Star Yazıcı Servisi Ankara, Star Barkod Yazıcı Servisi Ankara, Star Termal Yazıcı Teknik Servisi.

Elektro-Park olarak 20 yıllık tecrubemiz ile  teknik servisimizde elektronik ve mekanik onarımlarını yapmaktayız. Orjinal yedek parçaları ile garantili servis desteği siz değerli müşrerilerimize sağlamaktayız.

Elektro-Park olarak firmamız tüm türkiyeye barkod yazıcı cihazlarının satışını , tamir , bakım , onarım ve yedek parçalarının satış ve teknik destegini sağlamaktadır . Barkod yazıcı cihazlarında en sık yaşanan sorunlardan bazıları şöyledir ; kafa sorunları , sensör sorunları , power kard sorunları , bıçak sorunları , mekanik sorunlar gibi birçok arıza oluşabilir. Tüm bu arızaların onarımında elektro-park teknik servisi nerde olursanız olun her türlü desteği sunmaktadır . Barkod yazıcı servisi ile yetkili servislerde bulacagınız  faiş fiyatta ki tamir, onarım , bakımlar aynı kalitede tamir bakım ve kaliteli işçilik ile sizlere uygun fiyatlarla sunmaktayız . Tüm barkod yazıcı cihazları arızalarında cihazda yapılan tüm arızaların servisimiz tarafınca 6 ay servis garantisi bulunmaktadır . Kargo şirketleri , magzalar , özel sektörler ,ve diğer tüm barkod yazıcı kullanan firmalara her marka barkod yazıcı servis desteğini uygun fiyatlarla destek vermekteyiz .Bunun yanında laser yazıcı , çok fonksiyonlu yazıcı ve profesyonel cihazların yedek parçalarını , tamirlerini , genel bakımlarını yapmaktayız . Tamir için servisimize gelmiş olan ürünlere  cihazın genel bakımı ücretsiz yapılmaktadır . Onaylanmadıgınız cihazlar için herhangi bir arıza tespit ücreti almamaktayız .Profesyonel teknik servisimiz ve elemanlarımız ile tüm türkiye ye destek vermekteyiz .

ANKARA YAZICI SERVİSİ :

Yazıcılar artık günümüzde tüm iş yerlerinde ve ofislerde olmazsa olmaz ofis araclarından biri haline geldi. Örneğin officejet bir yazıcı ile firmanızdaki her türlü ihtiyacınızı halledebilir ve bunu da çok kısa bir zaman içerisinde yapabilirsiniz . Örneğin fotokopi  çekebilirsiniz , faks gönderebilir  ve  alabilirsiniz , almak istediğiniz çıktıları alabilir ve faturalarınızı kesebilirsiniz. Tüm bu kolaylıkları teknoloji sayesinde tek bir yazıcı ile halledebilirsiniz .  Bununla birlikte yazıcılar elektronik ve mekanik ağırlıklı ürünler  olduğu için sorun yaşanması , arıza yaşanması çok normaldir. Birçok kişinin yaşadığı en basit sorunlardan bazıları kağıt sıkışması , kağıt alamaması , renklerin soluk ve bozuk çıkması , cihazın devamlı hata sinyali vermesi , cihazdan yanık kokusu gelmesi , faks iletememek , tarama yapmaması gibi birçok sorun karşınıza çıkabilir . Tüm bu sorunlarınızda size bir telefon kadar yakın olan firmamız Elektro-park her türlü yazıcı , faks , fotokopi , plotter , desk jet,Office jet, lazer jet yazıcılarınızın her türlü bakımını ve tamiratını yapmaktayız. Bununla birlikte bu cihazların her türlü yedek parçasını sizlere sağlamaktayız. Yedek parça konusunda firmamız geniş yelpazesi ile birlikte fuser filimler , dişli çeşitleri , separation pad , Pick up Roller ,Pres Roller, formarter  kart , yazıcı kafaları , network kartlar ve power kartları satışı yapmaktadır . Piyasada en sık kullanılan markalardan Hp, Canon , Zerox , Epson , Panasonic , Oki , Brother , Lexmark , Konica Minolta , Kyocera yazıcıların her türlü servis desteğini vermektedir.
NOKTA VURUŞLU YAZICILAR :
Nokta vuruşlu yazıcılar genelde fatura ve irsaliye kesiminde kullanılmaktadır. Noterler , kargo firmaları , muhasebeler genel itibariyle tüm firmaların muhasebe bölümleri Nokta Vuruşlu Yazıcı kullanmaktadır. Tabi burada sınırlı sayıda yazıcı çeşiti vardır . Bu işlemlerde en önemli şeylerden biriside yazıcının hızıdır. Bu konuda Oki dünyada ilk sırayı alır. Diğer markalar ise Panasonic , Epson olarak sıralanmaktadır. Bu konudaki en büyük dezavantaj servislerin Türkiye genelinde değil birkaç şehirde yer almasıdır. Yetkili servislerinde ise çıkartılan büyük maliyetlerdir. Bu yazıcılarda en çok rastlanan sorunlar kafa arızaları , sensör arızaları, traktör arızalarıdır. Elektro-park  tüm bu sorunlarınza uygun fiyatlarla orijinal yedek parçaları ile garantili hizmet vermektedir.
LAZER JET YAZICILAR :
Lazer jet yazıcılar çok çıktı alınması gereken yerlerde kullanılır. Lazer jet yazıcılar toner ile fırınlama sistemiyle çalışır. Isıya dayanıklı olarak toner tozlarıyla yazım gerçekleşir. Ülkemizde birçok markası ve modeli olan lazer yazıcılar HP,Canon,Zerox,Lexmark,Konica Minolta , Kyocera markaları çoğunlukta olup bir çok teknoloji markette satışı yapılmaktadır. Genelde yaşanan sorunlarda Fuser film arızası , Pres roller arızası , pick up roller arızası ve toner arızaları yaşanmaktadır. Bu markaların kendi servisleri olmakla birlikte sektörde bir çok özel servis de bulunmaktadır. Bizde elektro-park olarak tüm yazıcı markalarına özel servis olarak destek vermekteyiz. Fuser film değişimi , pick up roller değişimi , Pres roller değişimi, yazıcı bakımı, sensör bakımı yapmaktayız.
OFFiCE JET YAZICILAR :

Office Jet yazıcıların diğer bir adı da çok fonksiyonlu yazıcı demektir. Yani bir yazıcıdan fotokopi çekimi , faks çekimi , sayfa tarama , çıktı alımı yapabilirsiniz. Bu yazıcıların  ink jet yazıcılardan artısı Tarayıcı ve faks modüllerinin bulunmasıdır. Bu yazıcılar; ink jet , office jet , lazer jet office jet olarak 2 modeldedir. Lazer jet olanlar renkli tonerler ile çalışır . ink jet olanlar kartuş ile çalışır. . Bu markaların kendi servisleri olmakla birlikte sektörde bir çok özel servis de bulunmaktadır. Bizde elektro-park olarak tüm yazıcı markalarına özel servis olarak destek vermekteyiz. Fuser film değişiimi , pick up roller değişimi , Pres roller değişimi, yazıcı bakımı, sensör bakımı yapmaktayız.

STAR BARKOD YAZICI MODELLERi ;

Star TSP-U Barkod Yazıcı, Star TSP 400U Barkod Yazıcı, Star TSP 650U Barkod Yazıcı, Star TSP 7002U Barkod Yazıcı, Star TSP 800U Barkod Yazıcı, Star TSP 828U Barkod Yazıcı, Star TSP 1000U Barkod Yazıcı

Star Barkod Yazıcı Servisi Bahçelievler, Star Barkod Yazıcı Servisi Çankaya, Star Barkod Yazıcı Servisi Beşevler, Star Barkod Yazıcı Servisi Bilkent, Star Barkod Yazıcı Servisi Kızılay, Star Barkod Yazıcı Servisi Maltepe, Star Barkod Yazıcı Servisi Mamak, Star Barkod Yazıcı Servisi Ulus, Star Barkod Yazıcı Servisi Şaşmaz, Star Barkod Yazıcı Servisi Aydınlıkevler, Star Barkod Yazıcı Servisi Etlik, Star Barkod Yazıcı Servisi Keçiören, Star Barkod Yazıcı Servisi Sincan, Star Barkod Yazıcı Servisi Söğütözü, Star Barkod Yazıcı Servisi Balgat, Star Barkod Yazıcı Servisi Batıkent, Star Barkod Yazıcı Servisi Bagcılar, Star Barkod Yazıcı Servisi Beysukent, Star Barkod Yazıcı Servisi Kavaklıdere, Star Barkod Yazıcı Servisi Keklikpınarı, Star Barkod Yazıcı Servisi Kurtuluş, Star Barkod Yazıcı Servisi Mebusevleri, Star Barkod Yazıcı Servisi Oran, Star Barkod Yazıcı Servisi Ostim, Star Barkod Yazıcı Servisi Sıhhıye, Star Barkod Yazıcı Servisi Eryaman, Star Barkod Yazıcı Servisi Tandoğan, Star Barkod Yazıcı Servisi Çukurambar, Star Barkod Yazıcı Servisi İncirli, Star Barkod Yazıcı Servisi İvedik, Star Barkod Yazıcı Servisi Dikmen
 
Star Barkod Yazıcı Servisi Adana, Star Barkod Yazıcı Servisi Adıyaman, Star Barkod Yazıcı Servisi Afyon, Star Barkod Yazıcı Servisi Ağrı, Star Barkod Yazıcı Servisi Amasya, Star Barkod Yazıcı Servisi Antalya, Star Barkod Yazıcı Servisi Artvin, Star Barkod Yazıcı Servisi Aydın, Star Barkod Yazıcı Servisi Balıkesir, Star Barkod Yazıcı Servisi Bilecik, Star Barkod Yazıcı Servisi Bitlis, Star Barkod Yazıcı Servisi Bolu, Star Barkod Yazıcı Servisi Burdur, Star Barkod Yazıcı Servisi Bursa, Star Barkod Yazıcı Servisi Çanakkale, Star Barkod Yazıcı Servisi Çankırı, Star Barkod Yazıcı Servisi Çorum, Star Barkod Yazıcı Servisi Denizli, Star Barkod Yazıcı Servisi Diyarbakır, Star Barkod Yazıcı Servisi Edirne, Star Barkod Yazıcı Servisi Elazığ, Star Barkod Yazıcı Servisi Erzurum, Star Barkod Yazıcı Servisi Eskişehir, Star Barkod Yazıcı Servisi Giresun, Star Barkod Yazıcı Servisi Gümüşhane, Star Barkod Yazıcı Servisi Hakkari , Star Barkod Yazıcı Servisi hatay , Star Barkod Yazıcı Servisi Isparta , Star Barkod Yazıcı Servisi içel , Star Barkod Yazıcı Servisi istanbul, Star Barkod Yazıcı Servisi İzmir, Star Barkod Yazıcı Servisi Kars, Star Barkod Yazıcı Servisi Kastamonu, Star Barkod Yazıcı Servisi Kayseri, Star Barkod Yazıcı Servisi Kırklareli, Star Barkod Yazıcı Servisi Kırşehir, Star Barkod Yazıcı Servisi Kocaeli, Star Barkod Yazıcı Servisi Konya, Star Barkod Yazıcı Servisi Kütahya, Star Barkod Yazıcı Servisi Malatya, Star Barkod Yazıcı Servisi Manisa, Star Barkod Yazıcı Servisi Maraş, Star Barkod Yazıcı Servisi Mardin, Star Barkod Yazıcı Servisi Muğla, Star Barkod Yazıcı Servisi Muş, Star Barkod Yazıcı Servisi Nevşehir, Star Barkod Yazıcı Servisi Niğde, Star Barkod Yazıcı Servisi Rize, Star Barkod Yazıcı Servisi Sakarya, Star Barkod Yazıcı Servisi Samsun, Star Barkod Yazıcı Servisi Siirt, Star Barkod Yazıcı Servisi Sinop, Star Barkod Yazıcı Servisi Sivas, Star Barkod Yazıcı Servisi Tekirdağ, Star Barkod Yazıcı Servisi Tokat, Star Barkod Yazıcı Servisi Trabzon, Star Barkod Yazıcı Servisi Tunceli, Star Barkod Yazıcı Servisi Şanlıurfa, Star Barkod Yazıcı Servisi Uşak, Star Barkod Yazıcı Servisi Van, Star Barkod Yazıcı Servisi Yozgat, Star Barkod Yazıcı Servisi Zonguldak, Star Barkod Yazıcı Servisi Aksaray, Star Barkod Yazıcı Servisi Bayburt, Star Barkod Yazıcı Servisi Karaman, Star Barkod Yazıcı Servisi Kırıkkale, Star Barkod Yazıcı Servisi Batman, Star Barkod Yazıcı Servisi Şırnak, Star Barkod Yazıcı Servisi Bartın, Star Barkod Yazıcı Servisi Ardahan, Star Barkod Yazıcı Servisi Iğdır, Star Barkod Yazıcı Servisi Yalova, Star Barkod Yazıcı Servisi Karabük, Star Barkod Yazıcı Servisi Osmaniye, Star Barkod Yazıcı Servisi Düzce
 
Star Termal Yazıcı Servisi Bahçelievler, Star Termal Yazıcı Servisi Çankaya, Star Termal Yazıcı Servisi Beşevler, Star Termal Yazıcı Servisi Bilkent, Star Termal Yazıcı Servisi Kızılay, Star Termal Yazıcı Servisi Maltepe, Star Termal Yazıcı Servisi Mamak, Star Termal Yazıcı Servisi Ulus, Star Termal Yazıcı Servisi Şaşmaz, Star Termal Yazıcı Servisi Aydınlıkevler, Star Termal Yazıcı Servisi Etlik, Star Termal Yazıcı Servisi Keçiören, Star Termal Yazıcı Servisi Sincan, Star Termal Yazıcı Servisi Söğütözü, Star Termal Yazıcı Servisi Balgat, Star Termal Yazıcı Servisi Batıkent, Star Termal Yazıcı Servisi Bagcılar, Star Termal Yazıcı Servisi Beysukent, Star Termal Yazıcı Servisi Kavaklıdere, Star Termal Yazıcı Servisi Keklikpınarı, Star Termal Yazıcı Servisi Kurtuluş, Star Termal Yazıcı Servisi Mebusevleri, Star Termal Yazıcı Servisi Oran, Star Termal Yazıcı Servisi Ostim, Star Termal Yazıcı Servisi Sıhhıye, Star Termal Yazıcı Servisi Eryaman, Star Termal Yazıcı Servisi Tandoğan, Star Termal Yazıcı Servisi Çukurambar, Star Termal Yazıcı Servisi İncirli, Star Termal Yazıcı Servisi İvedik, Star Termal Yazıcı Servisi Dikmen
 
Star Termal Yazıcı Servisi Adana, Star Termal Yazıcı Servisi Adıyaman, Star Termal Yazıcı Servisi Afyon, Star Termal Yazıcı Servisi Ağrı, Star Termal Yazıcı Servisi Amasya, Star Termal Yazıcı Servisi Antalya, Star Termal Yazıcı Servisi Artvin, Star Termal Yazıcı Servisi Aydın, Star Termal Yazıcı Servisi Balıkesir, Star Termal Yazıcı Servisi Bilecik, Star Termal Yazıcı Servisi Bitlis, Star Termal Yazıcı Servisi Bolu, Star Termal Yazıcı Servisi Burdur, Star Termal Yazıcı Servisi Bursa, Star Termal Yazıcı Servisi Çanakkale, Star Termal Yazıcı Servisi Çankırı, Star Termal Yazıcı Servisi Çorum, Star Termal Yazıcı Servisi Denizli, Star Termal Yazıcı Servisi Diyarbakır, Star Termal Yazıcı Servisi Edirne, Star Termal Yazıcı Servisi Elazığ, Star Termal Yazıcı Servisi Erzurum, Star Termal Yazıcı Servisi Eskişehir, Star Termal Yazıcı Servisi Giresun, Star Termal Yazıcı Servisi Gümüşhane, Star Termal Yazıcı Servisi Hakkari , Star Termal Yazıcı Servisi hatay , Star Termal Yazıcı Servisi Isparta , Star Termal Yazıcı Servisi içel , Star Termal Yazıcı Servisi istanbul, Star Termal Yazıcı Servisi İzmir, Star Termal Yazıcı Servisi Kars, Star Termal Yazıcı Servisi Kastamonu, Star Termal Yazıcı Servisi Kayseri, Star Termal Yazıcı Servisi Kırklareli, Star Termal Yazıcı Servisi Kırşehir, Star Termal Yazıcı Servisi Kocaeli, Star Termal Yazıcı Servisi Konya, Star Termal Yazıcı Servisi Kütahya, Star Termal Yazıcı Servisi Malatya, Star Termal Yazıcı Servisi Manisa, Star Termal Yazıcı Servisi Maraş, Star Termal Yazıcı Servisi Mardin, Star Termal Yazıcı Servisi Muğla, Star Termal Yazıcı Servisi Muş, Star Termal Yazıcı Servisi Nevşehir, Star Termal Yazıcı Servisi Niğde, Star Termal Yazıcı Servisi Rize, Star Termal Yazıcı Servisi Sakarya, Star Termal Yazıcı Servisi Samsun, Star Termal Yazıcı Servisi Siirt, Star Termal Yazıcı Servisi Sinop, Star Termal Yazıcı Servisi Sivas, Star Termal Yazıcı Servisi Tekirdağ, Star Termal Yazıcı Servisi Tokat, Star Termal Yazıcı Servisi Trabzon, Star Termal Yazıcı Servisi Tunceli, Star Termal Yazıcı Servisi Şanlıurfa, Star Termal Yazıcı Servisi Uşak, Star Termal Yazıcı Servisi Van, Star Termal Yazıcı Servisi Yozgat, Star Termal Yazıcı Servisi Zonguldak, Star Termal Yazıcı Servisi Aksaray, Star Termal Yazıcı Servisi Bayburt, Star Termal Yazıcı Servisi Karaman, Star Termal Yazıcı Servisi Kırıkkale, Star Termal Yazıcı Servisi Batman, Star Termal Yazıcı Servisi Şırnak, Star Termal Yazıcı Servisi Bartın, Star Termal Yazıcı Servisi Ardahan, Star Termal Yazıcı Servisi Iğdır, Star Termal Yazıcı Servisi Yalova, Star Termal Yazıcı Servisi Karabük, Star Termal Yazıcı Servisi Osmaniye, Star Termal Yazıcı Servisi Düzce
 
Star Yazıcı Servisi Bodrum, Star Yazıcı Servisi Marmaris, Star Yazıcı Servisi Fethiye, Star Yazıcı Servisi Alanya, Star Yazıcı Servisi Manavgat, Star Yazıcı Servisi Kemer,Star Yazıcı Servisi Kaş, Star Yazıcı Servisi Çeşme, Star Yazıcı Servisi Side, Star Yazıcı Servisi Belek, Star Yazıcı Servisi Erdek, Star Yazıcı Servisi Akçay, Star Yazıcı Servisi Ayvalık, Star Yazıcı Servisi Dikili, Star Yazıcı Servisi Edremit, Star Yazıcı Servisi Safranbolu, Star Yazıcı Servisi Kalkan, Star Yazıcı Servisi Finike, Star Yazıcı Servisi Kumluca, Star Yazıcı Servisi Çınarcık, Star Yazıcı Servisi Urla, Star Yazıcı Servisi Didim, Star Yazıcı Servisi Akbük, Star Yazıcı Servisi Kuşadası, Star Yazıcı Servisi Dalaman, Star Yazıcı Servisi Dalyan, Star Yazıcı Servisi Milas, Star Yazıcı Servisi Bergama, Star Yazıcı Servisi Foça, Star Yazıcı Servisi Kepez, Star Yazıcı Servisi Dandırma, Star Yazıcı Servisi Ortaca, Star Yazıcı Servisi Demre, Star Yazıcı Servisi Kumluca, Star Yazıcı Servisi Serik, Star Yazıcı Servisi Mahmutları, Star Yazıcı Servisi Anamur, Star Yazıcı Servisi Silifke, Star Yazıcı Yetkili Servis, Star Yetkili Servis, Star Yazıcı Onarımı, Star Yazıcı Tamiri, Star Termal Yazıcı Yetkili Servis, Star Servisi, Star Barkod Yazıcı Fiyatları, Star Barkod Yazıcı Fiyatı, Star Barkod Yazıcı Satış, Star Yazıcı Termal Kafa, Star Yazıcı Etiketi, Star Yazıcı Motoru, Star Yazıcı Anakartı, Star Yazıcı Yedek Parça, Star Barkod Yazıcı Yedek Parçaları, Star Termal Yazıcı Yedek Parça, Star Yazıcı, Star Termal Yazıcı, Star Barkod Yazıcı, Star Onarım Merkezi