Godex Yazıcı Servisi Ankara, Godex Barkod Yazıcı Servisi Ankara, Godex Termal Yazıcı Teknik Servisi.

Elektro-Park olarak 20 yıllık tecrubemiz ile  teknik servisimizde elektronik ve mekanik onarımlarını yapmaktayız. Orjinal yedek parçaları ile garantili servis desteği siz değerli müşrerilerimize sağlamaktayız.

Elektro-Park olarak firmamız tüm türkiyeye barkod yazıcı cihazlarının satışını , tamir , bakım , onarım ve yedek parçalarının satış ve teknik destegini sağlamaktadır . Barkod yazıcı cihazlarında en sık yaşanan sorunlardan bazıları şöyledir ; kafa sorunları , sensör sorunları , power kard sorunları , bıçak sorunları , mekanik sorunlar gibi birçok arıza oluşabilir. Tüm bu arızaların onarımında elektro-park teknik servisi nerde olursanız olun her türlü desteği sunmaktadır . Barkod yazıcı servisi ile yetkili servislerde bulacagınız  faiş fiyatta ki tamir, onarım , bakımlar aynı kalitede tamir bakım ve kaliteli işçilik ile sizlere uygun fiyatlarla sunmaktayız . Tüm barkod yazıcı cihazları arızalarında cihazda yapılan tüm arızaların servisimiz tarafınca 6 ay servis garantisi bulunmaktadır . Kargo şirketleri , magzalar , özel sektörler ,ve diğer tüm barkod yazıcı kullanan firmalara her marka barkod yazıcı servis desteğini uygun fiyatlarla destek vermekteyiz .Bunun yanında laser yazıcı , çok fonksiyonlu yazıcı ve profesyonel cihazların yedek parçalarını , tamirlerini , genel bakımlarını yapmaktayız . Tamir için servisimize gelmiş olan ürünlere  cihazın genel bakımı ücretsiz yapılmaktadır . Onaylanmadıgınız cihazlar için herhangi bir arıza tespit ücreti almamaktayız .Profesyonel teknik servisimiz ve elemanlarımız ile tüm türkiye ye destek vermekteyiz .

ANKARA YAZICI SERVİSİ :

Yazıcılar artık günümüzde tüm iş yerlerinde ve ofislerde olmazsa olmaz ofis araclarından biri haline geldi. Örneğin officejet bir yazıcı ile firmanızdaki her türlü ihtiyacınızı halledebilir ve bunu da çok kısa bir zaman içerisinde yapabilirsiniz . Örneğin fotokopi  çekebilirsiniz , faks gönderebilir  ve  alabilirsiniz , almak istediğiniz çıktıları alabilir ve faturalarınızı kesebilirsiniz. Tüm bu kolaylıkları teknoloji sayesinde tek bir yazıcı ile halledebilirsiniz .  Bununla birlikte yazıcılar elektronik ve mekanik ağırlıklı ürünler  olduğu için sorun yaşanması , arıza yaşanması çok normaldir. Birçok kişinin yaşadığı en basit sorunlardan bazıları kağıt sıkışması , kağıt alamaması , renklerin soluk ve bozuk çıkması , cihazın devamlı hata sinyali vermesi , cihazdan yanık kokusu gelmesi , faks iletememek , tarama yapmaması gibi birçok sorun karşınıza çıkabilir . Tüm bu sorunlarınızda size bir telefon kadar yakın olan firmamız Elektro-park her türlü yazıcı , faks , fotokopi , plotter , desk jet,Office jet, lazer jet yazıcılarınızın her türlü bakımını ve tamiratını yapmaktayız. Bununla birlikte bu cihazların her türlü yedek parçasını sizlere sağlamaktayız. Yedek parça konusunda firmamız geniş yelpazesi ile birlikte fuser filimler , dişli çeşitleri , separation pad , Pick up Roller ,Pres Roller, formarter  kart , yazıcı kafaları , network kartlar ve power kartları satışı yapmaktadır . Piyasada en sık kullanılan markalardan Hp, Canon , Zerox , Epson , Panasonic , Oki , Brother , Lexmark , Konica Minolta , Kyocera yazıcıların her türlü servis desteğini vermektedir.
NOKTA VURUŞLU YAZICILAR :
Nokta vuruşlu yazıcılar genelde fatura ve irsaliye kesiminde kullanılmaktadır. Noterler , kargo firmaları , muhasebeler genel itibariyle tüm firmaların muhasebe bölümleri Nokta Vuruşlu Yazıcı kullanmaktadır. Tabi burada sınırlı sayıda yazıcı çeşiti vardır . Bu işlemlerde en önemli şeylerden biriside yazıcının hızıdır. Bu konuda Oki dünyada ilk sırayı alır. Diğer markalar ise Panasonic , Epson olarak sıralanmaktadır. Bu konudaki en büyük dezavantaj servislerin Türkiye genelinde değil birkaç şehirde yer almasıdır. Yetkili servislerinde ise çıkartılan büyük maliyetlerdir. Bu yazıcılarda en çok rastlanan sorunlar kafa arızaları , sensör arızaları, traktör arızalarıdır. Elektro-park  tüm bu sorunlarınza uygun fiyatlarla orijinal yedek parçaları ile garantili hizmet vermektedir.
LAZER JET YAZICILAR :
Lazer jet yazıcılar çok çıktı alınması gereken yerlerde kullanılır. Lazer jet yazıcılar toner ile fırınlama sistemiyle çalışır. Isıya dayanıklı olarak toner tozlarıyla yazım gerçekleşir. Ülkemizde birçok markası ve modeli olan lazer yazıcılar HP,Canon,Zerox,Lexmark,Konica Minolta , Kyocera markaları çoğunlukta olup bir çok teknoloji markette satışı yapılmaktadır. Genelde yaşanan sorunlarda Fuser film arızası , Pres roller arızası , pick up roller arızası ve toner arızaları yaşanmaktadır. Bu markaların kendi servisleri olmakla birlikte sektörde bir çok özel servis de bulunmaktadır. Bizde elektro-park olarak tüm yazıcı markalarına özel servis olarak destek vermekteyiz. Fuser film değişimi , pick up roller değişimi , Pres roller değişimi, yazıcı bakımı, sensör bakımı yapmaktayız.
OFFiCE JET YAZICILAR :

Office Jet yazıcıların diğer bir adı da çok fonksiyonlu yazıcı demektir. Yani bir yazıcıdan fotokopi çekimi , faks çekimi , sayfa tarama , çıktı alımı yapabilirsiniz. Bu yazıcıların  ink jet yazıcılardan artısı Tarayıcı ve faks modüllerinin bulunmasıdır. Bu yazıcılar; ink jet , office jet , lazer jet office jet olarak 2 modeldedir. Lazer jet olanlar renkli tonerler ile çalışır . ink jet olanlar kartuş ile çalışır. . Bu markaların kendi servisleri olmakla birlikte sektörde bir çok özel servis de bulunmaktadır. Bizde elektro-park olarak tüm yazıcı markalarına özel servis olarak destek vermekteyiz. Fuser film değişiimi , pick up roller değişimi , Pres roller değişimi, yazıcı bakımı, sensör bakımı yapmaktayız.

 

GODEX BARKOD YAZICI MODELLER? ;

Godex EZ-1100 Plus Barkod Yazıcı, Godex EZ-1105 Barkod Yazıcı,

Godex Barkod Yazıcı Servisi Bahçelievler, Godex Barkod Yazıcı Servisi Çankaya, Godex Barkod Yazıcı Servisi Beşevler, Godex Barkod Yazıcı Servisi Bilkent, Godex Barkod Yazıcı Servisi Kızılay, Godex Barkod Yazıcı Servisi Maltepe, Godex Barkod Yazıcı Servisi Mamak, Godex Barkod Yazıcı Servisi Ulus, Godex Barkod Yazıcı Servisi Şaşmaz, Godex Barkod Yazıcı Servisi Aydınlıkevler, Godex Barkod Yazıcı Servisi Etlik, Godex Barkod Yazıcı Servisi Keçiören, Godex Barkod Yazıcı Servisi Sincan, Godex Barkod Yazıcı Servisi Söğütözü, Godex Barkod Yazıcı Servisi Balgat, Godex Barkod Yazıcı Servisi Batıkent, Godex Barkod Yazıcı Servisi Bagcılar, Godex Barkod Yazıcı Servisi Beysukent, Godex Barkod Yazıcı Servisi Kavaklıdere, Godex Barkod Yazıcı Servisi Keklikpınarı, Godex Barkod Yazıcı Servisi Kurtuluş, Godex Barkod Yazıcı Servisi Mebusevleri, Godex Barkod Yazıcı Servisi Oran, Godex Barkod Yazıcı Servisi Ostim, Godex Barkod Yazıcı Servisi Sıhhıye, Godex Barkod Yazıcı Servisi Eryaman, Godex Barkod Yazıcı Servisi Tandoğan, Godex Barkod Yazıcı Servisi Çukurambar, Godex Barkod Yazıcı Servisi İncirli, Godex Barkod Yazıcı Servisi İvedik, Godex Barkod Yazıcı Servisi Dikmen
 
Godex Barkod Yazıcı Servisi Adana, Godex Barkod Yazıcı Servisi Adıyaman, Godex Barkod Yazıcı Servisi Afyon, Godex Barkod Yazıcı Servisi Ağrı, Godex Barkod Yazıcı Servisi Amasya, Godex Barkod Yazıcı Servisi Antalya, Godex Barkod Yazıcı Servisi Artvin, Godex Barkod Yazıcı Servisi Aydın, Godex Barkod Yazıcı Servisi Balıkesir, Godex Barkod Yazıcı Servisi Bilecik, Godex Barkod Yazıcı Servisi Bitlis, Godex Barkod Yazıcı Servisi Bolu, Godex Barkod Yazıcı Servisi Burdur, Godex Barkod Yazıcı Servisi Bursa, Godex Barkod Yazıcı Servisi Çanakkale, Godex Barkod Yazıcı Servisi Çankırı, Godex Barkod Yazıcı Servisi Çorum, Godex Barkod Yazıcı Servisi Denizli, Godex Barkod Yazıcı Servisi Diyarbakır, Godex Barkod Yazıcı Servisi Edirne, Godex Barkod Yazıcı Servisi Elazığ, Godex Barkod Yazıcı Servisi Erzurum, Godex Barkod Yazıcı Servisi Eskişehir, Godex Barkod Yazıcı Servisi Giresun, Godex Barkod Yazıcı Servisi Gümüşhane, Godex Barkod Yazıcı Servisi Hakkari , Godex Barkod Yazıcı Servisi hatay , Godex Barkod Yazıcı Servisi Isparta , Godex Barkod Yazıcı Servisi içel , Godex Barkod Yazıcı Servisi istanbul, Godex Barkod Yazıcı Servisi İzmir, Godex Barkod Yazıcı Servisi Kars, Godex Barkod Yazıcı Servisi Kastamonu, Godex Barkod Yazıcı Servisi Kayseri, Godex Barkod Yazıcı Servisi Kırklareli, Godex Barkod Yazıcı Servisi Kırşehir, Godex Barkod Yazıcı Servisi Kocaeli, Godex Barkod Yazıcı Servisi Konya, Godex Barkod Yazıcı Servisi Kütahya, Godex Barkod Yazıcı Servisi Malatya, Godex Barkod Yazıcı Servisi Manisa, Godex Barkod Yazıcı Servisi Maraş, Godex Barkod Yazıcı Servisi Mardin, Godex Barkod Yazıcı Servisi Muğla, Godex Barkod Yazıcı Servisi Muş, Godex Barkod Yazıcı Servisi Nevşehir, Godex Barkod Yazıcı Servisi Niğde, Godex Barkod Yazıcı Servisi Rize, Godex Barkod Yazıcı Servisi Sakarya, Godex Barkod Yazıcı Servisi Samsun, Godex Barkod Yazıcı Servisi Siirt, Godex Barkod Yazıcı Servisi Sinop, Godex Barkod Yazıcı Servisi Sivas, Godex Barkod Yazıcı Servisi Tekirdağ, Godex Barkod Yazıcı Servisi Tokat, Godex Barkod Yazıcı Servisi Trabzon, Godex Barkod Yazıcı Servisi Tunceli, Godex Barkod Yazıcı Servisi Şanlıurfa, Godex Barkod Yazıcı Servisi Uşak, Godex Barkod Yazıcı Servisi Van, Godex Barkod Yazıcı Servisi Yozgat, Godex Barkod Yazıcı Servisi Zonguldak, Godex Barkod Yazıcı Servisi Aksaray, Godex Barkod Yazıcı Servisi Bayburt, Godex Barkod Yazıcı Servisi Karaman, Godex Barkod Yazıcı Servisi Kırıkkale, Godex Barkod Yazıcı Servisi Batman, Godex Barkod Yazıcı Servisi Şırnak, Godex Barkod Yazıcı Servisi Bartın, Godex Barkod Yazıcı Servisi Ardahan, Godex Barkod Yazıcı Servisi Iğdır, Godex Barkod Yazıcı Servisi Yalova, Godex Barkod Yazıcı Servisi Karabük, Godex Barkod Yazıcı Servisi Osmaniye, Godex Barkod Yazıcı Servisi Düzce
 
Godex Termal Yazıcı Servisi Bahçelievler, Godex Termal Yazıcı Servisi Çankaya, Godex Termal Yazıcı Servisi Beşevler, Godex Termal Yazıcı Servisi Bilkent, Godex Termal Yazıcı Servisi Kızılay, Godex Termal Yazıcı Servisi Maltepe, Godex Termal Yazıcı Servisi Mamak, Godex Termal Yazıcı Servisi Ulus, Godex Termal Yazıcı Servisi Şaşmaz, Godex Termal Yazıcı Servisi Aydınlıkevler, Godex Termal Yazıcı Servisi Etlik, Godex Termal Yazıcı Servisi Keçiören, Godex Termal Yazıcı Servisi Sincan, Godex Termal Yazıcı Servisi Söğütözü, Godex Termal Yazıcı Servisi Balgat, Godex Termal Yazıcı Servisi Batıkent, Godex Termal Yazıcı Servisi Bagcılar, Godex Termal Yazıcı Servisi Beysukent, Godex Termal Yazıcı Servisi Kavaklıdere, Godex Termal Yazıcı Servisi Keklikpınarı, Godex Termal Yazıcı Servisi Kurtuluş, Godex Termal Yazıcı Servisi Mebusevleri, Godex Termal Yazıcı Servisi Oran, Godex Termal Yazıcı Servisi Ostim, Godex Termal Yazıcı Servisi Sıhhıye, Godex Termal Yazıcı Servisi Eryaman, Godex Termal Yazıcı Servisi Tandoğan, Godex Termal Yazıcı Servisi Çukurambar, Godex Termal Yazıcı Servisi İncirli, Godex Termal Yazıcı Servisi İvedik, Godex Termal Yazıcı Servisi Dikmen
 
Godex Termal Yazıcı Servisi Adana, Godex Termal Yazıcı Servisi Adıyaman, Godex Termal Yazıcı Servisi Afyon, Godex Termal Yazıcı Servisi Ağrı, Godex Termal Yazıcı Servisi Amasya, Godex Termal Yazıcı Servisi Antalya, Godex Termal Yazıcı Servisi Artvin, Godex Termal Yazıcı Servisi Aydın, Godex Termal Yazıcı Servisi Balıkesir, Godex Termal Yazıcı Servisi Bilecik, Godex Termal Yazıcı Servisi Bitlis, Godex Termal Yazıcı Servisi Bolu, Godex Termal Yazıcı Servisi Burdur, Godex Termal Yazıcı Servisi Bursa, Godex Termal Yazıcı Servisi Çanakkale, Godex Termal Yazıcı Servisi Çankırı, Godex Termal Yazıcı Servisi Çorum, Godex Termal Yazıcı Servisi Denizli, Godex Termal Yazıcı Servisi Diyarbakır, Godex Termal Yazıcı Servisi Edirne, Godex Termal Yazıcı Servisi Elazığ, Godex Termal Yazıcı Servisi Erzurum, Godex Termal Yazıcı Servisi Eskişehir, Godex Termal Yazıcı Servisi Giresun, Godex Termal Yazıcı Servisi Gümüşhane, Godex Termal Yazıcı Servisi Hakkari , Godex Termal Yazıcı Servisi hatay , Godex Termal Yazıcı Servisi Isparta , Godex Termal Yazıcı Servisi içel , Godex Termal Yazıcı Servisi istanbul, Godex Termal Yazıcı Servisi İzmir, Godex Termal Yazıcı Servisi Kars, Godex Termal Yazıcı Servisi Kastamonu, Godex Termal Yazıcı Servisi Kayseri, Godex Termal Yazıcı Servisi Kırklareli, Godex Termal Yazıcı Servisi Kırşehir, Godex Termal Yazıcı Servisi Kocaeli, Godex Termal Yazıcı Servisi Konya, Godex Termal Yazıcı Servisi Kütahya, Godex Termal Yazıcı Servisi Malatya, Godex Termal Yazıcı Servisi Manisa, Godex Termal Yazıcı Servisi Maraş, Godex Termal Yazıcı Servisi Mardin, Godex Termal Yazıcı Servisi Muğla, Godex Termal Yazıcı Servisi Muş, Godex Termal Yazıcı Servisi Nevşehir, Godex Termal Yazıcı Servisi Niğde, Godex Termal Yazıcı Servisi Rize, Godex Termal Yazıcı Servisi Sakarya, Godex Termal Yazıcı Servisi Samsun, Godex Termal Yazıcı Servisi Siirt, Godex Termal Yazıcı Servisi Sinop, Godex Termal Yazıcı Servisi Sivas, Godex Termal Yazıcı Servisi Tekirdağ, Godex Termal Yazıcı Servisi Tokat, Godex Termal Yazıcı Servisi Trabzon, Godex Termal Yazıcı Servisi Tunceli, Godex Termal Yazıcı Servisi Şanlıurfa, Godex Termal Yazıcı Servisi Uşak, Godex Termal Yazıcı Servisi Van, Godex Termal Yazıcı Servisi Yozgat, Godex Termal Yazıcı Servisi Zonguldak, Godex Termal Yazıcı Servisi Aksaray, Godex Termal Yazıcı Servisi Bayburt, Godex Termal Yazıcı Servisi Karaman, Godex Termal Yazıcı Servisi Kırıkkale, Godex Termal Yazıcı Servisi Batman, Godex Termal Yazıcı Servisi Şırnak, Godex Termal Yazıcı Servisi Bartın, Godex Termal Yazıcı Servisi Ardahan, Godex Termal Yazıcı Servisi Iğdır, Godex Termal Yazıcı Servisi Yalova, Godex Termal Yazıcı Servisi Karabük, Godex Termal Yazıcı Servisi Osmaniye, Godex Termal Yazıcı Servisi Düzce
 
Godex Yazıcı Servisi Bodrum, Godex Yazıcı Servisi Marmaris, Godex Yazıcı Servisi Fethiye, Godex Yazıcı Servisi Alanya, Godex Yazıcı Servisi Manavgat, Godex Yazıcı Servisi Kemer,Godex Yazıcı Servisi Kaş, Godex Yazıcı Servisi Çeşme, Godex Yazıcı Servisi Side, Godex Yazıcı Servisi Belek, Godex Yazıcı Servisi Erdek, Godex Yazıcı Servisi Akçay, Godex Yazıcı Servisi Ayvalık, Godex Yazıcı Servisi Dikili, Godex Yazıcı Servisi Edremit, Godex Yazıcı Servisi Safranbolu, Godex Yazıcı Servisi Kalkan, Godex Yazıcı Servisi Finike, Godex Yazıcı Servisi Kumluca, Godex Yazıcı Servisi Çınarcık, Godex Yazıcı Servisi Urla, Godex Yazıcı Servisi Didim, Godex Yazıcı Servisi Akbük, Godex Yazıcı Servisi Kuşadası, Godex Yazıcı Servisi Dalaman, Godex Yazıcı Servisi Dalyan, Godex Yazıcı Servisi Milas, Godex Yazıcı Servisi Bergama, Godex Yazıcı Servisi Foça, Godex Yazıcı Servisi Kepez, Godex Yazıcı Servisi Dandırma, Godex Yazıcı Servisi Ortaca, Godex Yazıcı Servisi Demre, Godex Yazıcı Servisi Kumluca, Godex Yazıcı Servisi Serik, Godex Yazıcı Servisi Mahmutları, Godex Yazıcı Servisi Anamur, Godex Yazıcı Servisi Silifke, Godex Yazıcı Yetkili Servis, Godex Yetkili Servis, Godex Yazıcı Onarımı, Godex Yazıcı Tamiri, Godex Termal Yazıcı Yetkili Servis, Godex Servisi, Godex Barkod Yazıcı Fiyatları, Godex Barkod Yazıcı Fiyatı, Godex Barkod Yazıcı Satış, Godex Yazıcı Termal Kafa, Godex Yazıcı Etiketi, Godex Yazıcı Motoru, Godex Yazıcı Anakartı, Godex Yazıcı Yedek Parça, Godex Barkod Yazıcı Yedek Parçaları, Godex Termal Yazıcı Yedek Parça, Godex Yazıcı, Godex Termal Yazıcı, Godex Barkod Yazıcı, Godex Onarım Merkezi