. Bununla birlikte bu cihazların her türlü yedek parçasını sizlere sağlamaktayız. Yedek parça konusunda firmamız geniş yelpazesi ile birlikte fuser filimler , dişli çeşitleri , separation pad , Pick up Roller ,Pres Roller, formarter  kart , yazıcı kafaları , network kartlar ve power kartları satışı yapmaktadır . Piyasada en sık kullanılan markalardan Hp, Canon , Zerox , Epson , Panasonic , Oki , Brother , Lexmark , Konica Minolta , Kyocera yazıcıların her türlü servis desteğini vermektedir.
NOKTA VURUŞLU YAZICILAR :
Nokta vuruşlu yazıcılar genelde fatura ve irsaliye kesiminde kullanılmaktadır. Noterler , kargo firmaları , muhasebeler genel itibariyle tüm firmaların muhasebe bölümleri Nokta Vuruşlu Yazıcı kullanmaktadır. Tabi burada sınırlı sayıda yazıcı çeşiti vardır . Bu işlemlerde en önemli şeylerden biriside yazıcının hızıdır. Bu konuda Oki dünyada ilk sırayı alır. Diğer markalar ise Panasonic , Epson olarak sıralanmaktadır. Bu konudaki en büyük dezavantaj servislerin Türkiye genelinde değil birkaç şehirde yer almasıdır. Yetkili servislerinde ise çıkartılan büyük maliyetlerdir. Bu yazıcılarda en çok rastlanan sorunlar kafa arızaları , sensör arızaları, traktör arızalarıdır. Elektro-park  tüm bu sorunlarınza uygun fiyatlarla orijinal yedek parçaları ile garantili hizmet vermektedir.
LAZER JET YAZICILAR :
Lazer jet yazıcılar çok çıktı alınması gereken yerlerde kullanılır. Lazer jet yazıcılar toner ile fırınlama sistemiyle çalışır. Isıya dayanıklı olarak toner tozlarıyla yazım gerçekleşir. Ülkemizde birçok markası ve modeli olan lazer yazıcılar HP,Canon,Zerox,Lexmark,Konica Minolta , Kyocera markaları çoğunlukta olup bir çok teknoloji markette satışı yapılmaktadır. Genelde yaşanan sorunlarda Fuser film arızası , Pres roller arızası , pick up roller arızası ve toner arızaları yaşanmaktadır. Bu markaların kendi servisleri olmakla birlikte sektörde bir çok özel servis de bulunmaktadır. Bizde elektro-park olarak tüm yazıcı markalarına özel servis olarak destek vermekteyiz. Fuser film değişimi , pick up roller değişimi , Pres roller değişimi, yazıcı bakımı, sensör bakımı yapmaktayız.
OFFiCE JET YAZICILAR :

Office Jet yazıcıların diğer bir adı da çok fonksiyonlu yazıcı demektir. Yani bir yazıcıdan fotokopi çekimi , faks çekimi , sayfa tarama , çıktı alımı yapabilirsiniz. Bu yazıcıların  ink jet yazıcılardan artısı Tarayıcı ve faks modüllerinin bulunmasıdır. Bu yazıcılar; ink jet , office jet , lazer jet office jet olarak 2 modeldedir. Lazer jet olanlar renkli tonerler ile çalışır . ink jet olanlar kartuş ile çalışır. . Bu markaların kendi servisleri olmakla birlikte sektörde bir çok özel servis de bulunmaktadır. Bizde elektro-park olarak tüm yazıcı markalarına özel servis olarak destek vermekteyiz. Fuser film değişiimi , pick up roller değişimi , Pres roller değişimi, yazıcı bakımı, sensör bakımı yapmaktayız.

EPSON BARKOD YAZICI MODELLERİ:

Epson, EpsonTM-U295P-262 (Paralel) Barkod Yazıcı, Epson TM-U220D-161 (Seri) Barkod Yazıcı, Epson TM-U220PA-057 (Paralel) Barkod Yazıcı Epson TM-T88V-833 (Paralel-Usb) Barkod Yazıcı, Epson TM-T88V-042 (Seri) Barkod Yazıcı, Epson TM-U220A-057 (Seri) Barkod Yazıcı, Epson TM-T70-032 (Seri) Barkod Yazıcı, Epson TM-U295-262 (Seri) Barkod Yazıcı, Epson TM-U220D-052 (Seri) Barkod Yazıcı

Epson Barkod Yazıcı Servisi Bahçelievler, Epson Barkod Yazıcı Servisi Çankaya, Epson Barkod Yazıcı Servisi Beşevler, Epson Barkod Yazıcı Servisi Bilkent, Epson Barkod Yazıcı Servisi Kızılay, Epson Barkod Yazıcı Servisi Maltepe, Epson Barkod Yazıcı Servisi Mamak, Epson Barkod Yazıcı Servisi Ulus, Epson Barkod Yazıcı Servisi Şaşmaz, Epson Barkod Yazıcı Servisi Aydınlıkevler, Epson Barkod Yazıcı Servisi Etlik, Epson Barkod Yazıcı Servisi Keçiören, Epson Barkod Yazıcı Servisi Sincan, Epson Barkod Yazıcı Servisi Söğütözü, Epson Barkod Yazıcı Servisi Balgat, Epson Barkod Yazıcı Servisi Batıkent, Epson Barkod Yazıcı Servisi Bagcılar, Epson Barkod Yazıcı Servisi Beysukent, Epson Barkod Yazıcı Servisi Kavaklıdere, Epson Barkod Yazıcı Servisi Keklikpınarı, Epson Barkod Yazıcı Servisi Kurtuluş, Epson Barkod Yazıcı Servisi Mebusevleri, Epson Barkod Yazıcı Servisi Oran, Epson Barkod Yazıcı Servisi Ostim, Epson Barkod Yazıcı Servisi Sıhhıye, Epson Barkod Yazıcı Servisi Eryaman, Epson Barkod Yazıcı Servisi Tandoğan, Epson Barkod Yazıcı Servisi Çukurambar, Epson Barkod Yazıcı Servisi İncirli, Epson Barkod Yazıcı Servisi İvedik, Epson Barkod Yazıcı Servisi Dikmen
 
Epson Barkod Yazıcı Servisi Adana, Epson Barkod Yazıcı Servisi Adıyaman, Epson Barkod Yazıcı Servisi Afyon, Epson Barkod Yazıcı Servisi Ağrı, Epson Barkod Yazıcı Servisi Amasya, Epson Barkod Yazıcı Servisi Antalya, Epson Barkod Yazıcı Servisi Artvin, Epson Barkod Yazıcı Servisi Aydın, Epson Barkod Yazıcı Servisi Balıkesir, Epson Barkod Yazıcı Servisi Bilecik, Epson Barkod Yazıcı Servisi Bitlis, Epson Barkod Yazıcı Servisi Bolu, Epson Barkod Yazıcı Servisi Burdur, Epson Barkod Yazıcı Servisi Bursa, Epson Barkod Yazıcı Servisi Çanakkale, Epson Barkod Yazıcı Servisi Çankırı, Epson Barkod Yazıcı Servisi Çorum, Epson Barkod Yazıcı Servisi Denizli, Epson Barkod Yazıcı Servisi Diyarbakır, Epson Barkod Yazıcı Servisi Edirne, Epson Barkod Yazıcı Servisi Elazığ, Epson Barkod Yazıcı Servisi Erzurum, Epson Barkod Yazıcı Servisi Eskişehir, Epson Barkod Yazıcı Servisi Giresun, Epson Barkod Yazıcı Servisi Gümüşhane, Epson Barkod Yazıcı Servisi Hakkari , Epson Barkod Yazıcı Servisi hatay , Epson Barkod Yazıcı Servisi Isparta , Epson Barkod Yazıcı Servisi içel , Epson Barkod Yazıcı Servisi istanbul, Epson Barkod Yazıcı Servisi İzmir, Epson Barkod Yazıcı Servisi Kars, Epson Barkod Yazıcı Servisi Kastamonu, Epson Barkod Yazıcı Servisi Kayseri, Epson Barkod Yazıcı Servisi Kırklareli, Epson Barkod Yazıcı Servisi Kırşehir, Epson Barkod Yazıcı Servisi Kocaeli, Epson Barkod Yazıcı Servisi Konya, Epson Barkod Yazıcı Servisi Kütahya, Epson Barkod Yazıcı Servisi Malatya, Epson Barkod Yazıcı Servisi Manisa, Epson Barkod Yazıcı Servisi Maraş, Epson Barkod Yazıcı Servisi Mardin, Epson Barkod Yazıcı Servisi Muğla, Epson Barkod Yazıcı Servisi Muş, Epson Barkod Yazıcı Servisi Nevşehir, Epson Barkod Yazıcı Servisi Niğde, Epson Barkod Yazıcı Servisi Rize, Epson Barkod Yazıcı Servisi Sakarya, Epson Barkod Yazıcı Servisi Samsun, Epson Barkod Yazıcı Servisi Siirt, Epson Barkod Yazıcı Servisi Sinop, Epson Barkod Yazıcı Servisi Sivas, Epson Barkod Yazıcı Servisi Tekirdağ, Epson Barkod Yazıcı Servisi Tokat, Epson Barkod Yazıcı Servisi Trabzon, Epson Barkod Yazıcı Servisi Tunceli, Epson Barkod Yazıcı Servisi Şanlıurfa, Epson Barkod Yazıcı Servisi Uşak, Epson Barkod Yazıcı Servisi Van, Epson Barkod Yazıcı Servisi Yozgat, Epson Barkod Yazıcı Servisi Zonguldak, Epson Barkod Yazıcı Servisi Aksaray, Epson Barkod Yazıcı Servisi Bayburt, Epson Barkod Yazıcı Servisi Karaman, Epson Barkod Yazıcı Servisi Kırıkkale, Epson Barkod Yazıcı Servisi Batman, Epson Barkod Yazıcı Servisi Şırnak, Epson Barkod Yazıcı Servisi Bartın, Epson Barkod Yazıcı Servisi Ardahan, Epson Barkod Yazıcı Servisi Iğdır, Epson Barkod Yazıcı Servisi Yalova, Epson Barkod Yazıcı Servisi Karabük, Epson Barkod Yazıcı Servisi Osmaniye, Epson Barkod Yazıcı Servisi Düzce
 
Epson Termal Yazıcı Servisi Bahçelievler, Epson Termal Yazıcı Servisi Çankaya, Epson Termal Yazıcı Servisi Beşevler, Epson Termal Yazıcı Servisi Bilkent, Epson Termal Yazıcı Servisi Kızılay, Epson Termal Yazıcı Servisi Maltepe, Epson Termal Yazıcı Servisi Mamak, Epson Termal Yazıcı Servisi Ulus, Epson Termal Yazıcı Servisi Şaşmaz, Epson Termal Yazıcı Servisi Aydınlıkevler, Epson Termal Yazıcı Servisi Etlik, Epson Termal Yazıcı Servisi Keçiören, Epson Termal Yazıcı Servisi Sincan, Epson Termal Yazıcı Servisi Söğütözü, Epson Termal Yazıcı Servisi Balgat, Epson Termal Yazıcı Servisi Batıkent, Epson Termal Yazıcı Servisi Bagcılar, Epson Termal Yazıcı Servisi Beysukent, Epson Termal Yazıcı Servisi Kavaklıdere, Epson Termal Yazıcı Servisi Keklikpınarı, Epson Termal Yazıcı Servisi Kurtuluş, Epson Termal Yazıcı Servisi Mebusevleri, Epson Termal Yazıcı Servisi Oran, Epson Termal Yazıcı Servisi Ostim, Epson Termal Yazıcı Servisi Sıhhıye, Epson Termal Yazıcı Servisi Eryaman, Epson Termal Yazıcı Servisi Tandoğan, Epson Termal Yazıcı Servisi Çukurambar, Epson Termal Yazıcı Servisi İncirli, Epson Termal Yazıcı Servisi İvedik, Epson Termal Yazıcı Servisi Dikmen
 
Epson Termal Yazıcı Servisi Adana, Epson Termal Yazıcı Servisi Adıyaman, Epson Termal Yazıcı Servisi Afyon, Epson Termal Yazıcı Servisi Ağrı, Epson Termal Yazıcı Servisi Amasya, Epson Termal Yazıcı Servisi Antalya, Epson Termal Yazıcı Servisi Artvin, Epson Termal Yazıcı Servisi Aydın, Epson Termal Yazıcı Servisi Balıkesir, Epson Termal Yazıcı Servisi Bilecik, Epson Termal Yazıcı Servisi Bitlis, Epson Termal Yazıcı Servisi Bolu, Epson Termal Yazıcı Servisi Burdur, Epson Termal Yazıcı Servisi Bursa, Epson Termal Yazıcı Servisi Çanakkale, Epson Termal Yazıcı Servisi Çankırı, Epson Termal Yazıcı Servisi Çorum, Epson Termal Yazıcı Servisi Denizli, Epson Termal Yazıcı Servisi Diyarbakır, Epson Termal Yazıcı Servisi Edirne, Epson Termal Yazıcı Servisi Elazığ, Epson Termal Yazıcı Servisi Erzurum, Epson Termal Yazıcı Servisi Eskişehir, Epson Termal Yazıcı Servisi Giresun, Epson Termal Yazıcı Servisi Gümüşhane, Epson Termal Yazıcı Servisi Hakkari , Epson Termal Yazıcı Servisi hatay , Epson Termal Yazıcı Servisi Isparta , Epson Termal Yazıcı Servisi içel , Epson Termal Yazıcı Servisi istanbul, Epson Termal Yazıcı Servisi İzmir, Epson Termal Yazıcı Servisi Kars, Epson Termal Yazıcı Servisi Kastamonu, Epson Termal Yazıcı Servisi Kayseri, Epson Termal Yazıcı Servisi Kırklareli, Epson Termal Yazıcı Servisi Kırşehir, Epson Termal Yazıcı Servisi Kocaeli, Epson Termal Yazıcı Servisi Konya, Epson Termal Yazıcı Servisi Kütahya, Epson Termal Yazıcı Servisi Malatya, Epson Termal Yazıcı Servisi Manisa, Epson Termal Yazıcı Servisi Maraş, Epson Termal Yazıcı Servisi Mardin, Epson Termal Yazıcı Servisi Muğla, Epson Termal Yazıcı Servisi Muş, Epson Termal Yazıcı Servisi Nevşehir, Epson Termal Yazıcı Servisi Niğde, Epson Termal Yazıcı Servisi Rize, Epson Termal Yazıcı Servisi Sakarya, Epson Termal Yazıcı Servisi Samsun, Epson Termal Yazıcı Servisi Siirt, Epson Termal Yazıcı Servisi Sinop, Epson Termal Yazıcı Servisi Sivas, Epson Termal Yazıcı Servisi Tekirdağ, Epson Termal Yazıcı Servisi Tokat, Epson Termal Yazıcı Servisi Trabzon, Epson Termal Yazıcı Servisi Tunceli, Epson Termal Yazıcı Servisi Şanlıurfa, Epson Termal Yazıcı Servisi Uşak, Epson Termal Yazıcı Servisi Van, Epson Termal Yazıcı Servisi Yozgat, Epson Termal Yazıcı Servisi Zonguldak, Epson Termal Yazıcı Servisi Aksaray, Epson Termal Yazıcı Servisi Bayburt, Epson Termal Yazıcı Servisi Karaman, Epson Termal Yazıcı Servisi Kırıkkale, Epson Termal Yazıcı Servisi Batman, Epson Termal Yazıcı Servisi Şırnak, Epson Termal Yazıcı Servisi Bartın, Epson Termal Yazıcı Servisi Ardahan, Epson Termal Yazıcı Servisi Iğdır, Epson Termal Yazıcı Servisi Yalova, Epson Termal Yazıcı Servisi Karabük, Epson Termal Yazıcı Servisi Osmaniye, Epson Termal Yazıcı Servisi Düzce
 
Epson Yazıcı Servisi Bodrum, Epson Yazıcı Servisi Marmaris, Epson Yazıcı Servisi Fethiye, Epson Yazıcı Servisi Alanya, Epson Yazıcı Servisi Manavgat, Epson Yazıcı Servisi Kemer,Epson Yazıcı Servisi Kaş, Epson Yazıcı Servisi Çeşme, Epson Yazıcı Servisi Side, Epson Yazıcı Servisi Belek, Epson Yazıcı Servisi Erdek, Epson Yazıcı Servisi Akçay, Epson Yazıcı Servisi Ayvalık, Epson Yazıcı Servisi Dikili, Epson Yazıcı Servisi Edremit, Epson Yazıcı Servisi Safranbolu, Epson Yazıcı Servisi Kalkan, Epson Yazıcı Servisi Finike, Epson Yazıcı Servisi Kumluca, Epson Yazıcı Servisi Çınarcık, Epson Yazıcı Servisi Urla, Epson Yazıcı Servisi Didim, Epson Yazıcı Servisi Akbük, Epson Yazıcı Servisi Kuşadası, Epson Yazıcı Servisi Dalaman, Epson Yazıcı Servisi Dalyan, Epson Yazıcı Servisi Milas, Epson Yazıcı Servisi Bergama, Epson Yazıcı Servisi Foça, Epson Yazıcı Servisi Kepez, Epson Yazıcı Servisi Dandırma, Epson Yazıcı Servisi Ortaca, Epson Yazıcı Servisi Demre, Epson Yazıcı Servisi Kumluca, Epson Yazıcı Servisi Serik, Epson Yazıcı Servisi Mahmutları, Epson Yazıcı Servisi Anamur, Epson Yazıcı Servisi Silifke, Epson Yazıcı Yetkili Servis, Epson Yetkili Servis, Epson Yazıcı Onarımı, Epson Yazıcı Tamiri, Epson Termal Yazıcı Yetkili Servis, Epson Servisi, Epson Barkod Yazıcı Fiyatları, Epson Barkod Yazıcı Fiyatı, Epson Barkod Yazıcı Satış, Epson Yazıcı Termal Kafa, Epson Yazıcı Etiketi, Epson Yazıcı Motoru, Epson Yazıcı Anakartı, Epson Yazıcı Yedek Parça, Epson Barkod Yazıcı Yedek Parçaları, Epson Termal Yazıcı Yedek Parça, Epson Yazıcı, Epson Termal Yazıcı, Epson Barkod Yazıcı, Epson Onarım Merkezi