Posbank Yazıcı Servisi Ankara, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Ankara, Posbank Termal Yazıcı Teknik Servisi.

Elektro-Park olarak 20 yıllık tecrubemiz ile  teknik servisimizde elektronik ve mekanik onarımlarını yapmaktayız. Orjinal yedek parçaları ile garantili servis desteği siz değerli müşrerilerimize sağlamaktayız.

Elektro-Park olarak firmamız tüm türkiyeye barkod yazıcı cihazlarının satışını , tamir , bakım , onarım ve yedek parçalarının satış ve teknik destegini sağlamaktadır . Barkod yazıcı cihazlarında en sık yaşanan sorunlardan bazıları şöyledir ; kafa sorunları , sensör sorunları , power kard sorunları , bıçak sorunları , mekanik sorunlar gibi birçok arıza oluşabilir. Tüm bu arızaların onarımında elektro-park teknik servisi nerde olursanız olun her türlü desteği sunmaktadır . Barkod yazıcı servisi ile yetkili servislerde bulacagınız  faiş fiyatta ki tamir, onarım , bakımlar aynı kalitede tamir bakım ve kaliteli işçilik ile sizlere uygun fiyatlarla sunmaktayız . Tüm barkod yazıcı cihazları arızalarında cihazda yapılan tüm arızaların servisimiz tarafınca 6 ay servis garantisi bulunmaktadır . Kargo şirketleri , magzalar , özel sektörler ,ve diğer tüm barkod yazıcı kullanan firmalara her marka barkod yazıcı servis desteğini uygun fiyatlarla destek vermekteyiz .Bunun yanında laser yazıcı , çok fonksiyonlu yazıcı ve profesyonel cihazların yedek parçalarını , tamirlerini , genel bakımlarını yapmaktayız . Tamir için servisimize gelmiş olan ürünlere  cihazın genel bakımı ücretsiz yapılmaktadır . Onaylanmadıgınız cihazlar için herhangi bir arıza tespit ücreti almamaktayız .Profesyonel teknik servisimiz ve elemanlarımız ile tüm türkiye ye destek vermekteyiz .

 

ANKARA YAZICI SERVİSİ :

Yazıcılar artık günümüzde tüm iş yerlerinde ve ofislerde olmazsa olmaz ofis araclarından biri haline geldi. Örneğin officejet bir yazıcı ile firmanızdaki her türlü ihtiyacınızı halledebilir ve bunu da çok kısa bir zaman içerisinde yapabilirsiniz . Örneğin fotokopi  çekebilirsiniz , faks gönderebilir  ve  alabilirsiniz , almak istediğiniz çıktıları alabilir ve faturalarınızı kesebilirsiniz. Tüm bu kolaylıkları teknoloji sayesinde tek bir yazıcı ile halledebilirsiniz .  Bununla birlikte yazıcılar elektronik ve mekanik ağırlıklı ürünler  olduğu için sorun yaşanması , arıza yaşanması çok normaldir. Birçok kişinin yaşadığı en basit sorunlardan bazıları kağıt sıkışması , kağıt alamaması , renklerin soluk ve bozuk çıkması , cihazın devamlı hata sinyali vermesi , cihazdan yanık kokusu gelmesi , faks iletememek , tarama yapmaması gibi birçok sorun karşınıza çıkabilir . Tüm bu sorunlarınızda size bir telefon kadar yakın olan firmamız Elektro-park her türlü yazıcı , faks , fotokopi , plotter , desk jet,Office jet, lazer jet yazıcılarınızın her türlü bakımını ve tamiratını yapmaktayız. Bununla birlikte bu cihazların her türlü yedek parçasını sizlere sağlamaktayız. Yedek parça konusunda firmamız geniş yelpazesi ile birlikte fuser filimler , dişli çeşitleri , separation pad , Pick up Roller ,Pres Roller, formarter  kart , yazıcı kafaları , network kartlar ve power kartları satışı yapmaktadır . Piyasada en sık kullanılan markalardan Hp, Canon , Zerox , Epson , Panasonic , Oki , Brother , Lexmark , Konica Minolta , Kyocera yazıcıların her türlü servis desteğini vermektedir.
NOKTA VURUŞLU YAZICILAR :
Nokta vuruşlu yazıcılar genelde fatura ve irsaliye kesiminde kullanılmaktadır. Noterler , kargo firmaları , muhasebeler genel itibariyle tüm firmaların muhasebe bölümleri Nokta Vuruşlu Yazıcı kullanmaktadır. Tabi burada sınırlı sayıda yazıcı çeşiti vardır . Bu işlemlerde en önemli şeylerden biriside yazıcının hızıdır. Bu konuda Oki dünyada ilk sırayı alır. Diğer markalar ise Panasonic , Epson olarak sıralanmaktadır. Bu konudaki en büyük dezavantaj servislerin Türkiye genelinde değil birkaç şehirde yer almasıdır. Yetkili servislerinde ise çıkartılan büyük maliyetlerdir. Bu yazıcılarda en çok rastlanan sorunlar kafa arızaları , sensör arızaları, traktör arızalarıdır. Elektro-park  tüm bu sorunlarınza uygun fiyatlarla orijinal yedek parçaları ile garantili hizmet vermektedir.
LAZER JET YAZICILAR :
Lazer jet yazıcılar çok çıktı alınması gereken yerlerde kullanılır. Lazer jet yazıcılar toner ile fırınlama sistemiyle çalışır. Isıya dayanıklı olarak toner tozlarıyla yazım gerçekleşir. Ülkemizde birçok markası ve modeli olan lazer yazıcılar HP,Canon,Zerox,Lexmark,Konica Minolta , Kyocera markaları çoğunlukta olup bir çok teknoloji markette satışı yapılmaktadır. Genelde yaşanan sorunlarda Fuser film arızası , Pres roller arızası , pick up roller arızası ve toner arızaları yaşanmaktadır. Bu markaların kendi servisleri olmakla birlikte sektörde bir çok özel servis de bulunmaktadır. Bizde elektro-park olarak tüm yazıcı markalarına özel servis olarak destek vermekteyiz. Fuser film değişimi , pick up roller değişimi , Pres roller değişimi, yazıcı bakımı, sensör bakımı yapmaktayız.
OFFiCE JET YAZICILAR :

Office Jet yazıcıların diğer bir adı da çok fonksiyonlu yazıcı demektir. Yani bir yazıcıdan fotokopi çekimi , faks çekimi , sayfa tarama , çıktı alımı yapabilirsiniz. Bu yazıcıların  ink jet yazıcılardan artısı Tarayıcı ve faks modüllerinin bulunmasıdır. Bu yazıcılar; ink jet , office jet , lazer jet office jet olarak 2 modeldedir. Lazer jet olanlar renkli tonerler ile çalışır . ink jet olanlar kartuş ile çalışır. . Bu markaların kendi servisleri olmakla birlikte sektörde bir çok özel servis de bulunmaktadır. Bizde elektro-park olarak tüm yazıcı markalarına özel servis olarak destek vermekteyiz. Fuser film değişiimi , pick up roller değişimi , Pres roller değişimi, yazıcı bakımı, sensör bakımı yapmaktayız.

POSBANK BARKOD YAZICI MODELLERi ; 

Posbank A10 USB Barkod Yazıcı, Posbank A-10  Barkod Yazıcı, Posbank A-10 Ethernet Barkod Yazıcı, Posbank A9 USB Barkod Yazıcı

Posbank Barkod Yazıcı Servisi Bahçelievler, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Çankaya, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Beşevler, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Bilkent, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Kızılay, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Maltepe, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Mamak, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Ulus, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Şaşmaz, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Aydınlıkevler, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Etlik, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Keçiören, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Sincan, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Söğütözü, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Balgat, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Batıkent, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Bagcılar, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Beysukent, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Kavaklıdere, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Keklikpınarı, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Kurtuluş, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Mebusevleri, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Oran, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Ostim, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Sıhhıye, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Eryaman, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Tandoğan, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Çukurambar, Posbank Barkod Yazıcı Servisi İncirli, Posbank Barkod Yazıcı Servisi İvedik, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Dikmen
 
Posbank Barkod Yazıcı Servisi Adana, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Adıyaman, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Afyon, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Ağrı, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Amasya, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Antalya, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Artvin, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Aydın, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Balıkesir, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Bilecik, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Bitlis, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Bolu, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Burdur, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Bursa, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Çanakkale, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Çankırı, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Çorum, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Denizli, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Diyarbakır, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Edirne, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Elazığ, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Erzurum, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Eskişehir, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Giresun, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Gümüşhane, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Hakkari , Posbank Barkod Yazıcı Servisi hatay , Posbank Barkod Yazıcı Servisi Isparta , Posbank Barkod Yazıcı Servisi içel , Posbank Barkod Yazıcı Servisi istanbul, Posbank Barkod Yazıcı Servisi İzmir, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Kars, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Kastamonu, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Kayseri, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Kırklareli, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Kırşehir, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Kocaeli, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Konya, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Kütahya, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Malatya, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Manisa, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Maraş, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Mardin, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Muğla, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Muş, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Nevşehir, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Niğde, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Rize, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Sakarya, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Samsun, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Siirt, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Sinop, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Sivas, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Tekirdağ, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Tokat, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Trabzon, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Tunceli, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Şanlıurfa, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Uşak, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Van, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Yozgat, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Zonguldak, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Aksaray, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Bayburt, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Karaman, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Kırıkkale, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Batman, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Şırnak, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Bartın, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Ardahan, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Iğdır, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Yalova, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Karabük, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Osmaniye, Posbank Barkod Yazıcı Servisi Düzce
 
Posbank Termal Yazıcı Servisi Bahçelievler, Posbank Termal Yazıcı Servisi Çankaya, Posbank Termal Yazıcı Servisi Beşevler, Posbank Termal Yazıcı Servisi Bilkent, Posbank Termal Yazıcı Servisi Kızılay, Posbank Termal Yazıcı Servisi Maltepe, Posbank Termal Yazıcı Servisi Mamak, Posbank Termal Yazıcı Servisi Ulus, Posbank Termal Yazıcı Servisi Şaşmaz, Posbank Termal Yazıcı Servisi Aydınlıkevler, Posbank Termal Yazıcı Servisi Etlik, Posbank Termal Yazıcı Servisi Keçiören, Posbank Termal Yazıcı Servisi Sincan, Posbank Termal Yazıcı Servisi Söğütözü, Posbank Termal Yazıcı Servisi Balgat, Posbank Termal Yazıcı Servisi Batıkent, Posbank Termal Yazıcı Servisi Bagcılar, Posbank Termal Yazıcı Servisi Beysukent, Posbank Termal Yazıcı Servisi Kavaklıdere, Posbank Termal Yazıcı Servisi Keklikpınarı, Posbank Termal Yazıcı Servisi Kurtuluş, Posbank Termal Yazıcı Servisi Mebusevleri, Posbank Termal Yazıcı Servisi Oran, Posbank Termal Yazıcı Servisi Ostim, Posbank Termal Yazıcı Servisi Sıhhıye, Posbank Termal Yazıcı Servisi Eryaman, Posbank Termal Yazıcı Servisi Tandoğan, Posbank Termal Yazıcı Servisi Çukurambar, Posbank Termal Yazıcı Servisi İncirli, Posbank Termal Yazıcı Servisi İvedik, Posbank Termal Yazıcı Servisi Dikmen
 
Posbank Termal Yazıcı Servisi Adana, Posbank Termal Yazıcı Servisi Adıyaman, Posbank Termal Yazıcı Servisi Afyon, Posbank Termal Yazıcı Servisi Ağrı, Posbank Termal Yazıcı Servisi Amasya, Posbank Termal Yazıcı Servisi Antalya, Posbank Termal Yazıcı Servisi Artvin, Posbank Termal Yazıcı Servisi Aydın, Posbank Termal Yazıcı Servisi Balıkesir, Posbank Termal Yazıcı Servisi Bilecik, Posbank Termal Yazıcı Servisi Bitlis, Posbank Termal Yazıcı Servisi Bolu, Posbank Termal Yazıcı Servisi Burdur, Posbank Termal Yazıcı Servisi Bursa, Posbank Termal Yazıcı Servisi Çanakkale, Posbank Termal Yazıcı Servisi Çankırı, Posbank Termal Yazıcı Servisi Çorum, Posbank Termal Yazıcı Servisi Denizli, Posbank Termal Yazıcı Servisi Diyarbakır, Posbank Termal Yazıcı Servisi Edirne, Posbank Termal Yazıcı Servisi Elazığ, Posbank Termal Yazıcı Servisi Erzurum, Posbank Termal Yazıcı Servisi Eskişehir, Posbank Termal Yazıcı Servisi Giresun, Posbank Termal Yazıcı Servisi Gümüşhane, Posbank Termal Yazıcı Servisi Hakkari , Posbank Termal Yazıcı Servisi hatay , Posbank Termal Yazıcı Servisi Isparta , Posbank Termal Yazıcı Servisi içel , Posbank Termal Yazıcı Servisi istanbul, Posbank Termal Yazıcı Servisi İzmir, Posbank Termal Yazıcı Servisi Kars, Posbank Termal Yazıcı Servisi Kastamonu, Posbank Termal Yazıcı Servisi Kayseri, Posbank Termal Yazıcı Servisi Kırklareli, Posbank Termal Yazıcı Servisi Kırşehir, Posbank Termal Yazıcı Servisi Kocaeli, Posbank Termal Yazıcı Servisi Konya, Posbank Termal Yazıcı Servisi Kütahya, Posbank Termal Yazıcı Servisi Malatya, Posbank Termal Yazıcı Servisi Manisa, Posbank Termal Yazıcı Servisi Maraş, Posbank Termal Yazıcı Servisi Mardin, Posbank Termal Yazıcı Servisi Muğla, Posbank Termal Yazıcı Servisi Muş, Posbank Termal Yazıcı Servisi Nevşehir, Posbank Termal Yazıcı Servisi Niğde, Posbank Termal Yazıcı Servisi Rize, Posbank Termal Yazıcı Servisi Sakarya, Posbank Termal Yazıcı Servisi Samsun, Posbank Termal Yazıcı Servisi Siirt, Posbank Termal Yazıcı Servisi Sinop, Posbank Termal Yazıcı Servisi Sivas, Posbank Termal Yazıcı Servisi Tekirdağ, Posbank Termal Yazıcı Servisi Tokat, Posbank Termal Yazıcı Servisi Trabzon, Posbank Termal Yazıcı Servisi Tunceli, Posbank Termal Yazıcı Servisi Şanlıurfa, Posbank Termal Yazıcı Servisi Uşak, Posbank Termal Yazıcı Servisi Van, Posbank Termal Yazıcı Servisi Yozgat, Posbank Termal Yazıcı Servisi Zonguldak, Posbank Termal Yazıcı Servisi Aksaray, Posbank Termal Yazıcı Servisi Bayburt, Posbank Termal Yazıcı Servisi Karaman, Posbank Termal Yazıcı Servisi Kırıkkale, Posbank Termal Yazıcı Servisi Batman, Posbank Termal Yazıcı Servisi Şırnak, Posbank Termal Yazıcı Servisi Bartın, Posbank Termal Yazıcı Servisi Ardahan, Posbank Termal Yazıcı Servisi Iğdır, Posbank Termal Yazıcı Servisi Yalova, Posbank Termal Yazıcı Servisi Karabük, Posbank Termal Yazıcı Servisi Osmaniye, Posbank Termal Yazıcı Servisi Düzce
 
Posbank Yazıcı Servisi Bodrum, Posbank Yazıcı Servisi Marmaris, Posbank Yazıcı Servisi Fethiye, Posbank Yazıcı Servisi Alanya, Posbank Yazıcı Servisi Manavgat, Posbank Yazıcı Servisi Kemer,Posbank Yazıcı Servisi Kaş, Posbank Yazıcı Servisi Çeşme, Posbank Yazıcı Servisi Side, Posbank Yazıcı Servisi Belek, Posbank Yazıcı Servisi Erdek, Posbank Yazıcı Servisi Akçay, Posbank Yazıcı Servisi Ayvalık, Posbank Yazıcı Servisi Dikili, Posbank Yazıcı Servisi Edremit, Posbank Yazıcı Servisi Safranbolu, Posbank Yazıcı Servisi Kalkan, Posbank Yazıcı Servisi Finike, Posbank Yazıcı Servisi Kumluca, Posbank Yazıcı Servisi Çınarcık, Posbank Yazıcı Servisi Urla, Posbank Yazıcı Servisi Didim, Posbank Yazıcı Servisi Akbük, Posbank Yazıcı Servisi Kuşadası, Posbank Yazıcı Servisi Dalaman, Posbank Yazıcı Servisi Dalyan, Posbank Yazıcı Servisi Milas, Posbank Yazıcı Servisi Bergama, Posbank Yazıcı Servisi Foça, Posbank Yazıcı Servisi Kepez, Posbank Yazıcı Servisi Dandırma, Posbank Yazıcı Servisi Ortaca, Posbank Yazıcı Servisi Demre, Posbank Yazıcı Servisi Kumluca, Posbank Yazıcı Servisi Serik, Posbank Yazıcı Servisi Mahmutları, Posbank Yazıcı Servisi Anamur, Posbank Yazıcı Servisi Silifke, Posbank Yazıcı Yetkili Servis, Posbank Yetkili Servis, Posbank Yazıcı Onarımı, Posbank Yazıcı Tamiri, Posbank Termal Yazıcı Yetkili Servis, Posbank Servisi, Posbank Barkod Yazıcı Fiyatları, Posbank Barkod Yazıcı Fiyatı, Posbank Barkod Yazıcı Satış, Posbank Yazıcı Termal Kafa, Posbank Yazıcı Etiketi, Posbank Yazıcı Motoru, Posbank Yazıcı Anakartı, Posbank Yazıcı Yedek Parça, Posbank Barkod Yazıcı Yedek Parçaları, Posbank Termal Yazıcı Yedek Parça, Posbank Yazıcı, Posbank Termal Yazıcı, Posbank Barkod Yazıcı, Posbank Onarım Merkezi