XPrinter Yazıcı Servisi Ankara, XPrinter Barkod Yazıcı Servisi Ankara, XPrinter Termal Yazıcı Teknik Servisi.

Elektro-Park olarak 20 yıllık tecrubemiz ile  teknik servisimizde elektronik ve mekanik onarımlarını yapmaktayız. Orjinal yedek parçaları ile garantili servis desteği siz değerli müşrerilerimize sağlamaktayız.

Elektro-Park olarak firmamız tüm türkiyeye barkod yazıcı cihazlarının satışını , tamir , bakım , onarım ve yedek parçalarının satış ve teknik destegini sağlamaktadır . Barkod yazıcı cihazlarında en sık yaşanan sorunlardan bazıları şöyledir ; kafa sorunları , sensör sorunları , power kard sorunları , bıçak sorunları , mekanik sorunlar gibi birçok arıza oluşabilir. Tüm bu arızaların onarımında elektro-park teknik servisi nerde olursanız olun her türlü desteği sunmaktadır . Barkod yazıcı servisi ile yetkili servislerde bulacagınız  faiş fiyatta ki tamir, onarım , bakımlar aynı kalitede tamir bakım ve kaliteli işçilik ile sizlere uygun fiyatlarla sunmaktayız . Tüm barkod yazıcı cihazları arızalarında cihazda yapılan tüm arızaların servisimiz tarafınca 6 ay servis garantisi bulunmaktadır . Kargo şirketleri , magzalar , özel sektörler ,ve diğer tüm barkod yazıcı kullanan firmalara her marka barkod yazıcı servis desteğini uygun fiyatlarla destek vermekteyiz .Bunun yanında laser yazıcı , çok fonksiyonlu yazıcı ve profesyonel cihazların yedek parçalarını , tamirlerini , genel bakımlarını yapmaktayız . Tamir için servisimize gelmiş olan ürünlere  cihazın genel bakımı ücretsiz yapılmaktadır . Onaylanmadıgınız cihazlar için herhangi bir arıza tespit ücreti almamaktayız .Profesyonel teknik servisimiz ve elemanlarımız ile tüm türkiye ye destek vermekteyiz .

ANKARA YAZICI SERVİSİ :

Yazıcılar artık günümüzde tüm iş yerlerinde ve ofislerde olmazsa olmaz ofis araclarından biri haline geldi. Örneğin officejet bir yazıcı ile firmanızdaki her türlü ihtiyacınızı halledebilir ve bunu da çok kısa bir zaman içerisinde yapabilirsiniz . Örneğin fotokopi  çekebilirsiniz , faks gönderebilir  ve  alabilirsiniz , almak istediğiniz çıktıları alabilir ve faturalarınızı kesebilirsiniz. Tüm bu kolaylıkları teknoloji sayesinde tek bir yazıcı ile halledebilirsiniz .  Bununla birlikte yazıcılar elektronik ve mekanik ağırlıklı ürünler  olduğu için sorun yaşanması , arıza yaşanması çok normaldir. Birçok kişinin yaşadığı en basit sorunlardan bazıları kağıt sıkışması , kağıt alamaması , renklerin soluk ve bozuk çıkması , cihazın devamlı hata sinyali vermesi , cihazdan yanık kokusu gelmesi , faks iletememek , tarama yapmaması gibi birçok sorun karşınıza çıkabilir . Tüm bu sorunlarınızda size bir telefon kadar yakın olan firmamız Elektro-park her türlü yazıcı , faks , fotokopi , plotter , desk jet,Office jet, lazer jet yazıcılarınızın her türlü bakımını ve tamiratını yapmaktayız. Bununla birlikte bu cihazların her türlü yedek parçasını sizlere sağlamaktayız. Yedek parça konusunda firmamız geniş yelpazesi ile birlikte fuser filimler , dişli çeşitleri , separation pad , Pick up Roller ,Pres Roller, formarter  kart , yazıcı kafaları , network kartlar ve power kartları satışı yapmaktadır . Piyasada en sık kullanılan markalardan Hp, Canon , Zerox , Epson , Panasonic , Oki , Brother , Lexmark , Konica Minolta , Kyocera yazıcıların her türlü servis desteğini vermektedir.
NOKTA VURUŞLU YAZICILAR :
Nokta vuruşlu yazıcılar genelde fatura ve irsaliye kesiminde kullanılmaktadır. Noterler , kargo firmaları , muhasebeler genel itibariyle tüm firmaların muhasebe bölümleri Nokta Vuruşlu Yazıcı kullanmaktadır. Tabi burada sınırlı sayıda yazıcı çeşiti vardır . Bu işlemlerde en önemli şeylerden biriside yazıcının hızıdır. Bu konuda Oki dünyada ilk sırayı alır. Diğer markalar ise Panasonic , Epson olarak sıralanmaktadır. Bu konudaki en büyük dezavantaj servislerin Türkiye genelinde değil birkaç şehirde yer almasıdır. Yetkili servislerinde ise çıkartılan büyük maliyetlerdir. Bu yazıcılarda en çok rastlanan sorunlar kafa arızaları , sensör arızaları, traktör arızalarıdır. Elektro-park  tüm bu sorunlarınza uygun fiyatlarla orijinal yedek parçaları ile garantili hizmet vermektedir.
LAZER JET YAZICILAR :
Lazer jet yazıcılar çok çıktı alınması gereken yerlerde kullanılır. Lazer jet yazıcılar toner ile fırınlama sistemiyle çalışır. Isıya dayanıklı olarak toner tozlarıyla yazım gerçekleşir. Ülkemizde birçok markası ve modeli olan lazer yazıcılar HP,Canon,Zerox,Lexmark,Konica Minolta , Kyocera markaları çoğunlukta olup bir çok teknoloji markette satışı yapılmaktadır. Genelde yaşanan sorunlarda Fuser film arızası , Pres roller arızası , pick up roller arızası ve toner arızaları yaşanmaktadır. Bu markaların kendi servisleri olmakla birlikte sektörde bir çok özel servis de bulunmaktadır. Bizde elektro-park olarak tüm yazıcı markalarına özel servis olarak destek vermekteyiz. Fuser film değişimi , pick up roller değişimi , Pres roller değişimi, yazıcı bakımı, sensör bakımı yapmaktayız.
OFFiCE JET YAZICILAR :

Office Jet yazıcıların diğer bir adı da çok fonksiyonlu yazıcı demektir. Yani bir yazıcıdan fotokopi çekimi , faks çekimi , sayfa tarama , çıktı alımı yapabilirsiniz. Bu yazıcıların  ink jet yazıcılardan artısı Tarayıcı ve faks modüllerinin bulunmasıdır. Bu yazıcılar; ink jet , office jet , lazer jet office jet olarak 2 modeldedir. Lazer jet olanlar renkli tonerler ile çalışır . ink jet olanlar kartuş ile çalışır. . Bu markaların kendi servisleri olmakla birlikte sektörde bir çok özel servis de bulunmaktadır. Bizde elektro-park olarak tüm yazıcı markalarına özel servis olarak destek vermekteyiz. Fuser film değişiimi , pick up roller değişimi , Pres roller değişimi, yazıcı bakımı, sensör bakımı yapmaktayız.

 
SERVİS DESTEĞİ VERDİĞİMİZ İLLER:
 
Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Bahçelievler, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Çankaya, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Beşevler, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Bilkent, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Kızılay, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Maltepe, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Mamak, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Ulus, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Şaşmaz, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Aydınlıkevler, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Etlik, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Keçiören, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Sincan, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Söğütözü, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Balgat, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Batıkent, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Bagcılar, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Beysukent, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Kavaklıdere, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Keklikpınarı, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Kurtuluş, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Mebusevleri, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Oran, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Ostim, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Sıhhıye, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Eryaman, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Tandoğan, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Çukurambar, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi İncirli, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi İvedik, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Dikmen
 
Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Adana, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Adıyaman, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Afyon, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Ağrı, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Amasya, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Antalya, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Artvin, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Aydın, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Balıkesir, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Bilecik, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Bitlis, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Bolu, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Burdur, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Bursa, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Çanakkale, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Çankırı, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Çorum, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Denizli, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Diyarbakır, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Edirne, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Elazığ, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Erzurum, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Eskişehir, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Giresun, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Gümüşhane, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Hakkari , Xprinter Barkod Yazıcı Servisi hatay , Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Isparta , Xprinter Barkod Yazıcı Servisi içel , Xprinter Barkod Yazıcı Servisi istanbul, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi İzmir, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Kars, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Kastamonu, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Kayseri, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Kırklareli, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Kırşehir, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Kocaeli, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Konya, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Kütahya, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Malatya, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Manisa, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Maraş, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Mardin, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Muğla, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Muş, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Nevşehir, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Niğde, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Rize, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Sakarya, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Samsun, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Siirt, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Sinop, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Sivas, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Tekirdağ, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Tokat, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Trabzon, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Tunceli, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Şanlıurfa, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Uşak, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Van, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Yozgat, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Zonguldak, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Aksaray, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Bayburt, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Karaman, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Kırıkkale, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Batman, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Şırnak, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Bartın, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Ardahan, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Iğdır, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Yalova, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Karabük, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Osmaniye, Xprinter Barkod Yazıcı Servisi Düzce
 
Xprinter Termal Yazıcı Servisi Bahçelievler, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Çankaya, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Beşevler, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Bilkent, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Kızılay, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Maltepe, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Mamak, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Ulus, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Şaşmaz, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Aydınlıkevler, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Etlik, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Keçiören, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Sincan, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Söğütözü, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Balgat, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Batıkent, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Bagcılar, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Beysukent, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Kavaklıdere, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Keklikpınarı, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Kurtuluş, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Mebusevleri, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Oran, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Ostim, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Sıhhıye, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Eryaman, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Tandoğan, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Çukurambar, Xprinter Termal Yazıcı Servisi İncirli, Xprinter Termal Yazıcı Servisi İvedik, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Dikmen
 
Xprinter Termal Yazıcı Servisi Adana, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Adıyaman, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Afyon, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Ağrı, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Amasya, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Antalya, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Artvin, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Aydın, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Balıkesir, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Bilecik, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Bitlis, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Bolu, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Burdur, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Bursa, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Çanakkale, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Çankırı, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Çorum, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Denizli, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Diyarbakır, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Edirne, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Elazığ, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Erzurum, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Eskişehir, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Giresun, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Gümüşhane, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Hakkari , Xprinter Termal Yazıcı Servisi hatay , Xprinter Termal Yazıcı Servisi Isparta , Xprinter Termal Yazıcı Servisi içel , Xprinter Termal Yazıcı Servisi istanbul, Xprinter Termal Yazıcı Servisi İzmir, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Kars, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Kastamonu, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Kayseri, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Kırklareli, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Kırşehir, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Kocaeli, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Konya, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Kütahya, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Malatya, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Manisa, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Maraş, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Mardin, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Muğla, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Muş, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Nevşehir, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Niğde, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Rize, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Sakarya, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Samsun, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Siirt, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Sinop, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Sivas, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Tekirdağ, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Tokat, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Trabzon, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Tunceli, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Şanlıurfa, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Uşak, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Van, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Yozgat, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Zonguldak, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Aksaray, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Bayburt, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Karaman, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Kırıkkale, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Batman, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Şırnak, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Bartın, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Ardahan, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Iğdır, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Yalova, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Karabük, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Osmaniye, Xprinter Termal Yazıcı Servisi Düzce
 
Xprinter Yazıcı Servisi Bodrum, Xprinter Yazıcı Servisi Marmaris, Xprinter Yazıcı Servisi Fethiye, Xprinter Yazıcı Servisi Alanya, Xprinter Yazıcı Servisi Manavgat, Xprinter Yazıcı Servisi Kemer,Xprinter Yazıcı Servisi Kaş, Xprinter Yazıcı Servisi Çeşme, Xprinter Yazıcı Servisi Side, Xprinter Yazıcı Servisi Belek, Xprinter Yazıcı Servisi Erdek, Xprinter Yazıcı Servisi Akçay, Xprinter Yazıcı Servisi Ayvalık, Xprinter Yazıcı Servisi Dikili, Xprinter Yazıcı Servisi Edremit, Xprinter Yazıcı Servisi Safranbolu, Xprinter Yazıcı Servisi Kalkan, Xprinter Yazıcı Servisi Finike, Xprinter Yazıcı Servisi Kumluca, Xprinter Yazıcı Servisi Çınarcık, Xprinter Yazıcı Servisi Urla, Xprinter Yazıcı Servisi Didim, Xprinter Yazıcı Servisi Akbük, Xprinter Yazıcı Servisi Kuşadası, Xprinter Yazıcı Servisi Dalaman, Xprinter Yazıcı Servisi Dalyan, Xprinter Yazıcı Servisi Milas, Xprinter Yazıcı Servisi Bergama, Xprinter Yazıcı Servisi Foça, Xprinter Yazıcı Servisi Kepez, Xprinter Yazıcı Servisi Dandırma, Xprinter Yazıcı Servisi Ortaca, Xprinter Yazıcı Servisi Demre, Xprinter Yazıcı Servisi Kumluca, Xprinter Yazıcı Servisi Serik, Xprinter Yazıcı Servisi Mahmutları, Xprinter Yazıcı Servisi Anamur, Xprinter Yazıcı Servisi Silifke, Xprinter Yazıcı Yetkili Servis, Xprinter Yetkili Servis, Xprinter Yazıcı Onarımı, Xprinter Yazıcı Tamiri, Xprinter Termal Yazıcı Yetkili Servis, Xprinter Servisi, Xprinter Barkod Yazıcı Fiyatları, Xprinter Barkod Yazıcı Fiyatı, Xprinter Barkod Yazıcı Satış, Xprinter Yazıcı Termal Kafa, Xprinter Yazıcı Etiketi, Xprinter Yazıcı Motoru, Xprinter Yazıcı Anakartı, Xprinter Yazıcı Yedek Parça, Xprinter Barkod Yazıcı Yedek Parçaları, Xprinter Termal Yazıcı Yedek Parça, Xprinter Yazıcı, Xprinter Termal Yazıcı, Xprinter Barkod Yazıcı, Xprinter Onarım Merkezi