Palmx Yazıcı Servisi Ankara, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Ankara, Palmx Termal Yazıcı Teknik Servisi.

Elektro-Park olarak 20 yıllık tecrubemiz ile  teknik servisimizde elektronik ve mekanik onarımlarını yapmaktayız. Orjinal yedek parçaları ile garantili servis desteği siz değerli müşrerilerimize sağlamaktayız.

Elektro-Park olarak firmamız tüm türkiyeye barkod yazıcı cihazlarının satışını , tamir , bakım , onarım ve yedek parçalarının satış ve teknik destegini sağlamaktadır . Barkod yazıcı cihazlarında en sık yaşanan sorunlardan bazıları şöyledir ; kafa sorunları , sensör sorunları , power kard sorunları , bıçak sorunları , mekanik sorunlar gibi birçok arıza oluşabilir. Tüm bu arızaların onarımında elektro-park teknik servisi nerde olursanız olun her türlü desteği sunmaktadır . Barkod yazıcı servisi ile yetkili servislerde bulacagınız  faiş fiyatta ki tamir, onarım , bakımlar aynı kalitede tamir bakım ve kaliteli işçilik ile sizlere uygun fiyatlarla sunmaktayız . Tüm barkod yazıcı cihazları arızalarında cihazda yapılan tüm arızaların servisimiz tarafınca 6 ay servis garantisi bulunmaktadır . Kargo şirketleri , magzalar , özel sektörler ,ve diğer tüm barkod yazıcı kullanan firmalara her marka barkod yazıcı servis desteğini uygun fiyatlarla destek vermekteyiz .Bunun yanında laser yazıcı , çok fonksiyonlu yazıcı ve profesyonel cihazların yedek parçalarını , tamirlerini , genel bakımlarını yapmaktayız . Tamir için servisimize gelmiş olan ürünlere  cihazın genel bakımı ücretsiz yapılmaktadır . Onaylanmadıgınız cihazlar için herhangi bir arıza tespit ücreti almamaktayız .Profesyonel teknik servisimiz ve elemanlarımız ile tüm türkiye ye destek vermekteyiz .

 

ANKARA YAZICI SERVİSİ :

Yazıcılar artık günümüzde tüm iş yerlerinde ve ofislerde olmazsa olmaz ofis araclarından biri haline geldi. Örneğin officejet bir yazıcı ile firmanızdaki her türlü ihtiyacınızı halledebilir ve bunu da çok kısa bir zaman içerisinde yapabilirsiniz . Örneğin fotokopi  çekebilirsiniz , faks gönderebilir  ve  alabilirsiniz , almak istediğiniz çıktıları alabilir ve faturalarınızı kesebilirsiniz. Tüm bu kolaylıkları teknoloji sayesinde tek bir yazıcı ile halledebilirsiniz .  Bununla birlikte yazıcılar elektronik ve mekanik ağırlıklı ürünler  olduğu için sorun yaşanması , arıza yaşanması çok normaldir. Birçok kişinin yaşadığı en basit sorunlardan bazıları kağıt sıkışması , kağıt alamaması , renklerin soluk ve bozuk çıkması , cihazın devamlı hata sinyali vermesi , cihazdan yanık kokusu gelmesi , faks iletememek , tarama yapmaması gibi birçok sorun karşınıza çıkabilir . Tüm bu sorunlarınızda size bir telefon kadar yakın olan firmamız Elektro-park her türlü yazıcı , faks , fotokopi , plotter , desk jet,Office jet, lazer jet yazıcılarınızın her türlü bakımını ve tamiratını yapmaktayız. Bununla birlikte bu cihazların her türlü yedek parçasını sizlere sağlamaktayız. Yedek parça konusunda firmamız geniş yelpazesi ile birlikte fuser filimler , dişli çeşitleri , separation pad , Pick up Roller ,Pres Roller, formarter  kart , yazıcı kafaları , network kartlar ve power kartları satışı yapmaktadır . Piyasada en sık kullanılan markalardan Hp, Canon , Zerox , Epson , Panasonic , Oki , Brother , Lexmark , Konica Minolta , Kyocera yazıcıların her türlü servis desteğini vermektedir.
NOKTA VURUŞLU YAZICILAR :
Nokta vuruşlu yazıcılar genelde fatura ve irsaliye kesiminde kullanılmaktadır. Noterler , kargo firmaları , muhasebeler genel itibariyle tüm firmaların muhasebe bölümleri Nokta Vuruşlu Yazıcı kullanmaktadır. Tabi burada sınırlı sayıda yazıcı çeşiti vardır . Bu işlemlerde en önemli şeylerden biriside yazıcının hızıdır. Bu konuda Oki dünyada ilk sırayı alır. Diğer markalar ise Panasonic , Epson olarak sıralanmaktadır. Bu konudaki en büyük dezavantaj servislerin Türkiye genelinde değil birkaç şehirde yer almasıdır. Yetkili servislerinde ise çıkartılan büyük maliyetlerdir. Bu yazıcılarda en çok rastlanan sorunlar kafa arızaları , sensör arızaları, traktör arızalarıdır. Elektro-park  tüm bu sorunlarınza uygun fiyatlarla orijinal yedek parçaları ile garantili hizmet vermektedir.
LAZER JET YAZICILAR :
Lazer jet yazıcılar çok çıktı alınması gereken yerlerde kullanılır. Lazer jet yazıcılar toner ile fırınlama sistemiyle çalışır. Isıya dayanıklı olarak toner tozlarıyla yazım gerçekleşir. Ülkemizde birçok markası ve modeli olan lazer yazıcılar HP,Canon,Zerox,Lexmark,Konica Minolta , Kyocera markaları çoğunlukta olup bir çok teknoloji markette satışı yapılmaktadır. Genelde yaşanan sorunlarda Fuser film arızası , Pres roller arızası , pick up roller arızası ve toner arızaları yaşanmaktadır. Bu markaların kendi servisleri olmakla birlikte sektörde bir çok özel servis de bulunmaktadır. Bizde elektro-park olarak tüm yazıcı markalarına özel servis olarak destek vermekteyiz. Fuser film değişimi , pick up roller değişimi , Pres roller değişimi, yazıcı bakımı, sensör bakımı yapmaktayız.
OFFiCE JET YAZICILAR :

Office Jet yazıcıların diğer bir adı da çok fonksiyonlu yazıcı demektir. Yani bir yazıcıdan fotokopi çekimi , faks çekimi , sayfa tarama , çıktı alımı yapabilirsiniz. Bu yazıcıların  ink jet yazıcılardan artısı Tarayıcı ve faks modüllerinin bulunmasıdır. Bu yazıcılar; ink jet , office jet , lazer jet office jet olarak 2 modeldedir. Lazer jet olanlar renkli tonerler ile çalışır . ink jet olanlar kartuş ile çalışır. . Bu markaların kendi servisleri olmakla birlikte sektörde bir çok özel servis de bulunmaktadır. Bizde elektro-park olarak tüm yazıcı markalarına özel servis olarak destek vermekteyiz. Fuser film değişiimi , pick up roller değişimi , Pres roller değişimi, yazıcı bakımı, sensör bakımı yapmaktayız.

 
SERVİS DESTEĞİ VERDİĞİMİZ İLLER:

 

Palmx Barkod Yazıcı Servisi Bahçelievler, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Çankaya, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Beşevler, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Bilkent, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Kızılay, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Maltepe, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Mamak, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Ulus, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Şaşmaz, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Aydınlıkevler, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Etlik, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Keçiören, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Sincan, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Söğütözü, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Balgat, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Batıkent, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Bagcılar, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Beysukent, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Kavaklıdere, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Keklikpınarı, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Kurtuluş, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Mebusevleri, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Oran, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Ostim, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Sıhhıye, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Eryaman, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Tandoğan, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Çukurambar, Palmx Barkod Yazıcı Servisi İncirli, Palmx Barkod Yazıcı Servisi İvedik, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Dikmen
 
Palmx Barkod Yazıcı Servisi Adana, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Adıyaman, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Afyon, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Ağrı, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Amasya, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Antalya, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Artvin, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Aydın, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Balıkesir, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Bilecik, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Bitlis, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Bolu, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Burdur, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Bursa, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Çanakkale, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Çankırı, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Çorum, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Denizli, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Diyarbakır, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Edirne, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Elazığ, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Erzurum, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Eskişehir, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Giresun, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Gümüşhane, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Hakkari , Palmx Barkod Yazıcı Servisi hatay , Palmx Barkod Yazıcı Servisi Isparta , Palmx Barkod Yazıcı Servisi içel , Palmx Barkod Yazıcı Servisi istanbul, Palmx Barkod Yazıcı Servisi İzmir, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Kars, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Kastamonu, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Kayseri, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Kırklareli, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Kırşehir, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Kocaeli, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Konya, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Kütahya, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Malatya, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Manisa, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Maraş, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Mardin, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Muğla, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Muş, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Nevşehir, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Niğde, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Rize, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Sakarya, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Samsun, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Siirt, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Sinop, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Sivas, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Tekirdağ, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Tokat, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Trabzon, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Tunceli, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Şanlıurfa, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Uşak, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Van, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Yozgat, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Zonguldak, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Aksaray, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Bayburt, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Karaman, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Kırıkkale, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Batman, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Şırnak, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Bartın, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Ardahan, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Iğdır, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Yalova, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Karabük, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Osmaniye, Palmx Barkod Yazıcı Servisi Düzce
 
Palmx Termal Yazıcı Servisi Bahçelievler, Palmx Termal Yazıcı Servisi Çankaya, Palmx Termal Yazıcı Servisi Beşevler, Palmx Termal Yazıcı Servisi Bilkent, Palmx Termal Yazıcı Servisi Kızılay, Palmx Termal Yazıcı Servisi Maltepe, Palmx Termal Yazıcı Servisi Mamak, Palmx Termal Yazıcı Servisi Ulus, Palmx Termal Yazıcı Servisi Şaşmaz, Palmx Termal Yazıcı Servisi Aydınlıkevler, Palmx Termal Yazıcı Servisi Etlik, Palmx Termal Yazıcı Servisi Keçiören, Palmx Termal Yazıcı Servisi Sincan, Palmx Termal Yazıcı Servisi Söğütözü, Palmx Termal Yazıcı Servisi Balgat, Palmx Termal Yazıcı Servisi Batıkent, Palmx Termal Yazıcı Servisi Bagcılar, Palmx Termal Yazıcı Servisi Beysukent, Palmx Termal Yazıcı Servisi Kavaklıdere, Palmx Termal Yazıcı Servisi Keklikpınarı, Palmx Termal Yazıcı Servisi Kurtuluş, Palmx Termal Yazıcı Servisi Mebusevleri, Palmx Termal Yazıcı Servisi Oran, Palmx Termal Yazıcı Servisi Ostim, Palmx Termal Yazıcı Servisi Sıhhıye, Palmx Termal Yazıcı Servisi Eryaman, Palmx Termal Yazıcı Servisi Tandoğan, Palmx Termal Yazıcı Servisi Çukurambar, Palmx Termal Yazıcı Servisi İncirli, Palmx Termal Yazıcı Servisi İvedik, Palmx Termal Yazıcı Servisi Dikmen
 
Palmx Termal Yazıcı Servisi Adana, Palmx Termal Yazıcı Servisi Adıyaman, Palmx Termal Yazıcı Servisi Afyon, Palmx Termal Yazıcı Servisi Ağrı, Palmx Termal Yazıcı Servisi Amasya, Palmx Termal Yazıcı Servisi Antalya, Palmx Termal Yazıcı Servisi Artvin, Palmx Termal Yazıcı Servisi Aydın, Palmx Termal Yazıcı Servisi Balıkesir, Palmx Termal Yazıcı Servisi Bilecik, Palmx Termal Yazıcı Servisi Bitlis, Palmx Termal Yazıcı Servisi Bolu, Palmx Termal Yazıcı Servisi Burdur, Palmx Termal Yazıcı Servisi Bursa, Palmx Termal Yazıcı Servisi Çanakkale, Palmx Termal Yazıcı Servisi Çankırı, Palmx Termal Yazıcı Servisi Çorum, Palmx Termal Yazıcı Servisi Denizli, Palmx Termal Yazıcı Servisi Diyarbakır, Palmx Termal Yazıcı Servisi Edirne, Palmx Termal Yazıcı Servisi Elazığ, Palmx Termal Yazıcı Servisi Erzurum, Palmx Termal Yazıcı Servisi Eskişehir, Palmx Termal Yazıcı Servisi Giresun, Palmx Termal Yazıcı Servisi Gümüşhane, Palmx Termal Yazıcı Servisi Hakkari , Palmx Termal Yazıcı Servisi hatay , Palmx Termal Yazıcı Servisi Isparta , Palmx Termal Yazıcı Servisi içel , Palmx Termal Yazıcı Servisi istanbul, Palmx Termal Yazıcı Servisi İzmir, Palmx Termal Yazıcı Servisi Kars, Palmx Termal Yazıcı Servisi Kastamonu, Palmx Termal Yazıcı Servisi Kayseri, Palmx Termal Yazıcı Servisi Kırklareli, Palmx Termal Yazıcı Servisi Kırşehir, Palmx Termal Yazıcı Servisi Kocaeli, Palmx Termal Yazıcı Servisi Konya, Palmx Termal Yazıcı Servisi Kütahya, Palmx Termal Yazıcı Servisi Malatya, Palmx Termal Yazıcı Servisi Manisa, Palmx Termal Yazıcı Servisi Maraş, Palmx Termal Yazıcı Servisi Mardin, Palmx Termal Yazıcı Servisi Muğla, Palmx Termal Yazıcı Servisi Muş, Palmx Termal Yazıcı Servisi Nevşehir, Palmx Termal Yazıcı Servisi Niğde, Palmx Termal Yazıcı Servisi Rize, Palmx Termal Yazıcı Servisi Sakarya, Palmx Termal Yazıcı Servisi Samsun, Palmx Termal Yazıcı Servisi Siirt, Palmx Termal Yazıcı Servisi Sinop, Palmx Termal Yazıcı Servisi Sivas, Palmx Termal Yazıcı Servisi Tekirdağ, Palmx Termal Yazıcı Servisi Tokat, Palmx Termal Yazıcı Servisi Trabzon, Palmx Termal Yazıcı Servisi Tunceli, Palmx Termal Yazıcı Servisi Şanlıurfa, Palmx Termal Yazıcı Servisi Uşak, Palmx Termal Yazıcı Servisi Van, Palmx Termal Yazıcı Servisi Yozgat, Palmx Termal Yazıcı Servisi Zonguldak, Palmx Termal Yazıcı Servisi Aksaray, Palmx Termal Yazıcı Servisi Bayburt, Palmx Termal Yazıcı Servisi Karaman, Palmx Termal Yazıcı Servisi Kırıkkale, Palmx Termal Yazıcı Servisi Batman, Palmx Termal Yazıcı Servisi Şırnak, Palmx Termal Yazıcı Servisi Bartın, Palmx Termal Yazıcı Servisi Ardahan, Palmx Termal Yazıcı Servisi Iğdır, Palmx Termal Yazıcı Servisi Yalova, Palmx Termal Yazıcı Servisi Karabük, Palmx Termal Yazıcı Servisi Osmaniye, Palmx Termal Yazıcı Servisi Düzce
 
Palmx Yazıcı Servisi Bodrum, Palmx Yazıcı Servisi Marmaris, Palmx Yazıcı Servisi Fethiye, Palmx Yazıcı Servisi Alanya, Palmx Yazıcı Servisi Manavgat, Palmx Yazıcı Servisi Kemer,Palmx Yazıcı Servisi Kaş, Palmx Yazıcı Servisi Çeşme, Palmx Yazıcı Servisi Side, Palmx Yazıcı Servisi Belek, Palmx Yazıcı Servisi Erdek, Palmx Yazıcı Servisi Akçay, Palmx Yazıcı Servisi Ayvalık, Palmx Yazıcı Servisi Dikili, Palmx Yazıcı Servisi Edremit, Palmx Yazıcı Servisi Safranbolu, Palmx Yazıcı Servisi Kalkan, Palmx Yazıcı Servisi Finike, Palmx Yazıcı Servisi Kumluca, Palmx Yazıcı Servisi Çınarcık, Palmx Yazıcı Servisi Urla, Palmx Yazıcı Servisi Didim, Palmx Yazıcı Servisi Akbük, Palmx Yazıcı Servisi Kuşadası, Palmx Yazıcı Servisi Dalaman, Palmx Yazıcı Servisi Dalyan, Palmx Yazıcı Servisi Milas, Palmx Yazıcı Servisi Bergama, Palmx Yazıcı Servisi Foça, Palmx Yazıcı Servisi Kepez, Palmx Yazıcı Servisi Dandırma, Palmx Yazıcı Servisi Ortaca, Palmx Yazıcı Servisi Demre, Palmx Yazıcı Servisi Kumluca, Palmx Yazıcı Servisi Serik, Palmx Yazıcı Servisi Mahmutları, Palmx Yazıcı Servisi Anamur, Palmx Yazıcı Servisi Silifke, Palmx Yazıcı Yetkili Servis, Palmx Yetkili Servis, Palmx Yazıcı Onarımı, Palmx Yazıcı Tamiri, Palmx Termal Yazıcı Yetkili Servis, Palmx Servisi, Palmx Barkod Yazıcı Fiyatları, Palmx Barkod Yazıcı Fiyatı, Palmx Barkod Yazıcı Satış, Palmx Yazıcı Termal Kafa, Palmx Yazıcı Etiketi, Palmx Yazıcı Motoru, Palmx Yazıcı Anakartı, Palmx Yazıcı Yedek Parça, Palmx Barkod Yazıcı Yedek Parçaları, Palmx Termal Yazıcı Yedek Parça, Palmx Yazıcı, Palmx Termal Yazıcı, Palmx Barkod Yazıcı, Palmx Onarım Merkezi