Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Ankara, Sewoo Barkod Yazıcı Teknik Servisi.

Elektro-Park olarak 20 yıllık tecrubemiz ile  teknik servisimizde elektronik ve mekanik onarımlarını yapmaktayız. Orjinal yedek parçaları ile garantili servis desteği siz değerli müşrerilerimize sağlamaktayız.

Elektro-Park olarak firmamız tüm türkiyeye barkod yazıcı cihazlarının satışını , tamir , bakım , onarım ve yedek parçalarının satış ve teknik destegini sağlamaktadır . Barkod yazıcı cihazlarında en sık yaşanan sorunlardan bazıları şöyledir ; kafa sorunları , sensör sorunları , power kard sorunları , bıçak sorunları , mekanik sorunlar gibi birçok arıza oluşabilir. Tüm bu arızaların onarımında elektro-park teknik servisi nerde olursanız olun her türlü desteği sunmaktadır . Barkod yazıcı servisi ile yetkili servislerde bulacagınız  faiş fiyatta ki tamir, onarım , bakımlar aynı kalitede tamir bakım ve kaliteli işçilik ile sizlere uygun fiyatlarla sunmaktayız . Tüm barkod yazıcı cihazları arızalarında cihazda yapılan tüm arızaların servisimiz tarafınca 6 ay servis garantisi bulunmaktadır . Kargo şirketleri , magzalar , özel sektörler ,ve diğer tüm barkod yazıcı kullanan firmalara her marka barkod yazıcı servis desteğini uygun fiyatlarla destek vermekteyiz .Bunun yanında laser yazıcı , çok fonksiyonlu yazıcı ve profesyonel cihazların yedek parçalarını , tamirlerini , genel bakımlarını yapmaktayız . Tamir için servisimize gelmiş olan ürünlere  cihazın genel bakımı ücretsiz yapılmaktadır . Onaylanmadıgınız cihazlar için herhangi bir arıza tespit ücreti almamaktayız .Profesyonel teknik servisimiz ve elemanlarımız ile tüm türkiye ye destek vermekteyiz .

ANKARA YAZICI SERVİSİ :

Yazıcılar artık günümüzde tüm iş yerlerinde ve ofislerde olmazsa olmaz ofis araclarından biri haline geldi. Örneğin officejet bir yazıcı ile firmanızdaki her türlü ihtiyacınızı halledebilir ve bunu da çok kısa bir zaman içerisinde yapabilirsiniz . Örneğin fotokopi  çekebilirsiniz , faks gönderebilir  ve  alabilirsiniz , almak istediğiniz çıktıları alabilir ve faturalarınızı kesebilirsiniz. Tüm bu kolaylıkları teknoloji sayesinde tek bir yazıcı ile halledebilirsiniz .  Bununla birlikte yazıcılar elektronik ve mekanik ağırlıklı ürünler  olduğu için sorun yaşanması , arıza yaşanması çok normaldir. Birçok kişinin yaşadığı en basit sorunlardan bazıları kağıt sıkışması , kağıt alamaması , renklerin soluk ve bozuk çıkması , cihazın devamlı hata sinyali vermesi , cihazdan yanık kokusu gelmesi , faks iletememek , tarama yapmaması gibi birçok sorun karşınıza çıkabilir . Tüm bu sorunlarınızda size bir telefon kadar yakın olan firmamız Elektro-park her türlü yazıcı , faks , fotokopi , plotter , desk jet,Office jet, lazer jet yazıcılarınızın her türlü bakımını ve tamiratını yapmaktayız. Bununla birlikte bu cihazların her türlü yedek parçasını sizlere sağlamaktayız. Yedek parça konusunda firmamız geniş yelpazesi ile birlikte fuser filimler , dişli çeşitleri , separation pad , Pick up Roller ,Pres Roller, formarter  kart , yazıcı kafaları , network kartlar ve power kartları satışı yapmaktadır . Piyasada en sık kullanılan markalardan Hp, Canon , Zerox , Epson , Panasonic , Oki , Brother , Lexmark , Konica Minolta , Kyocera yazıcıların her türlü servis desteğini vermektedir.
NOKTA VURUŞLU YAZICILAR :
Nokta vuruşlu yazıcılar genelde fatura ve irsaliye kesiminde kullanılmaktadır. Noterler , kargo firmaları , muhasebeler genel itibariyle tüm firmaların muhasebe bölümleri Nokta Vuruşlu Yazıcı kullanmaktadır. Tabi burada sınırlı sayıda yazıcı çeşiti vardır . Bu işlemlerde en önemli şeylerden biriside yazıcının hızıdır. Bu konuda Oki dünyada ilk sırayı alır. Diğer markalar ise Panasonic , Epson olarak sıralanmaktadır. Bu konudaki en büyük dezavantaj servislerin Türkiye genelinde değil birkaç şehirde yer almasıdır. Yetkili servislerinde ise çıkartılan büyük maliyetlerdir. Bu yazıcılarda en çok rastlanan sorunlar kafa arızaları , sensör arızaları, traktör arızalarıdır. Elektro-park  tüm bu sorunlarınza uygun fiyatlarla orijinal yedek parçaları ile garantili hizmet vermektedir.
LAZER JET YAZICILAR :
Lazer jet yazıcılar çok çıktı alınması gereken yerlerde kullanılır. Lazer jet yazıcılar toner ile fırınlama sistemiyle çalışır. Isıya dayanıklı olarak toner tozlarıyla yazım gerçekleşir. Ülkemizde birçok markası ve modeli olan lazer yazıcılar HP,Canon,Zerox,Lexmark,Konica Minolta , Kyocera markaları çoğunlukta olup bir çok teknoloji markette satışı yapılmaktadır. Genelde yaşanan sorunlarda Fuser film arızası , Pres roller arızası , pick up roller arızası ve toner arızaları yaşanmaktadır. Bu markaların kendi servisleri olmakla birlikte sektörde bir çok özel servis de bulunmaktadır. Bizde elektro-park olarak tüm yazıcı markalarına özel servis olarak destek vermekteyiz. Fuser film değişimi , pick up roller değişimi , Pres roller değişimi, yazıcı bakımı, sensör bakımı yapmaktayız.
OFFiCE JET YAZICILAR :

Office Jet yazıcıların diğer bir adı da çok fonksiyonlu yazıcı demektir. Yani bir yazıcıdan fotokopi çekimi , faks çekimi , sayfa tarama , çıktı alımı yapabilirsiniz. Bu yazıcıların  ink jet yazıcılardan artısı Tarayıcı ve faks modüllerinin bulunmasıdır. Bu yazıcılar; ink jet , office jet , lazer jet office jet olarak 2 modeldedir. Lazer jet olanlar renkli tonerler ile çalışır . ink jet olanlar kartuş ile çalışır. . Bu markaların kendi servisleri olmakla birlikte sektörde bir çok özel servis de bulunmaktadır. Bizde elektro-park olarak tüm yazıcı markalarına özel servis olarak destek vermekteyiz. Fuser film değişiimi , pick up roller değişimi , Pres roller değişimi, yazıcı bakımı, sensör bakımı yapmaktayız.

 

SEWOO BARKOD YAZICI MODELLERİ ;

Sewoo LK-B 10 Barkod Yazıcı, Sewoo LK-B 20 Barkod Yazıcı, Sewoo LK-B 30 Barkod Yazıcı, Sewoo LK-T 41 Barkod Yazıcı, Sewoo LK-P 11 Barkod Yazıcı, Sewoo LK-P 20 Barkod Yazıcı, Sewoo LK-P 21 Barkod Yazıcı, Sewoo LK-P 30 Barkod Yazıcı, Sewoo LK-P 41 Barkod Yazıcı, Sewoo LK-T 320 Barkod Yazıcı

Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Bahçelievler, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Çankaya, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Beşevler, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Bilkent, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Kızılay, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Maltepe, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Mamak, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Ulus, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Şaşmaz, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Aydınlıkevler, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Etlik, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Keçiören, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Sincan, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Söğütözü, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Balgat, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Batıkent, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Bagcılar, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Beysukent, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Kavaklıdere, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Keklikpınarı, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Kurtuluş, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Mebusevleri, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Oran, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Ostim, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Sıhhıye, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Eryaman, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Tandoğan, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Çukurambar, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi İncirli, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi İvedik, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Dikmen
 
Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Adana, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Adıyaman, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Afyon, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Ağrı, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Amasya, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Antalya, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Artvin, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Aydın, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Balıkesir, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Bilecik, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Bitlis, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Bolu, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Burdur, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Bursa, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Çanakkale, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Çankırı, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Çorum, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Denizli, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Diyarbakır, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Edirne, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Elazığ, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Erzurum, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Eskişehir, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Giresun, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Gümüşhane, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Hakkari , Sewoo Barkod Yazıcı Servisi hatay , Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Isparta , Sewoo Barkod Yazıcı Servisi içel , Sewoo Barkod Yazıcı Servisi istanbul, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi İzmir, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Kars, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Kastamonu, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Kayseri, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Kırklareli, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Kırşehir, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Kocaeli, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Konya, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Kütahya, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Malatya, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Manisa, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Maraş, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Mardin, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Muğla, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Muş, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Nevşehir, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Niğde, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Rize, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Sakarya, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Samsun, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Siirt, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Sinop, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Sivas, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Tekirdağ, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Tokat, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Trabzon, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Tunceli, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Şanlıurfa, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Uşak, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Van, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Yozgat, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Zonguldak, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Aksaray, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Bayburt, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Karaman, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Kırıkkale, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Batman, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Şırnak, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Bartın, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Ardahan, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Iğdır, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Yalova, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Karabük, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Osmaniye, Sewoo Barkod Yazıcı Servisi Düzce
 
Sewoo Termal Yazıcı Servisi Bahçelievler, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Çankaya, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Beşevler, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Bilkent, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Kızılay, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Maltepe, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Mamak, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Ulus, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Şaşmaz, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Aydınlıkevler, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Etlik, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Keçiören, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Sincan, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Söğütözü, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Balgat, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Batıkent, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Bagcılar, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Beysukent, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Kavaklıdere, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Keklikpınarı, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Kurtuluş, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Mebusevleri, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Oran, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Ostim, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Sıhhıye, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Eryaman, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Tandoğan, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Çukurambar, Sewoo Termal Yazıcı Servisi İncirli, Sewoo Termal Yazıcı Servisi İvedik, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Dikmen
 
Sewoo Termal Yazıcı Servisi Adana, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Adıyaman, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Afyon, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Ağrı, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Amasya, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Antalya, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Artvin, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Aydın, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Balıkesir, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Bilecik, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Bitlis, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Bolu, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Burdur, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Bursa, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Çanakkale, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Çankırı, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Çorum, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Denizli, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Diyarbakır, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Edirne, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Elazığ, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Erzurum, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Eskişehir, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Giresun, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Gümüşhane, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Hakkari , Sewoo Termal Yazıcı Servisi hatay , Sewoo Termal Yazıcı Servisi Isparta , Sewoo Termal Yazıcı Servisi içel , Sewoo Termal Yazıcı Servisi istanbul, Sewoo Termal Yazıcı Servisi İzmir, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Kars, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Kastamonu, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Kayseri, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Kırklareli, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Kırşehir, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Kocaeli, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Konya, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Kütahya, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Malatya, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Manisa, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Maraş, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Mardin, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Muğla, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Muş, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Nevşehir, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Niğde, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Rize, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Sakarya, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Samsun, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Siirt, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Sinop, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Sivas, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Tekirdağ, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Tokat, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Trabzon, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Tunceli, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Şanlıurfa, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Uşak, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Van, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Yozgat, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Zonguldak, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Aksaray, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Bayburt, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Karaman, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Kırıkkale, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Batman, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Şırnak, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Bartın, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Ardahan, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Iğdır, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Yalova, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Karabük, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Osmaniye, Sewoo Termal Yazıcı Servisi Düzce
 
Sewoo Yazıcı Servisi Bodrum, Sewoo Yazıcı Servisi Marmaris, Sewoo Yazıcı Servisi Fethiye, Sewoo Yazıcı Servisi Alanya, Sewoo Yazıcı Servisi Manavgat, Sewoo Yazıcı Servisi Kemer,Sewoo Yazıcı Servisi Kaş, Sewoo Yazıcı Servisi Çeşme, Sewoo Yazıcı Servisi Side, Sewoo Yazıcı Servisi Belek, Sewoo Yazıcı Servisi Erdek, Sewoo Yazıcı Servisi Akçay, Sewoo Yazıcı Servisi Ayvalık, Sewoo Yazıcı Servisi Dikili, Sewoo Yazıcı Servisi Edremit, Sewoo Yazıcı Servisi Safranbolu, Sewoo Yazıcı Servisi Kalkan, Sewoo Yazıcı Servisi Finike, Sewoo Yazıcı Servisi Kumluca, Sewoo Yazıcı Servisi Çınarcık, Sewoo Yazıcı Servisi Urla, Sewoo Yazıcı Servisi Didim, Sewoo Yazıcı Servisi Akbük, Sewoo Yazıcı Servisi Kuşadası, Sewoo Yazıcı Servisi Dalaman, Sewoo Yazıcı Servisi Dalyan, Sewoo Yazıcı Servisi Milas, Sewoo Yazıcı Servisi Bergama, Sewoo Yazıcı Servisi Foça, Sewoo Yazıcı Servisi Kepez, Sewoo Yazıcı Servisi Dandırma, Sewoo Yazıcı Servisi Ortaca, Sewoo Yazıcı Servisi Demre, Sewoo Yazıcı Servisi Kumluca, Sewoo Yazıcı Servisi Serik, Sewoo Yazıcı Servisi Mahmutları, Sewoo Yazıcı Servisi Anamur, Sewoo Yazıcı Servisi Silifke, Sewoo Yazıcı Yetkili Servis, Sewoo Yetkili Servis, Sewoo Yazıcı Onarımı, Sewoo Yazıcı Tamiri, Sewoo Termal Yazıcı Yetkili Servis, Sewoo Servisi, Sewoo Barkod Yazıcı Fiyatları, Sewoo Barkod Yazıcı Fiyatı, Sewoo Barkod Yazıcı Satış, Sewoo Yazıcı Termal Kafa, Sewoo Yazıcı Etiketi, Sewoo Yazıcı Motoru, Sewoo Yazıcı Anakartı, Sewoo Yazıcı Yedek Parça, Sewoo Barkod Yazıcı Yedek Parçaları, Sewoo Termal Yazıcı Yedek Parça, Sewoo Yazıcı, Sewoo Termal Yazıcı, Sewoo Barkod Yazıcı, Sewoo Onarım Merkezi